Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

januliii
16. bře 2013

Ahojky🙂dnesni navsteva v heliosu byla spojena s odberem krve a taky jsem vyfasovala dalsi injekce-menopur🙂 uz se to hezky rozjizdi!!!🙂 ted se tesit na to jaka bude odezva...🙂 jen mi koordinatorka nerekla,jestli mam pichat do stejne strany briska spolecne s dipherelinem?! Jak jste prosim pichali vy? Na stejnou stranu briska nebo kazdou injekci na jinou stranu?🙂diky za radu🙂

janina83
16. bře 2013

@jawuna Ahojky ja bych radsi to PGD vyš.je tam vetší šance ale vše domluvíme až v centru 😉

danielahe
16. bře 2013

@onno tak at se povede, budu drzet palecky 😵 😵 😵 😵

katuleb
17. bře 2013

Ahojky holky,moc prosim o pomoc,asi se mi hrouti odbĕry krve tady....nemate nekdo tip na odbĕry na kontrolu v Ostravĕ??
Dekuji....

onno
17. bře 2013

@katuleb Ahoj zkus ve Vítkovicích kámoška chodila na odběry tam. 🙂

katuleb
17. bře 2013

@onno dekuji zkusim.

danaho
17. bře 2013

@januliii Ahojky,začala jsem se stimulací v pátek Dipherilen a včera jsem začala píchat Menopur.Každou injekci jsme píchli do jiný strany aby to nebyl nápor v jeden večer na jednu stranu. Ale je uplně jedno jak to píchneš. Držím ti palce máš krásný kvalitní vajucha 😉
@katuleb Kači co se děje s odběrama? Jak to,že se ti hroutí?

katuleb
17. bře 2013

@danaho ale dnes u nás byla sestřička z mojí gyndy v práci a říkala,že je možné že mi to tam nevezmou na statim protože to není život ohrožující stav....tak uvidím,možná ještě pomuže kamarádka....A co ty jak jsi na tom??

januliii
17. bře 2013

@danaho diky moc🙂 snad bude hezka uroda!;) tobe taky at se dari;) takze neni to striktne dane,ze se musi pichat obe injekce do jedne strany? Ja si to dneska tak pichla a taky mi prijde ze je to docela na tu jednu stranu narocny...ale v heliosu me rikala,ze mam strany prave kazdy den stridat,tak nevim:( trochu me zmatla🙂...

katuleb
17. bře 2013

Tak holky já dnes brala poslední proveru a ted čekat na ms a pak hurá do menopuru,zatím píchám dipherelin...... 😉 😉

danaho
17. bře 2013

@januliii Děkuju. Mě k tomu nikdo nic neříkal. Z minulého CAR si pamatujum,že mi říkala Mudr.Ať to nepíchám na jednu stranu. Ale to nebylo,že musím ale spíš doporučení aby to tak nebolelo.A ty dneska stimuluješ kolikátý den?

danaho
17. bře 2013

@katuleb A co u vás v nemocnici v nějaké laboratoři? Zajdi si tam a zeptej se,určitě by to mělo jít. Já bojuju s nějakým nachlazením a o víkendu s migrénou. Ale teď už je to lepší. Snad i to nachlazení se víc nerozjede. To nevím co bych dělala. ☹

katuleb
17. bře 2013

Zítra budu volat do nemocnice ale mám kamarádku co dělá v laborce ve FN tak uvidím....snad to klapne.. 😉

trefulka
17. bře 2013

@danaho Ahojky, chci se tě zeptat ještě před odjezdem - zprávy z předchozího CAR si v Heliosu nechali? Já jestli si mám dělat kopie. Díky

januliii
17. bře 2013

@danaho dneska jsem pichala poprve menopur s dipherelinem,ktery mam uz 11den...me prave taky k tomu nic presnejsiho nerekli🙂

danaho
17. bře 2013

@trefulka všechny zprávy z předchozího CAR jsem do Heliosu dala v kopii a originály jsem si nechala doma. Určitě si je nech doma taky. 🙂

danaho
17. bře 2013

@januliii tak to střídej a nic s tím nezkazíš. Já jsem začala s Menopurem včera,tak to se v Brně možná potkáme 😅

trefulka
17. bře 2013

@danaho Tak já jdu ještě kopírovat 🙂

jawuna
17. bře 2013

Holky, zítra jdu pro jednoho z těch našich bobečků zmrzlých, tak mi držte palec ;)

zuzzu11
17. bře 2013

@jawuna ahoj 🙂 . Tak silno budem drzat palec 🙂 . Napis nam sem zajtra ako 🙂 .

danaho
17. bře 2013

@jawuna tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😅

jarmisek
18. bře 2013

@onno Ahoj, a vy uz mate doma nejake Heliosatko? Tak to je dobre,ze delaji vysetreni,aspon nic nepodcenite.Drzim pesti!

jarmisek
18. bře 2013

@jawuna Ahoj Jawu,myslim na Tebe.At se bobiskovi u Tebe v brisku libi! 😵 😵

jarmisek
18. bře 2013

@januliii Ahoj,jan jsem pichala kazdy den do jedne strany obe injekce...ale ja myslim, ze je to jedno,co?

katuleb
18. bře 2013

@jawuna ahojky tak co?? Netrpělivě čekáme jakého sis dovezla broučka 😉 😉 nebo berušku ..... 😉 😉

januliii
18. bře 2013

@danaho Jj, uz to střídám🙂 a je to lepší... není to tak náročné jak na té jedné straně🙂 díky za tip🙂

januliii
18. bře 2013

@jarmisek jj, myslim, ze je to jedno🙂 budu pichat na kazdou stranu jednu injekci, přijde mi, že to není tak pro to brisko narocné a nejsou modřinky🙂

januliii
18. bře 2013

@jawuna Moooc drzime palec🙂) a jak jsi dopadla???

jawuna
18. bře 2013

Čau holky, moc děkuju za vzdálenou podporu 😵 přivezla jsem si broučka sněhuláčka 🙂 a dvě berušky sněhulačky, doufám ještě na dlouho budou spinkat v mrazáčku 😉 Tak držte palce, ať se chytí a nepustí 😵

katuleb
18. bře 2013

@jawuna jak už jsem ti psala na miminu velikáááááááánksá gratulace a ted už jen počkáme jak nám nahlásíš //... 😉 😉