Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zuzzu11
21. srp 2013

@danaho V Heliose mi myslim imuno nerobili. No ved to asi ma naozaj vsetko svoj cas 😉 . Dani a vy ste ako na tom 🙂 ? Kedy zacinate s dalsou stimulkou 🙂 ?

zuzzu11
21. srp 2013

@danissa Ja verim ze ked dam do kopy imunitu ze dalsi ket uz bude 100% 😉 .Som velmi zvedava co povie na to dr.Texl, uz sa na neho tesim 🙂 .Gratulujem ku kraasnym testikom 🙂 .
@dadakin Dadi a tebe kedy povedali ze budu vysledky z karyotipu? Mne 6tyzdnov ze to trva.

danaho
21. srp 2013

@zuzzu11 určitě to dobře dopadne. 😵 Teď mi má asi za týden dorazit MS,tak začínám. Opět krátký protokol a Dipherilen včetně PGD. Tak snad se konečně najde to pravé embryjko 🙂

zuzzu11
21. srp 2013

@danaho Urcite sa uz najde to najkrajsie a najlepsie embrijko 😵 . A robi Helios aj kratky protokol? Som myslela ze preferuju hlavne dlhy.Ja by som si na buduce dala kratky radsej ako dlhy. ADiphereline sa pouziva pri kratkom? ja som myslela ze len pri dlhom. Dani a kolko si mala vajicok minule pri kratkom protokole?

danaho
21. srp 2013

@zuzzu11 Krátký se dává starším ženám. Takže já nikdy dlouhý neměla 😀 První den MS píchneš jen Dipherilen a od 2 dne jsem připichovala i MEnopur. A OPu jsem myslím měla po 14 dnech. Měla jsem 9 vajíček,zralích 7,oplodněno 6 a na PGD vydrželi 2 a 1 nešlo vyšetřit,ale zůstalo zamražené. Takže na mě dobrý výsledek. V minulých IVF v předešlém CAR jsem mívala 7 vajíček na 3 den zbylo 1 a pak 8 vajíček a na 5 den zbylo 5.

zuzzu11
21. srp 2013

@danaho Starsia zeno 😀 .UUrcite nie si stara 😉 .Tak to je ale super ze 7 bolo zralych, len oni potom oddchadzaju postupne po tom tretom dni kultivacie 😒 . A zostal vam este ten jeden mrazacek nevysetreny ze 🙂 ?

danaho
21. srp 2013

@zuzzu11 původně jsme chtěli jet na ten KET,ale přítelsi zlomil tu ruku a nemohl řídit. Tak se to tím vyřešilo samo. a při té tel.konzulaci jsme se domluvili,že je u nás jistější udělat celé IVF ještě jednou a zkusit najít zdravého bojovníčka a tohle nevyšetřený nechat zatím u ledu a použít ho kdyžtak až na konec.
No fáááákt to říkají,že strší mají krátký protokol 😀

dadakin
21. srp 2013

@zuzzu11 jsem taky ta starší žena 😀 výsledky nevím kdy budou říkala sestřička že mi genetička zavolá ale ten čekáms Danaho na MS a začínám stimulovat dipherelin a menopur jedem na stejné lodi 😉 ještě musí na krev můj přítel na ten karyotip budu ho tam muset zase dokopat. 😵
http://www.emimino.cz/diskuse/ivf-zdrazeni-1588... mrkněte na tuto diskuzy babulky a let te nafasovat co nejdřív můžete.

jawuna
21. srp 2013

@danaho Já sem mladá 😎 a měla jsem taky krátký, myslím, že to volí pro každého individuálně

danissa
21. srp 2013

Ahoj holky, protože milá @dadakin 😵 mě nakopla k dalšímu testíku (doteď jsem už fakt netestila), tak jsem si dnes po obědě udělala poslední, který jsem měla - a poprvé v životě jsem měla testovací čárku silnější než kontrolní. Vím, že to není záruka všeho, ale alespoň jsem měla velkou radost. A ano, UTZ mě čeká už teď v pátek, to budu 23. den po KET, tak se moc těším. Holky, doufám, že jsem pro vás snažilky pozitivní motivací a důkaz, že v Heliosu jsou šikulky, profíci největší 🙂 !! Takže se těším na další vlnu těhulek, tfuj tfuj, ať se nám tu daří!

jawuna
21. srp 2013

@danissa Ty jo, fakt hustýýýýýýýý 😀 😀 😀 😎

jarmisek
21. srp 2013

@zuzzu11 Ahoj,teda o tom jsem ještě nikdy neslyšela. To je mi lito, ze Ti zjistili takove veci. Mozna, ze Ti to vysvetli i Texl,az k nemu pujdes na konzultaci.neboj, urcite to nebude takova hruza a na jare supne snehulacek pekne do nacechranoucky zdravy perinky 😵 😵

jarmisek
21. srp 2013

@danissa Bezva!!!...takze toto byla moje první nejkrasnejsi fotka v zivote, nasledovala druha ještě krasnejsi-z ultrazvuku a pak jich uz jen pribyvalo a jsou hezci a hezci,takze mas se na co tesit! 😵 😵

danaho
21. srp 2013

@jawuna aha,tak jsi vyjímka,ale je to stejně nakonec jedno jestli krátký nebo dlouhý protokol. Hlavně,že ten výsledek se dostavil 😵
@danissa hustýýýýý jak píše jawu 😀 Toj e tak super a mě to teda určitě nakoplo a chci to taky. Takže prskej ty bacily pořádně 😅

jarmisek
21. srp 2013

@dadakin Tak to krasne utika, ze za chvili vypukne stimulace 😵 😵

danissa
21. srp 2013

@jawuna To teda je 😀!
@jarmisek Však už se těším, trošičku mám strach, ale mnohem víc se těším 😉
@danaho Prskám bacily, co můžu 😀 😀 !! A neboj, minimálně jedno zdravé embryjko bude určitě 😉 Podívej na rakosku, jak měla málo vajíček a nakonec výsledek perfektní. Je to jasnačka 😎 !

danaho
21. srp 2013

@danissa kéž by jsi měla pravdu. Ale my jsme právě měi minule obě embryjka špatná. Tvořila se nám u embryí špatná genetika i když my ji oba máme v pořádku. Takže pro mmě je to asi největší strašák. Teď tam ale to zdraví a pravý embryjko musí být!!! 😵

dadakin
21. srp 2013

@danissa tak ten je teda parádní 😉 😉 😉 😉 😉 super tak holky šup šup
@danaho jdeme do toho nenecháme se zahanbyt uděláme mega dálnice 😵 😵 😵 😵 😵

danissa
21. srp 2013

@dadakin Jasný holky, to budou dálnice až do Vídně 😀 😵
@danaho Tentokrát to ale bude pokus úspěšný,moc moc budu držet palce! Teď můžeš reagovat jinak,může být víc vajíček, víc embroušů a to pravý bude mezi nimi 😉 Pokud máte oba genetiku OK, tak to prostě byla zřejmě jen blbá náhoda, že to nevyšlo. A co víš, třeba zrovna v tom mrazáčku je to zdravý, šikovný mimčo. A nechcete přece jen prvně zkusit ten KETík? Co kdyby náhodou? Zase, když to vezmu z druhé stránky, tak budeš teď při tom pokusu možná více v pohodě, když budeš vědět, že v mrazáčku máte zálohu...na tom asi něco bude 😉 Tak hurá do toho!

danaho
22. srp 2013

@danissa Děkuju jsi hodná. Víc vajíček u mě asi nehrozí. To jsem nikdy neměla. A ty 3 embryjka je nádherný počet. Budu šťastná i za jedno zdravé,které by se chytlo 😵 O tom KET jsme uvažovali,ale přítel si ošklivě zlomil ruku a nemohl celé léto řídit. A i Mudr.Texl nám doporučoval další IVF a snažit se najít zdravé embryjko a tohle nevyšetřené nechat zamražené. Nevíc nechci stimulaci nebo transfer na zimu. Máme teď poslední pokus na pojišťovnu,tak do toho jdem a děj se co děj. 😉
@dadakin tak co mrcha dorazila,nebo stále čeká na mě? 😀

dadakin
22. srp 2013

@danaho ahojky mrcha dorazila ještě v noci tak jsem volala do Heliosu v pondělí na krev dneska první bodanec Diphereline.Od zítra Menopur.

zuzzu11
22. srp 2013

@danissa Kraaasny //. naadherne 🙂 . Tak na utz bude vidiet uz aj srdiecko mozno 🙂 .

danaho
22. srp 2013

@dadakin takže budeš mít asi týden náskok 🙂 Tak držím palce. 😉

jarmisek
22. srp 2013

@dadakin Tak preji uspesnou stimulaci a drzim pesti!A at te vcelky neboli 😉 😵 😵

jarmisek
22. srp 2013

@danaho Urcite tam tentokrát nejaky zdravy prcek bude a třeba i několik! 😵 😵

dadakin
22. srp 2013

@danissa tak na zétra mačkám palce 😵 😵 😵

@jarmisek děkuji no už jsem zvyklá na ty bodance na co se netěším na OPU a ten stav potom vždycky to byla brnkačka a naposledy to stálo za prd břicho mě bolelo jak šlak

@danaho ale dostala jsem to přesně po 28dnech se mě to nějak zpravidelnuje asi před přechodem to bude pak jak švýcary 😀 😀 😀

jawuna
22. srp 2013

@dadakin jééé, holky, tak hezky stimulkujte, ať nás brzo doženete ;)

danissa
22. srp 2013

@zuzzu11 Děkuji 😵 jsem zvědavá, co tam zítra bude. Možná je na srdíčko přece jen ještě brzy...No uvidíme, snad to ale bude tak, jak má
@danaho Jasný, chápu 😉 Tento pokus to určitě jistí. To víš, že tři embryjka jsou skvělý počet. Přestav si, že já z dvaceti oplodněných vajíček (před několika dny jsem psala, že 29, ale spletla jsem se, teď jsem se dívala do papírů), jsem měla po PGD jen jedno zcela normální embryo (naše Sofinka) a tři s nějakou mozaikou, což prý je v populaci běžné a ty šly do mrazáku (teď chlapeček v bříšku). Takže to PGD to fakt fest vyselektuje, ale zase ta úspěšnost transferů je potom bezkonkurenčně nejvyšší mezi všemi CARy. Moc moc držím palec!!
@dadakin Moc díky za držení palců, hned zítra hodím info, jak se vrátím. A tobě přeju bezproblémovou stimulku 🙂 !!

jawuna
23. srp 2013

@danissa držím dnes palečky

danaho
23. srp 2013

@danissa držím palce 😵
@dadakin tak jak jde stimulka? 😉
@jarmisek děkuju jsi zlatá. Jak se cítíš?