Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lenusaak
1. pro 2015

@zandi juuu, to je krásna, pozitivní zpravička😊 hlavně at čarka sílí. Hodně štěstíčka😊

zandi
1. pro 2015

@lenusaak děkuju děkuju děkuju 🙂

lenusaak
1. pro 2015

Holky dnes mi na ultrazvuku zjistila doktorka sactosalping, zánětlivou tekutinu v mých neprůchozcíh vejcovodech. S tímhle mi IVF neudělají, tekutina totiž natíká do dělohy ...už jsem to dvakrát měla, vždy mi to zjistili při operaci a zaroveň odstranili. Bali sme se, že se to vrati a je to tady..😞 máte s tím někdo zkušenost? Mám dvě možnosti..bud se to pokusi odsát při odběru vajíček nebo odstraněni obou vejcovodů...chjo furt nějaké komplikace...

jawuna
1. pro 2015

@zandi to je překvápko 😉 gratuluju

kinos
1. pro 2015

@lenusaak Hm, tak to jsou šikulky, že s tím chtějí ještě něco dělat. Šla bych do odsátí...přece je tam ještě šance že se zadaří přirozeně. Jinak já vejcovody nemám z daného důvodu. Mě Texl říkal tehdy, že je to tak lepší, (ve smyslu) jednodušší pro IVF 🙂.

lenusaak
1. pro 2015

@kinos no zázraky se dějí, ale prý přirozeně ne-e..říkají mi také, že by byla nejlepší varianta je dát pryč..jsou tam zbytečny a ještě přidělávají problémy...ale jsem zatím pro odsáti..mám po operaci ze září a na další se teda moc necitím 😄

veverka.terka
2. pro 2015

Tak sem dnes testovala su 7.den a ani naznak ducha 😢 pri male sem 7.den uz mela slusny //. Myslim,ze je to jasny 😢 😢 😢

jawuna
2. pro 2015

@veverka.terka Pokaždé to je jiný, Já jsem měla jednou 9. den // a jednou až 11.den ducha. Takže trochu optimismu by to chtělo, si strašně negativní 😉

veverka.terka
2. pro 2015

@jawuna dobre,budu jeste doufat 😉

ruzicka77
2. pro 2015

Ruzicka77 @veverka.terka Ja nevim, cim to je, dneska jsem si delala test a nic. Opet. Zitra je to 28 dni, takze bych mela dostat menses. Doktorka mi rekla, ze kdyz se na testu neobjevi dve carky, musim prestat brat Utrogestan cipky a cekat, az prijde menses. A pristi patek, pokud nebudu spinit, tak me ceka vysetreni vejcovodu. Psychika? Jsem ve stresu vzdycky jen pred menstruaci. Dneska jsem cely den zas probrecela. Nejvic me stve, ze nevim, proc to nejde. Kdyby alespon nasli neco, co by slo vylecit. Ale zatim nic nenasli. Ted uz nas ceka jen to IVF. Mam sanci otehotnet pri IVF? Mam jeste doufat, nebo to mam vzdat? Uz jsem z toho vycerpana. Cim dele to trva, tim hure to snasim. Ale vzdycky nejhorsi je to pred menstruaci. Katka

jawuna
2. pro 2015
lenusaak
2. pro 2015

@ruzicka77 určitě šance je, musíš věřit - naděje umírá poslední 🙂)))

barboratov
3. pro 2015

Tak zatim Helios zklamani bohuzel. Chovani desny,hlavne ze volaj a pak tam pritekt sedi jak idiot a to mel dojit na 7 aby stih jit v klidu do prace.

veverka.terka
3. pro 2015

@jawuna muzu se zeptat,ty mas 2deti po IVF?a po kolika pokusech se vam libilo zadarilo?

jawuna
3. pro 2015

@veverka.terka Já jsem byla 4x těhu, ale potratila jsem. Pak jsme šli na IVF a první bylo bez transferu, protože jsme měli jen geneticky špatný embryjka. A druhý IVF už bylo s transferem, to máme chlapečka a pak KET a to máme holčičku. Ještě máme jedno embryjko v mrazáčku a furt přemýšlím, jestli ještě jít na KET nebo ne, ale asi ho tam nemůžu nechat 🙂

veverka.terka
3. pro 2015

@jawuna jaj,teda zadny med ☹. Ale pak se podařilo hezky,2ditka ze 2IVF a jeste mrazacek,to je krada,co vic si prat!😉 urcite ho tam nenechejte a bezte pro dalsiho sourozence?😉 muzu se zeptat,kolik je ti let?

veverka.terka
4. pro 2015

9.den po KET,opet snehobilo 😢. Uz vic nedoufam....

jawuna
4. pro 2015

@veverka.terka Furt brzo...já pořád doufám a držím palce 😉 Bude mi 34

veverka.terka
4. pro 2015

@jawuna v heliosi mi koord rekla,ze uz je to jssny,ze 9.den uz by neco na TT bylo

jawuna
4. pro 2015

@veverka.terka já jsem měla až 11. den ducha...takže všechno je možný

jawuna
4. pro 2015

@veverka.terka ale stejně se mi to nezdá, koordinátorky vždycky říkají až 12. den a navíc jistota je až z krve 😒

veverka.terka
4. pro 2015

@jawuna to jo,vsak mi řekly,at leky jeste beru,ale ze ta sance je uz minimální ,ze dnesni testy sou dost presny...

veverka.terka
4. pro 2015

Vubec se mi tam nechce jit...proste sem z toho celyho IVF ted nemela dobry pocit,uvazuju,ze pokud pujdem do dalsiho pokusu,zkusim jiný car, ale nevim no...chtela bych to hlavne kvuli pristupu a tomu,ze moc netesi,ze z tolika vajicek zbude tak malo embryjek,to uz tak bylo i u 1.IVF...nikdo to neresit. Treba by to chtelo jeste nejaky vysetreni me.

jawuna
4. pro 2015

@veverka.terka Přesný jo, ale ne 9. den, vždyť i v těch jejich papírech je 12. den, ještě je pořád čas 😉

kinos
4. pro 2015

@veverka.terka Taky ještě držím palušky!!! A jak to je, kdy musíš do Heliosu?

m_o
5. pro 2015

Co tak ctu posledni dobou prispevky o Heliosu, tak se malo komu zadari. Ze by se tak zhorsili? Ja teda byla spokojena, tak tomu moc nerozumim :-/

lenusaak
5. pro 2015

ja myslím, že je to dost individuální, člověk od člověka, diagnoza od diagnozy 🙂 všeobecné je Helios hodně chvalený a dojíždí do něho i pražačky co jsem postřehla z jiných diskuzí 🙂
Holky při transferu , muže a měly ste tam chlapy s sebou? 🙂))

veverka.terka
5. pro 2015

@kinos 12.den ted v pondeli na krev

jawuna
5. pro 2015

@m_o To myslím ne, akorát většina holek, co otěhotní, tak už pak moc nepíšou 😉

dadakin
5. pro 2015

@m_o nám se zadařilo při obouch IVF,ale poprvé to nedopadlo takže u nás 100% úaspěšnost