Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

cadem
27. dub 2016

@jankadvor Takže myslíš že se prcek neuchytil?Třeba ještě není nic ztraceno.Držím pěsti.

ilonaat
27. dub 2016

@jankadvor Treba ne. Ja uz taky nekrvacim, jen jsem trosku spinila, tak jsem zvysila davku leku a budu doufat. Nadeje umira posledni.....

jankadvor
28. dub 2016

@cadem Bohužel si myslím i po dnešním bílém TT, že se nepovedlo ☹

jankadvor
28. dub 2016

@ilonaat Kéž by se povedlo a 30.4. jsem se z výsledků krve HCG dozvěděla tu krásnou větu. Teplota mi trochu stoupla, ale TT je negativní ☹

zirafka1988
28. dub 2016

@veverka.terka držím pěstičky ať vše dopadne dobře.

ilonaat
28. dub 2016

@jankadvor To me mrzi...ja u6 jsem naděje vzdala. Prasky beru, ale spinim. Tak v nedeli udelam test a bude jasno.....

jankadvor
28. dub 2016

@ilonaat Já už to taky vzdávám ☹

cadem
28. dub 2016

Holky nic ještě nevzdávejte, naděje umírá poslední, tak ještě nevěšte hlavu!Držím pěstičky;)

veverka.terka
28. dub 2016

Prosim dotaz. Picham Diphereline a Merional a prijde mi,ze mam tentokrat nejaky kratoucky jehli na pichani. Mam to pichat do bricha kolmo nebo 45stupnu?Vzdycky sem pichala 45,ale ted si nejsem jista. Diky

jankadvor
28. dub 2016

@veverka.terka Nikdy jsem neřešila stupně. Měla jsem dvě jehly, jednu na odběr a vstřik do druhé ampulky a druhou na vpich do bříška. A prostě jsem si udělala řasu a píchla (asi kolmo). 🙂

belzik
3. kvě 2016

Ivf brno helios

belzik
3. kvě 2016

😃Ten předchozí příspěvek to byli nedopatření 😊

veverka.terka
7. kvě 2016

@zirafka1988 bozinku,ty uz to mas teda za par a za chvlku bude mimousek na svete 😉 diky za podporu

veverka.terka
7. kvě 2016

Tady je to nejaky mrtvyyyyy...co rikate na mladyho Texlika?🙂 za me prijemnej,ochotnej doktor 🙂 my deme v tydnu na OPU...uz se tesim 😉

zirafka1988
7. kvě 2016

@veverka.terka no ani jsem se nenadála a už si valim šunky doma. Na to že jsem v 8 měsíci tak mi ani bříško moc nenarostlo. Kamarádka fotografka je máte sena na těhu focení ale zatím není moc co fotit. ☺ hold bude po mamince. Když jsem se narodila měla jsem 2.5kg. Tak se opatrujte a ať se vše podaří.

zirafka1988
7. kvě 2016

* fotografka je natěšena

tomik1234
9. kvě 2016

@veverka.terka Držím palušky, neměla jsi v sobotu náhodou kontrolu? My tam byli s naším malým lumpem.

veverka.terka
9. kvě 2016

@tomik1234 anooo,mela 😉 bylas ta pani s chlapeckem a manzelen,co sedela vedle me na UTZ?🙂

tomik1234
9. kvě 2016

@veverka.terka Jjjj, to jsme my. Tak to je super 🙂! Já jsem tu byla jako kinos, pak jsem si dala pauzu, a manžel už nemá e-mail, na který jsem se na nějakou dobu odhlásila, tak jsem se přihlásila nově 🙂. Tak to je paráda, a kdy jdeš? Já mám zítra kontrolu (asi u nás) a pak poslední kontrola ke konci týdne. Tak to si budeme zase držet palušky!!!

veverka.terka
9. kvě 2016

@tomik1234 no jo kinos,to uz sem doma 😉 a ty uz si me poznala hned v heliosu,proc ses nehlasila?!🙂 teeeda,tak se budem podporovat zase navzájem,jak u 1.ditka 😉
Na OPU du zitra. Ty prisri tyden?Mas kratky nebo dlouhy protokol?Ja tentokrat kratky a vyhovoval mi vic,vse rychlej za sebou a ani nejsu tak nafoukla...mate krásnyho chlapecka 🙂
A tak ste se teda rozhodli pro dalsi IVF opet v Heliosu jo..

tomik1234
10. kvě 2016

@veverka.terka Docvaklo mi to, až jsem se podívala tady, že jsi tu psala, že jdete na OPU, tak mě napadlo, jestli jsi to nebyla ty podle fotky. Držím palušky!!!!!!!!!!!!!!!! No možná v neděli na OPU nebo pondělí. Jjjj já měla taky krátký! Přesně taky jsem spokojená s krátkým. JJj a Texl je Texl!!! Hned pak piš! MOoooc na tebe myslím!

veverka.terka
10. kvě 2016

@tomik1234 tak to jooo 😉 a ty jeste nevis,kdy budes mit OPU?
A jaktoze ste teda nakonec zustali v Heliosu a nezkusili nejaky jiny CAR?
Ja su uspesne po odberu,14vajicek. Tak uvidime,kolik vydrzi do toho 5.,6.dne. Bricho boli,ale da se to. Akorat mam hodne rozpichany ruce,mam spatny zily a neslo jim to napichnout :-/ Tak pak taky pisni,jak pokracujete ve stimulaci 😉

tomik1234
11. kvě 2016

@veverka.terka Zůstali jsme kvůli Texlovi, hned na konzultaci jsem si vzala léky. A domluvili jsme se, že budeme mít jeho, takže bylo jasno. Sice jsme byli objednáni i jinde, ale nakonec jsem to zrušila. 14 vajíček - moc pěkné! Hodně pij. OPU asi v sobotu nebo v neděli, říkali včera. A co všechno máte za metodu? Držím palušky ať jsou silní a krásně se dělí!!!

veverka.terka
11. kvě 2016

Jj,tak to jo...ja sem do posledni chvile zvazovala jiny centrum...
A dnesni skore pouze 2.oplozeny vajicka ze 14 😢 nebylo pry z ceho vybirat,jak ma chlap spatny spermir,ani jedna uplne dobra,proto jsem ak silenej ubytek. Je to v pytlu...a to pry ani ty 2 nejsou uplne 100%,takzenemusi do toho 5.dne vydrzet...su z toho uplne spatna,kdyz si predstavim,ze nic nebude. ..darcovske spermie nechcem v zadnym pripade...

zabbkakvak
12. kvě 2016

Ahoj někdo máte čerstvé zkušenosti s IVF v Heliosu dnes 3den co si píchám Diphereline .Povedlo se hned první IVF ?

thebe
12. kvě 2016

@zabbkakvak Ahoj, povedlo se pri 1. IVF, 2. transfer ;)

zabbkakvak
12. kvě 2016

Tak snad se taky zadaří drzo.Ještě by mě zajímalo jestli nabízí neschopenku nevím jak to bude v praci když budu každý třetí den chodit na ultrazvuk... A stejně když se povede tak hned musím na neschopenku dělám na vysokofregvenčnich mašinách a docela těžký věci se tam tahají

jawuna
12. kvě 2016

@veverka.terka Držím moc palce, ať z nich jsou krásné blastocystičky 😉

jawuna
12. kvě 2016

@zabbkakvak Já se výhledově chystám na 3. KET, předtím u druhého IVF 2x úspěšný a ještě nám jedno embryjko zbylo, tak ho tam nechceme nechat. Ale to už by byla velká haluz 🙂

lenusaak
12. kvě 2016

@zabbkakvak neschopenku si nech napsat od svoji gyndařky , Heliso ti ji nabídne, ale pouze na období léčby u nich, tak at pak nemusíš přestupovat s neschopenkou ke gyndařce (nejspíš další papíry atd.), tak si to nech rovnou u ni. Ja ji mam vedenou take u moji gynekoložky 🙂
Jinak ja 1 IVF - 2 transfery. První transfer se vubec nezadařil, druhy transfer ano, ale bohužel u nas končí potratem kvuli zamlklému těhu ( což se nedalo ovlivnit nijak) takže to beru, že při prvním cyklu se nam zadařilo. už nic nemáme, takže bude v léte nový IVF cyklus 🙂