Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

andryst
28. říj 2014

@jawuna no a já zas četla že je dost pravděpodobné...jsem magorek...hned jsem bádala na netu....a tohle tam vyčetla 😢 než jsem si to vyčetla na netu,tak jsem si to myslela tak jak ty.....a tím se uklidnovala ...jak říkám nesedí mi ten vaječník a teď mám strach že nebude ani mimi a ještě by mohl být takový následek a zrovna před vánocema...ach jo tak takhle jsem si to nepředstavovala....

andryst
28. říj 2014

a ještě jsem vyčetla že se to stáva u ivf u 2%pacientek...tak že to vypadá že já musím být opět vyjimka..

bbibianca
28. říj 2014

@andryst ale kliiid. Mas jeste nejake priznaky jako horecky nebo neco takoveho?

andryst
28. říj 2014

já vím že stresuji...ale bojím se nejvíc toho že skončím ve špitále....příznaky absolutně žádné...jen oči, mám je nějaké nemocné ..tak jak kdyby zpratili jiskru.....normálně mám oči modré ale teď jsou tmavě šedé...no divné..a to pichání na levém vaječníku....jinak jak už jsem psala žádné pichání v podbříšku,a prsa které mívám před MS bolestivá a plná...tak teď nic ....ANI NEVOLNOST A CO JE DIVNÉ NEMÁM VŮBEC HLAD....KTERÝ NORMÁLNĚ MÍVÁM POŘÁD.

madlenka87
28. říj 2014

@andryst Moc moc bych ti přála, aby hcg bylo zítra OK! Dej nám vědět 😉

jawuna
29. říj 2014

@andryst Podle mě to píchání nemusí vůbec nic znamenat a to, že nemáš žádné příznaky, to je normální, vždyť jsi úplně na začátku. A někdo je nemá vůbec, podle toho se toho moc nepozná. Zkus se uklidnit a nehledat nic na netu, jenom tě to vyplaší co všechno se může stát 😒 Držím palce, aby to hezky stoupalo a mimi bylo tam kde má být 😉

andryst
29. říj 2014

Ahojky holky,jste moc hodné.....v pondělí jsem měla hcg 50j a dnes jen 83j....nic moc v pátek opět odběr....na ultrazvuk je v mém případě brzo....
@jawuna máš pradu už nic hledat nechci pak jsem ještě víc vyplašená.... ☹

andryst
29. říj 2014

jinak dnes drobečka zas cítím, ale né tam kde má bít,o to je to všechno těžší 😢

lojzicka80
29. říj 2014

@andryst Drzim palecky, aby vsechno dobre dopadlo...

bbibianca
30. říj 2014

@andryst Holka zlatá je to 50:50. Buď a nebo.. Držím moc palečky, abys stresovala zbytečně. 😉
Holky, manžel včera došel s tím, že by chtěl jet do Aqualand Moravia, ale já nevím. Po poslední revizi jsem měla nějaké vaginální čípky a řekla jsem si že nebudu chodit nikam do bazénu, tak abych nedostala nějaký zánět, když chceme miminko. Navíc je tam i sauna... Jako láká mě to, ale mám strach aby to nebylo nezodpovědné jednání ode mě. Jinak 9.11. budu akorát 2 dny brát proveru. Co si o tom myslíte?? Mám Dlouhý protokol ještě jsem nepíchala, to začínám až 14.11. Asi příliš zmatkařím, ale nechci nic podcenit. Jaký na to máte názor vy??

babulkaba
30. říj 2014

@bbibianca Já bych do toho šla. Pořád říkají, že můžeš dělat to co normálně, tak se neomezuj a užívej si.

bbibianca
30. říj 2014

@babulkaba Děkuji 🙂

yasminne
30. říj 2014

Ahojky, najde sa tu medzi vami snazilka, ktora podstupuje alebo podstupila liecbu darovanymi vajickami a chcela by sa podelit o skusenost a informacie? vdaka!

jawuna
30. říj 2014

@yasminne asi ne :( ale třeba ti poradíme i tak, chystáš se do Heliosu?

jawuna
30. říj 2014

@bbibianca souhlas s @babulkaba 😉

madlenka87
30. říj 2014

@bbibianca klidně jeďte! Vždyť si aspoň odpočineš a vypneš 😉 Včera mě Texl znovu ujistil, že můžu dělat opravdu úplně všechno! A zrovna zmínil i to koupání. Tak když můžu já po ket, proč bys nemohla ty? Jen se pěkně vyráchejte 😀

jawuna
30. říj 2014

@madlenka87 Ty už seš po Ketíku? Tak víš jak ;) teď frčí těhu vlna 😵

madlenka87
30. říj 2014

@jawuna Jojo, včera jsem byla 😉 Kéž by mě ta vlna taky ošplouchla 😀

jawuna
31. říj 2014

@madlenka87 Moc držím palce!!! 😵

genio
31. říj 2014

@madlenka87 neboj neboj už tě ošplouchla 😉

babulkaba
31. říj 2014

Holkýýýý, mně asi takýýýý, dneska dušíček 😵 😵 😵

madlenka87
31. říj 2014

@babulkaba Jé, tak to je nádhera 😵 Hned mám lepší náladu 😉 A kolikátý jsi dneska den? Tak ať čárka pomalounku, ale jistě sílí!

babulkaba
31. říj 2014

@madlenka87 Děkuji moc. 8., když nepočítám transfer. Byla jen slaboučká, ale snad zesílí, říkám si, že je asi ještě brzo, doufám 🙂
A jak se daří po transferu tobě? Teď jsi na řadě ty 😉

madlenka87
31. říj 2014

@babulkaba Určitě zesílí, je to na dobré cestě 😉 Já právě pořád nevím, jak se to vlastně správně počítá... jestli den transferu už den 1. nebo den 0 ? Já se cítím dobře, nic zvláštního, občas cítím vaječníky, občas bolest na MS, nic mimořádného. Nezbývá než čekat a doufat 🙂

genio
31. říj 2014

@babulkaba super zprávy 🙂

babulkaba
31. říj 2014

@genio Díky moc. Snad jsem dobrej surfař 😉

lojzicka80
31. říj 2014

@babulkaba Moooooooc gratuluju, mam radost, ze netrhas partu 😉

jawuna
31. říj 2014

@babulkaba Super!!! Holky, mám z vás radost 😉

babulkaba
3. lis 2014

Holky tak podávám nové info, dnes 11. den po transferu z krve 236, tak prej dobrý 😵

bbibianca
3. lis 2014

@babulkaba Fíha, gratuluji, tak to bude určitě dobrý.. takové vysoké hodnoty. Předběžně gratuluji.