Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danissa
30. zář 2013

@dadakin No tak to je dobře, že jsi stále sluníčko, dobře naladěná. A v pondělí už máš KET (nebo FET 🙂 ) ? Já jsem tady úplně ztratila od chvíle, kdy nám tady do roho vstoupila paris, caute, teď zase arabelab. Paní stále nepochopila, že své už řekla a nám to stačí. Názor si uděláme sami, že 😉 ? Myslím na tebe, aby se to nerozjela nějaká angína apodobně, abys byla fit 🙂

jarmisek
1. říj 2013

Ahoj holky, tak jajsem z toho taky dobre mimo 😀 ale verim, ze nam brzy nekdo poda hodnotne vysvetleni 😀 😀 😀
Jen jsem chtela navrhnout ze kdyz uz je evidentni, ze pani nechape, tak bychom mohly zahajit strategii moudrejsi ustoupi a ignorovat, ignorovat, ignorovat
Jinak taky jsem se pekne ztraila tak at kohokoliv dnes ceka cokoliv, preji hodne stesticka 😵 😵

danaho
1. říj 2013

@jarmisek Ahoj zlato, přesně tak ignorovat!!! V neděli mi porodila kamarádka v sobotu měla termín. Tak jsem si hned vzpomněla na tebe. Ty máš termín kolikátého,nebo už byl? 🙂

jarmisek
1. říj 2013

@danaho Mam termin 6.10....uz se mi to pekne krati....bojim bojim,ale zaroven se tesim tesim 🙂

rakoska
1. říj 2013

Čau holky, musím se tu asi trochu zorientovat, nějak mi tady ta paní rozhodila sandál 😉

danielahe
1. říj 2013

@jarmisek neboj, je to krasny zazitek 😉 😵 , pokud ti ho teda nekdo ne...e 🤐 ......a hlavne, tes se na mimouse 😉 🙂

jawuna
1. říj 2013

@jarmisek Tyyy jo, uuuuuuuž to strašně letí 😉

danissa
1. říj 2013

Jasně holky od teď IGNORACE 😎
@rakoska A jak se vůbec cítíš? Zatím žádné blinkání 😀 ?
@jarmisek Trošku ti závadím, že už to máš za pár dní 🙂 Doufám, že i mě to těhu uteče. A jak píše @danielahe, vůbec se neboj, porod je neopakovatelný zážitek. Když držíš to čerstvě vylouplé miminko v náručí, koukáš na něj, do očí se ti valí slzy a ty nechápeš, že už je to tady, že už jsi maminka 😵 Tento pocit a tuto chvíli nelze nahradit ničím jiným 😵 😵

danissa
1. říj 2013

@dadakin Ozvi se nám holka, jak ti je a co tě vlastně dnes čekalo 😉 . Jak vidíš, jedna milá paní nám tady v tom udělala guláš a my jsme se v tom tady zamotaly

dadakin
1. říj 2013

@danissa ahojky zítra ráno jdu do Heliosu na UTZ a dál se uvidí souhlasím s ignorací jinak to nepůjde 😉

dadakin
1. říj 2013

@danissa jo a pokud to půjde tak v pondělí KET

danissa
1. říj 2013

@dadakin Tak to moc držím palce, ať je krásná peřinka a v pondělí Ket, jupíííí 😵 😵 To bude další těhulka 🙂

danaho
1. říj 2013

@dadakin tak na zítra držím palce ať je vše o.k. Já mám UTZ v pondělí. 🙂

sftr
1. říj 2013

Má sestra zkušenosti špatné, byli 8 a nic. My jednou a je to kluk. Hodně štěstí a všechny holky- držím vše co mám, at Vám to vyjde, já čekala 8 let a dočkala se. !-)

jarmisek
2. říj 2013

@danissa Moc hezky jsi to napsala... 😵

jarmisek
2. říj 2013

Holky, v noci jsme uz nylseli ze pojedeme, ale byli to asi poslicci, ted je ticho po pesine...tak to cekam kazdouchvili...

jarmisek
2. říj 2013

@dadakin a pak bude Ketik?Drzim pesti!!! 😵 😵

dadakin
2. říj 2013

ahojky holky KET se nekoná musím na Hysteroskopii mám radost ☹ 😠 máte někdo s tím zkušenost???? mám folík 14mm a sliznici 9mm přesto KET nedoporučen zase měsíc v hajz....

danissa
2. říj 2013

@dadakin Jejda a proč hysterku? Něco se jim nezdá, sliznice jim přijde málo? Chápu, že tě to štve, ale snad vědí co dělají, teda já věřím, že vědí, co dělají. Raději ať transferují, až si budou jistí, že je vše v pořádku a že se mimís bude mít u tebe jako v bavlnce 😉 Jinak já na hysterce byla ještě v Reprofitu, dělali mě ji v rámci zkoumání možných příčin neplodnosti. Bylo to zákrok cca 5-10 minut v celkové narkóze, pro mě úplná pohoda, nic nebolelo, pak jsem šla hned do práce.
@jarmisek Tak to tady bude coby dup 😉 Bejby už chce za maminkou 😉 A dnes se cítíš jak? Poslíčky máš?
@danaho Na pondělí držím palce 😵

jawuna
2. říj 2013

@danissa @dadakin Asi by to nedělali jen tak z dlouhé chvíle 😉 Jako Texl mi moc nepřipadá, že by neměl do čeho píchnout 😀

dadakin
2. říj 2013

@danissa
@jawuna holky uvidíme no mám s toho torcha strach co to zase bude minule už po narkoze jsem valila zvracet 😖

danissa
2. říj 2013

@dadakin To dáš 😉 ! A nepilas třeba před tou narkózou, že ti pak bylo zle? Mě tady po těch krátkých narkózách zle nebývá. Ale třeba jak jsem byla na laparce, půl hodiny pod narkózou, tak jsem jim to tam hodila hned na sále, jak mě probudili 😀

danaho
2. říj 2013

@jarmisek co to čtu poslíčci 😅 To je super už to máš mamko za pár. Neboj zvládnete to oba s prckem a my tu budeme mačkat zatím palce a těšit se na zprávy od tebe 😵
@dadakin musíš to rozdýchat rozumím ti,ale určitě to má svůj důvod. Raději měsíc počkej a zvyš šanci,než cpát embryjko do peřinky,která není 100%. A před narkózou nebašti tajně ten řízek 😀

danielahe
2. říj 2013

@dadakin a rekli ti proc? Ja myslim, ze 9mm je ok 😖 😒 a co folik netusim 😅 ...ja mela pri ketu 7 nebo 8mm a na zacatku tehu jsem mela 12mm.

dadakin
2. říj 2013

@danaho hele já jsem žádnej řízek nejedla 😀
@danissa a napila jsem se čaje až po to mě dalo
@danielahe řekl mě že nemá ty 3 vrstvy ale jenom jednu

danissa
3. říj 2013

@dadakin Tak to tě poškádlil ten čaj 😉 Teď tu žízen vydržíš a bude to OK 😉 Tak oni mrknou zevnitř na dělohu, pak ti případně přidají hormony, aby to bylo jak má no a pak ti šupnou mimčo a bude to jasný 😀 😀 Rozhodně nevěš hlavu!

dadakin
4. říj 2013

@danissa hlavu nevěším stejně ted chraptím,soplím,kašlu jsem to lapla od dětiček a všude možně v hlavě mě duní tak asi každý zlo pro něco dobro. Nečeká tě náhodou UTZ když máš ten 12.týden???

danissa
4. říj 2013

@dadakin Taky to říkám, že všechno zlé je k něčemu dobré 😉 Teď ty choroby jsou všude kolem, zase začíná veselý podzim. Já dokonce mám antibiotika, nejsem z toho nadšená, ale nedá se nic dělat. Mám v krku nějakýho koka, který prý není infekční, ale musí se přeléčit. Tak léčim. A na NT screening jdu 16.10. na Veveří, tak to se už moc těším 🙂 V pondělí jsem byla u své dr., taky mi dělala UTZ a žeprý to vypadá moc pěkně 🙂

jawuna
4. říj 2013

@danissa to jsou ty MHD :( já to tak mám pomalu každý rok na jaře a na podzim, všichni chrchlají a prskají, asi budu chodit pěšky 😒

danissa
4. říj 2013

@jawuna Vidíš, a to já u nás na vidlákově MHD nejezdím 🙂 , ale prostě to všude lítá. teď je období, kdy se tady těm bacilům člověk ztěží vyhne. Malá má takovej dozvuk virózy, v noci se vždycky vzbudí záchvatem kašle a třeba hodinu kašle, chuděrka ☹