Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

daguli
21. únor 2012

@danielahe Ahoj,take preji krasny den...tak to malemu konci polovicni prazdniny,co? A zacne pekna drina...v kolikate je tride?

ivetka77
21. únor 2012

@danielahe To si vazne musi dopisovat sesity?Nemuze to okopirovat🙂 To by me teda taky skrablo🙂

danielahe
21. únor 2012

@daguli ahoj, je v prvni..celkem drina s beranem 😀 .Je moc palicatej a drzej, nejak jsme si ho rozmazlili 😠 , zatim je malej tak posloucha docela, ale jak mu bude 15, mam pocit, ze si asi udelam peknou zasobu vina na uklidnenou 😀 😀 😀 😵

danielahe
21. únor 2012

@ivetka77 , je prvnacek, takze pisanku na krasopis musi zvladnout sam...to ho asi prizabiju 😀 😎 ...psat umi celkem pekne,ale jak specha, tak strasne ryje a kolikrat mam stavy, ze bych mu ten sesit nejradeji roztrhla a nechala ho to prepsat znova a cele 😀 😀 , aspon ze nadani na matiku ma po tatkovi, ta mu jde 🙂, takze mam o zabavu postarano 🙂 . A budu drzet palecky, at transfer dopadne dobre 😵

danielahe
21. únor 2012

@daguli , daguliku, poboliva te brisko? 😒 , uz me pobolivalo, jak jsem zacla brat utros, tak se chci zeptat, jestli je to normalni nebo jestli uz mi nehrabe a nesoustredim se na kazde pichnuti 😎 😠 😀

jananovacek
21. únor 2012

@flyaway Diky 🙂 Teprve jsme byli na prvnim ultrazvuku, ted mame pry pockat tak 14 dni, takze jeste budeme nejsou dobu napjati 🙂 Ale uz je to dobry, sice mam porad strach, ale uz tomu fakt verim 🙂

danielahe
21. únor 2012

@jananovacek ver tomu, ze tehulka jsi, mas bobecka v sobe 🙂 , ja pri 1. tehu taky nemela zadne priznaky, zadny velky prsa, ranni nevolnosti, tak jsem si taky nebyla jista, bud rada, ze ti neni spatne, moje segra musela byt v nemocnici, jak ji bylo spatne.vse bude vporadku.papa a drz se 😉

ivetka77
21. únor 2012

@danielahe Jo,tak to jo, prvnacci to maji tezky 😀 ALe ted ho chudacka ceka ohromna drina, nechtela bych byt v jeho kuzi... 😝 A dekuju, doufam, ze transfer to dopadne nam vsem 😉

daguli
22. únor 2012

@danielahe Ahoj,ano, me taky poboliva brisko-nijak zvlast teda,ale taky nad tim furt premyslim,tak je to asi normalni 😉

danielahe
22. únor 2012

@ivetka77 nejak to zvladneme,budeme muset 🙂 .a mas taky PDG? A nechali jste si rict,co to bude?pa

danielahe
22. únor 2012

@daguli,to cekani je nejhorsi,clovek by pak nad tim tolik nepremyslel 😉

veverka.terka
22. únor 2012

holky, už chci být taky aspoň tak daleko jako vy...🙂ještě mám dlouho cestu před sebou a to čekání na všechno je taky hrozný, odběr budu mít tak za 14 dní, zítra jedu do Heliosu na krev, tak mi řeknou, co dál....
všem moc držím palečky, ať se mimouškům v bříšku líbí 😉

janijacek
22. únor 2012

Ahoj holky, uplne jsem si vzpomela na to, kdyz jsme byli na IVF...vazne je na vsem nejhorsi to cekani...No,ono ani to cekani na porod pak za moc nestoji 🙂 furt premyslim, jestli je mimi v poradku...behem IVF me alespon drzel nad vodou svym optimizmem Texl, ted chodim ke sve sucharce gynekolozce a zbyly mi na nej jen vzpominky 😀

janijacek
22. únor 2012

@veverka.terka No vidis, za 14 dni odber a pak uz to pujde jedna radost!!! 😉

veverka.terka
22. únor 2012

@janijacek jj, ale všechno se hrozně táhne...a jen,a by to šlo pak tím správným směrem, sem hroznej pesimista, ale snažím se aspoň v tomto myslet otimisticky, protože určitě psychika taky dělá hodně...
tobě už se to krátí, mimoušek bude za chvilku na světě 🙂 podařilo se vám to na 1. pokus IVF? nepročítala sem xstránek nazpět, takže se v tom neorientuju, jak to probíhalo u vás 🙂

ivetka77
23. únor 2012

@danielahe Ahoj,jo,jo, mame PGD,proto jsme mesic cekali na transfer...a nenchali jsme si rict pohlavi🙂nechame se prekvapit... 🙂

veverka.terka
23. únor 2012

ahojky, tak dneska sem byla v Heliosu, krev, UTZ a měsíčky nikde, takže můžu opět jenom ČEKAT!!! je to hrozný to čekání pořád na něco....doufám, že dorazí potvůrky co nejdřív, abych mohla pokračovat v přípravě na odběr vajíček

janijacek
23. únor 2012

@veverka.terka Ahoj, no, utíká to rychleji, než jsem čekala 😅 za chvíli porod 😅 a pak mimi 😵 😵
Ano, bylo to moje první IVF...a dokonce i první transfer 😀 Jsem úplně šťastná,že to takhle krásně vyšlo... 😵 a taky jsem ráda, že jsem dala na doporučení známých a šla jsem do tohohle CARu...

janijacek
23. únor 2012

@veverka.terka tak moc držím pěsti,ať to rychle utíká!!!a ať to také co nejrychleji vyjde!!!! 😉

veverka.terka
23. únor 2012

@janijacek jéé, tak to je krásný, že ti to takto vyšlo 🙂 doufám, že budu mít taky takový štěstí... 😉

jananovacek
23. únor 2012

@danielahe Diky 😉

jananovacek
23. únor 2012

@janijacek No ja jsem chtela chodit uz jenom k Texlovi, ale uz se pry spis specializuje na IVF, tak nevim, jestli se k nemu nejak protlacim. Ke svoji gynekolozce uz nechci :(

daguli
23. únor 2012

Ahoj holky, jak se vede? Ja zatim dobry, jeste jsem netestila, zkusim to vydrzet. Nic zvlastniho necitim,jen vcera me parkrat pichlo v podbrisku,snad to nic nebylo.Taky bych chtela mit stesti jako Janijacek-prala bych to nam vsem 😵 😵

danielahe
24. únor 2012

Ahoj holky, tak jeste dneska do 15:00 a mam volno cely vikend...huraaa, jestli se to tak da nazvat, doma me ceka velky uklid, za 2 dny me nepritomnosti se to tu pekne navrsilo a do toho Jirula dostal davivej kasel, takze mi poblinkal celou postel 😠 , takze pereme a pereme 😀 😀 😀 .

Vsem preji krasny vikend 😵 😵 ,

danielahe
24. únor 2012

@daguli Ahoj, zatim dobry, dneska jsem premyslela, ze povalim koupit testik, ale okamzite jsem to zavrhla 🙂. Boli me bricho sem tam, tak nevim, bud to dostanu nebo ne 🙂 , Urcite se to povede, uvidis 😵 😵 😉

danielahe
24. únor 2012

@veverka.terka Ahoj veverusko, tak co ti rekli na heliosu, snad vse ok. A at to vydrzis v praci.papa

daguli
24. únor 2012

@danielahe A kdy Tobe vlastne vychazi testeni? Treva boli brisko protoze se mimi uhnizduje 🙂

veverka.terka
24. únor 2012

@danielahe ahojky, včera v heliosu mi toho moc neřekli, dali mi další injekce a neměla sem ještě měsíčky, takže mi nic moc novýho neřekli. dneska sem si tam volala, měsíčky sem už v noci dostala, takže začne píchaní dalších hormonů a kontrola ve středu už s neschopenkou, protože zrovna mám být v práci, tak už to zabalím a budu doma v klidu.to bude děsnejch řečí v práci, achjo...ale tohle je mnohem důležitější!!!
a co ty, jak ti je? vydržíš si neudělat testík přes víkend? 😉

veverka.terka
24. únor 2012

@danielahe a mně tedka čekají 2 noční po sobě, dneska, zítra...☹

ivetka77
24. únor 2012

@veverka.terka Ahoj,to delas dobre, kdyz musis chodit na nocni,to budes mit aspon pohodovejsi stimulaci, kdyz zustanes doma-a na reci prd 😉 mimi je fakt nejdulezitejsi, drzim pesti!