Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
27. kvě 2013

@danielahe Jj, nestacim se divit-strasne to utika...za chvili uz prcka také budu mit v naruci 😵 😵

katuleb
27. kvě 2013

Ahojky děvčata moc Vám všem držím palce at se Vám zadaří a těhulkám pohodové období nošení prcků....já jsem od manžela dostala jiné miminko tak posílám aspoň fotečky.....náš Teddy.. 😉

jawuna
27. kvě 2013

@katuleb Víš jak to bývá...když do rodiny přibude nějaké miminko, tak to pak někdy jde i samo 😉

katuleb
27. kvě 2013

@jawuna to byl u nás opravdu zázrak ....mám jen jeden vejcovod a ten přepálený-sterilizace... ☹ ☹

jawuna
27. kvě 2013

@katuleb tak to půjde...jinak, ale půjde...tak dlouho jsi bojovala, že to přece teď nevzdáš...podívej se na mě, už jsem nevěřila a už mám super špek 🙂

zuzzu11
27. kvě 2013

@katuleb jeeej ten je naaadherny 😵 😵 . Ja milujem psikov 🙂 . To je aka rasa 🙂 .

katuleb
28. kvě 2013

@zuzzu11 ahojky děkuji za poklonu je to mazlík,noooo je to jorkšírek a maltezákem.....prostě takový křízeneček no...
A jak se cítíš ,kdypak budeš testíkovat??Nebo vůbec?

zuzzu11
28. kvě 2013

@katuleb Kaci ja som testovala uz vcera a bol tam slaby duch. A dnes som testila a je tam uuplne ze slabulinky duch. Skoro ho ani nie je vidiet 😒 . Tak neviem. 12ty den je v nedelu co mi Texl povedal ze mozem testovat.

katuleb
28. kvě 2013

@zuzzu11 takže dnes jsi kolikátý den??Teprve 7 tak to je super to už je tam prcek... 😉 😉

zuzzu11
28. kvě 2013

@katuleb dnes som 7mi den ked neratam den vkladu. Kacenka ale to je nepatrny dusik. A vcera bol silnejsi a dnes treba skulit aby si ho videla 😅 .

katuleb
28. kvě 2013

@zuzzu11 to nic neznamená nebo a máš stejné testy a třeba jsi víc pila...počkej jak bude sílit věřím tomu neboj se
🙂 😀 musí to vyjít...a vyjde... 😉 😉

zuzzu11
28. kvě 2013

@katuleb no mam tie namacacie mama testy. Este poobede skusim ten co sa len ocika 😉 . No uvidime co bude 😉 .
A havinkovi je kolko tyzdnov? Kacenka a nerozmyslali ste ze by ste este isli do toho neskor?

katuleb
28. kvě 2013

@zuzzu11 pokud by to bylo na mě tak bych do toho šla....ale je fakt že ted se na to necítím....bojím se,ale možná příští rok-uvidíme...Teddymu je 7 týdnů,včera jsme očkovali-... 😉 .
Možná bych počkala na zítra s testem,ale plně tě chápu,že by jsi pořád čurala na papírky.... 😀 😀

kinos
28. kvě 2013

@zuzzu11 Jéé tak to je super, věřím, že už můžu gratulovat 😵. Držím moc palušky, ať čárečky sílí. Já měla dlouho taky dušíky 🙂 a teď moje dušinka spinká 🙂 v košíku.

jawuna
28. kvě 2013

@zuzzu11 Jupiiii, dalsi maminecka 😵

danaho
28. kvě 2013

@zuzzu11 potichu gratuluju 😵

zuzzu11
28. kvě 2013

@kinos @danaho@jawuna holky ja sa ale bojim bojim 😅 . Tie carecky su fakt uplne ze minimalne 😉 . Tak je neviem. A vy ste na ktory den skusali testovat?

trefulka
28. kvě 2013

Ahoj, taky držím palce @zuzzu11 🙂
@katuleb Gratuluju ke štěňátku a třeba se dočkáte miminka přirozeně, mám kamarádku , která to tak měla. 2 IVF a nic a pak si pořídili štěně a vlítla do toho přirozeně 😉

katuleb
28. kvě 2013

@trefulka ahojky a moc děkuji,ale u nás to přirozeně nejde,mám jen jeden vejcovod a ten je po sterilizaci...tak bohužel....

kinos
28. kvě 2013

@zuzzu11 No já až asi 10. den 🙂

katuleb
28. kvě 2013

@trefulka a jak vůbec pokračujete vy??

trefulka
28. kvě 2013

@katuleb Máme podanou opět žádost v původním CAR. V pátek jedu na UTZ 21DC a pokud nebude cysta, začala bych pak 2DC stimulovat merionalem v krátkém protokolu.

zuzzu11
28. kvě 2013

@kinos a to si mala uz pekne viditelne carky na 10ty den 🙂 ?

katuleb
28. kvě 2013

@trefulka tak to moc držím palečky at to dobře dopadne... 😉 😉

trefulka
28. kvě 2013

@katuleb Děkuju a hlavu vzhůru. Užívej si teď Teddyho 😎

jawuna
28. kvě 2013

@zuzzu11 Zuzu, 7. den je strašně brzo 😀 Já jsem testovala 10.

jawuna
28. kvě 2013

@trefulka Taky moc držím palečky a přeju hodně štěstí 😉

danaho
28. kvě 2013

@zuzzu11 chápu že se bojíš. Taky jsem před rokem testovala 7 den a byl tam slabý duch, kterého jsem tahala ven očima. Pak jsme testovala každý den a čárka krásně sílila. Věřím,že to bude dobrý. 😉

jarmisek
28. kvě 2013

@zuzzu11 Ja jsem testovala 11 den a to byly krasne dalnice 🙂 Nestresuj se ted testovanim;) uz Ti to utece,neboj 😵 😵

jarmisek
28. kvě 2013

@katuleb Tak to je nadhernej prcek! 😵 😵