Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
5. bře 2012

@jananovacek děkuju 😉
určitě mi moc dodáváte optimizmus a pozitivní myšlení, je to určitě snažší, když si to tady všechno pročítám a píšu si s váma, DĚKUJU 😉

hanka1011
5. bře 2012

Ahoj holky, jak se mate?

@jananovacek Ano Jani, jaro uz je znat🙂Ja teda uz tehotna zase nejsem,ale s jarem na me prisly nove choutky na mrazacka, co mame jeste v Heliosu 😀 Ale je pravda, takhle brzy po produ,to bych byla blazen, manzel tu sedi a tuka si na celo 😀

Vsem moc drzim pesti!

@veverka.terka Terko,at to ve ctvrtek dobre dopadne!

danielahe
5. bře 2012

@ivetka77 ahoj, jojo od te doby co mam Jirulu, tak slovo nuda neznam 😀 😀 😀 , mam o zabavu vzdy postarano 🙂 .To vis ze se dopuju, ale uplne vsim 😀 , za chvili budu jako kulicka 😉 .pa

veverka.terka
5. bře 2012

@hanka1011 děkuju za podporu 🙂

jananovacek
5. bře 2012

@veverka.terka Vubec nedekuj, vsechny jsme rady, ze se tady muzeme vzajemne podporit a poradit 🙂 Navic je tady tolik tehulek z Heliosu ze i kdyby to nekomu nevyslo, tak vi, ze to vyjde podruhe, oni tam totiz umi zazraky 😀

danielahe
5. bře 2012

@jananovacek tak to mas pravdu 😉 ...takze Terez, hlavu vzhuru a brzo budes drzet miminko 😵

veverka.terka
6. bře 2012

@danielahe @jananovacek holky děkuju moc, ste zlatíčka!!! 😵
tak nakonec odběr bude až v pátek, ale to je už fuk, jestli čtvrtek nebo pátek...
a jak se máte vy, Dani, kurýruješ se? zatím se držíš pořád jenom u rýmy?
a další těhulky dobrý? venku je hezky, sice poránu zima, ale už se dá hezky procházet, že 😉

veverka.terka
6. bře 2012

ještě malej dotaz, chodíte do heliosu někdo i jako normálně na gyndu k některýmu doktorovi nebo doktorce? chtěla bych se tam přehlásit, tak jestli máte nějaký zkušenosti, sem s nima 😉

ivetka77
6. bře 2012

@veverka.terka Terko, tak super, to budes mit prijemne dva dny odpocinku po OPU-jestli budes mit o vikendu doma chlapa, muzesse nechat pekne opecovavat! 😉
Manzelova sestra ma problemy s cytologii na cipku, chodi ted k doktrou Sulovi-je na to odbornik, je snim spokojena...Ja zvazuju,ze bych taky zacla chodit k nekomu do Heliosu, chtela bych k nejake doktorce,musim se take poptat...

veverka.terka
6. bře 2012

@ivetka77 no, sice manžel doma bude, ale bude dělat na domečku, takže nějaký opečovávání moc nehrozí...ale to nevadí 🙂
no, já bych rači k nějaké doktorce právě, teďka chodím k doktorovi u nás a už dýl s ním nejsem spokojená a chtěla bych rači ženskou.... 😉

ivetka77
6. bře 2012

@veverka.terka Tak ja jsem si volala do Heliosu a z doktorek si muzeme vybrat z pani doktorky Bilkove nebo Petrakove...ani jednu neznam, tak je to asi jedno 🙂 Ale koukam, ze ta Bilkova je v Heliosu dyl, tak ma asi vetsi praxi,tak ja se zkusim objednat k ni...Vypada v pohode:
http://www.sanatoriumhelios.cz/team/mudr-zuzana...

veverka.terka
6. bře 2012

@ivetka77 jéé, děkuju za informace, super 🙂 tak já až uvidím, jak to dopadne po odběru a pak transferu a taky se tam objednám a přehlásím, dík....
mně je teda vzhledově víc sympatická MUDr.Petráková..dneska sem i tu MUDr. Bílkovou potkala na chodbě a přijde mi taková odměřená, ale nechcu tě nijak zrazovat,asi každej má trochu jinej pohled na věc a jinen názor....

ivetka77
6. bře 2012

Jj,dekuji za info...ja jsem jeste zadnou z nich nepotkala,tak nevim 😉 Jeste si to rozmyslim...

veverka.terka
6. bře 2012

@ivetka77 😉

hanka1011
6. bře 2012

Ahoj holky, vcera me tak napadlo,kam se vlastne ztratila @flyaway? Jak se Ti dari?Doufam,ze jste s mimiskem v poradku! 😵

hanka1011
6. bře 2012

Je,jak to tu tak ctu-holky, ja jsem chodila k dr Bilkove, je uplne super, doporucuju;)Tu druhou neznam,nikdy jsem se s ni nesetkala...

studentkakarolina
6. bře 2012

Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den 🙂

danielahe
6. bře 2012

@veverka.terka ahoj, no radeji jsem sla dneska na vyter z krku (nejak neni uplne ok 🙂 ), ale jinak teploty nemam, jen trochu rýmu, ale snad to bude ok. Ja jdu taky v patek na helios 😀 , teda jen na UTZ, takze bysme se tam mohly zase videt 😀 😀

danielahe
6. bře 2012

no nic jdu se zase vylepit na gauc a jdu spat 🙂 .pa

veverka.terka
6. bře 2012

@danielahe ježda, teda, tak snad nebudeš mít taky nějakýho streptokoka...jéé, to by bylo fajn, ale já budu čekat nahoře, u laboratoře, takže to se asi neuvidíme.... ☹

flyaway
6. bře 2012

@hanka1011 Ahojky mamino! 🙂
Nene, já se neztratila, pořád z povzdálí sleduju dění na koníkovi, ale bohužel po návratu do práce nějak schází čas a síla přispívat 😔 .
Ale jinak se máme dobře, bříško nám pěkně roste, všechny kontroly zatím na jedničku, dokonce jsme se od té doby, co víme pohlaví, už dokázali s manželem dohodnou na jméně, takže všechno je v nejlepším pořádku 😎 .
Doufám, že i u vás vše klape jak hodinky a princezna moc nezlobí 😉 !

jananovacek
6. bře 2012

@veverka.terka Ja jsem chodila jinam, ale ted jsem se prehlasila k pani doktorce Bilkove, byla jsem u ni zatim jenom jednou, ale je moc mila. Taky mi ji doporucila kamaradka, co k ni chodi, tak zkus

daguli
6. bře 2012

@danielahe Ahoj,to je dobre, ze sis zasla na vyter, nema cenu nic podcenovat 😉

daguli
6. bře 2012

Holky zitra jdu zase na krev, doufam, ze to bude v poradku...test je stale krasne pozitivni,dnes jsem to projistotu zkusila 😵
Tak dobrou vsem!

danielahe
7. bře 2012

@daguli , urcite to bude v poradku uvidis 🙂

danielahe
7. bře 2012

@veverka.terka , nikdy nevis, treba se sejdeme hnedka u dveri 😉 , kazdopadne na tebe budu myslet, bude to v poho. krasne usnes a pak uz pujdes domu a budes cekat na mimousky 🙂

veverka.terka
7. bře 2012

@danielahe uvidíme, třeba se potkáme 😉 děkuju, strach z toho nemám ani kapku, minulej rok sem byla na operaci se slepákem, byla dost komplikovaná, pak sem byla i na JIP, takže s anestezií a tak mám nedávnou zkušenost a tohle bude navíc krásný tím, že z toho pak budou mimoušcy 🙂 🙂 🙂 a ať ti dobře dopadne UTZ a je už hezky vidět i mimoušek 😉

jananovacek
7. bře 2012

@daguli Tak nam pak napis, jak jsi dopadla ;)

jananovacek
7. bře 2012

@veverka.terka Odber vajuch neni jak operace, neboj, trvalo to fakt chvilku a pak jsem hned prisla k sobe. Akorat me trosku bolelo bricho tak 3 dny po tom, ale to je pry normalni

veverka.terka
7. bře 2012

@jananovacek jj,já vím, že je to jenom malinkatej zákrok, ale právě strach z toho samotnýho nemám vůbec...spíš z toho, jak to pak všechno bude, jestli vůbec nějaký embryjka na zavedení budou, jestli se uchytí a tak, ale ze samotnýho výkonu ani kapku