Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jankadvor
12. čer 2016

@cadem Ne, jsou tam ok, ale pořád nevíme proč se nedaří. Embrijko se u mě neudrží ☹ teď čekám 3týdny ( cca do čt 30.6.2016) na výsledky histologie z hysteroskopie. Jinak je u mě vše v pořádku. Akorát nevím jak dlouho ještě budu špinit po té HSK a kdy příjde MS.

cadem
13. čer 2016

@jankadvor Tak to jsme na tom stejně, ale nevinila bych z toho kliniku.Těžko říct čím to je, to jen na přírodě a tak to člověk musí brát;)

jankadvor
13. čer 2016

@cadem Kliniku určitě neviním, jen bych ráda věděla co je špatně ☹ Každopádně mám před sebou ještě dva pokusy IVF. Tak uvidím.

cadem
13. čer 2016

@jankadvor Už jsi měla 2 jo?A druhého jste měli kolik embryjek?Já už mám před sebou poslední ket z prvního ivf, tak uvidím jak to dopadne.Doufám, že to bude závěrečný triumf konečně!

jankadvor
13. čer 2016

@cadem Ne, měla jsem 1IVF, píšu, že mám před sebou ještě dva pokusy IVF 🙂 Z prvního jsem měla dvě embrijka, jedno bylo 5denní a byl ET a druhé bylo 6denní a byl KET.

cadem
13. čer 2016

@jankadvor Tak to máš ještě 3 pokusy přece.Jsou celkem 4.

jankadvor
13. čer 2016

@cadem Jo, od pojišťovny. Ale pokud nevyjde ani ten třetí, je asi něco špatně ☹

barisej
13. čer 2016

holky dnes 10 den a test

wendissek
13. čer 2016

@barisej tak to je parádní ze by se zase začalo v heliosu dařit me čeká řek ve čtvrtek 16.6.2016 doufám ze to přinese stesti

zabbkakvak
13. čer 2016

@barisej teda to uz je parádní dálnice.Doufam ze té budem všechny následovat.Ja jsem 6 den po ET někdo už testuje ale já se bojím tak ještě asi chvíli počkám

barisej
13. čer 2016

holky ja mela uz 6den po et toto nechala sem si dat dve embrya

barisej
13. čer 2016

holky testik od 6dne

jankadvor
13. čer 2016

@barisej Nádhera, gratuluji a hodně zdravíčka 🙂

zabbkakvak
13. čer 2016

@barisej tak to pak dej vědět jestli budou 2 😉

jankadvor
13. čer 2016

@barisej Jj, taky mi pak dej vědět jestli budou dvojčátka 🙂 A hodně štěstíčka 🙂

cadem
14. čer 2016

@jankadvor Pokud nevyjde 3., tak ještě pořád je tu naděje že vyjde 4.Četla jsem tu jeden příběh holčiny co ji vyšel až úplně poslední pokus, ale obdivuji tu její trpělivost, to ne každý zvládne.

jawuna
14. čer 2016

@barisej Luxusní dálnice 😉 gratuluju

barisej
14. čer 2016

test vcera odpoledne

petra_r_
14. čer 2016

Ahoj holky, prosím, chci se jen zeptat, jak dlouho trvá od první návštěvy do prvního IVF cca. Děkuji moc 🙂

linusha
14. čer 2016

@petra_r_ ahoj, nevím jak u ostatních ale u nás to trvá už přes půl roku a stále nejsme u konce s vyšetřeními a s nějakým pokrokem ke zdárnému těhotenství. Což už nás oba unavuje. Dle nich jsme mladý pár takže chtějí vyzkoušet všechna vyšetření aby přišli na to kde je zádrhel.

jawuna
14. čer 2016

@petra_r_ Jak u koho 🙂 Tak měsíc, dva...

jawuna
14. čer 2016

@linusha To je těžký, někomu se zase nelíbí, že ho posílají hned na IVF 😉 Tak ale kdybyste chtěli rovnou na IVF, tak není problém, ne?

linusha
15. čer 2016

@jawuna no chtěli jsme už pokročit dál, ale bylo nám vysvětleno že musíme podstoupit prve vyšetření. Ale asi si málo prosazujeme svou.

thebe
15. čer 2016

@petra_r_ Nam to trvalo tri mesice, ale jen proto, ze byly Vanoce a svatky, tak se to o mesic posunulo. Jinak by sla stimulace stihnout od dvou mesicu.

petra_r_
15. čer 2016

@linusha To mě moc mrzí, že to tak dlouho trvá. Snad se Vám brzy poštěstí a bude vše v pořádku

lenusaak
15. čer 2016

@petra_r_ ahojky. Ja to měla jak @thebe 🙂 taky pres vanočni svátky a taky se mi to o měsic protáhlo. Do dvou měsicu se to dá stihnou pri klasickém postupu.🙂

barisej
15. čer 2016

holky dnes 12 den a test z krve pozitivni hodnoty sou 1060 zavadely mi dve

zabbkakvak
15. čer 2016

@barisej Gratulka a opatrujte se.Doufam že tě budem všichni následovat

jankadvor
15. čer 2016

@barisej Super, pak dej vědět, jestli jsou dvě 🙂

zabbkakvak
17. čer 2016

Tak holky 10 den po ET a ejhle něco tam je 😉 tak jen aby to sílilo a vše bylo jak má.Šup šup do Heliosu mají asi období kdy se daří 😀