Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

denicl
4. říj 2018

@ivivka nepotkame😊ja nepojedu do Brna cca 5.hodin kvuli krvi😂pujdu ke své gyndarce..to pro me bude jednodušší.

ivivka
5. říj 2018

@denicl ja nakonec v pondělí taky nepojedu, mam objednanou kosmetiku a pedikuru, tak pojedu až v utery. Mam to taky daleko, ale spojíme to vždy s nakupama nebo se stavím za kamoskou atd
Tak snad nám to klapne 😊 jak jsi na tom?

denicl
6. říj 2018

@ivivka ja porad verim,ze ano..jak jsem na tom? Je mi divne z toho utrogestanu a to ho zavadim. Je mi na zvraceni a citim se unavene. Od vcera mam tlak v podbrisku,ale kdyz lezim jsem ok. Mela jsem i trochu nahnedly výtok rano,ale ted nic..co ty?

ivivka
6. říj 2018

@denicl tak snad to bude Ok, ja vůbec nic, dneska jsem si byla koupit testy, asi v utery to zkusím 😉

denicl
6. říj 2018

@ivivka myslis? Neni to brzo? Ja bych chtela vydrzet do krve..beres utrogestan? Pry ty bolesti způsobuje on..ale nevim..snad to bude ok..vzdy me poboliva bricho pred mesickama,tak snad to neni ono..

ivivka
6. říj 2018

@denicl utros beru a nevím, minule mi bylo hur, furt zle, ale až později, tak 5.,6.tt. Je pravda, ze taky cítím podbrisek, neřeším to, stejne to neovlivnim, snad to dobre dopadne

denicl
7. říj 2018

@ivivka to ja take ne..nejhorsi je,ze me boli i kyčle,nevim co si o tom mam myslet...😊

ivivka
7. říj 2018

@denicl asi nic a ten výtok - vim , ze jsem se na to ptala a muze se uhnizdovat, muze tam nekde prasknout zilka, protože je to prekrvene, můžeš se skrabnout při zavádění, nejsme doktoři 😊 musíme to nechat a uvidime a snad pozitivně 😍😍😍

iwettka
7. říj 2018

@denicl kyčle mě bolí stále jsem teď 7 tt, hlavně pozitivní mysl holky 🍀🍀 držím palečky ať se konečně zadaří...

denicl
7. říj 2018

@iwettka jj cetla jsem,ze te taky bolely..tak uvidime jak to dopadne..😊🙏a dekujeme😊

denicl
8. říj 2018

@ivivka tak zitra zkusis? Nebo uz jsi testovala? Ja jsem dnes 6.den bolesti zadny,jen obcas tlak v brisku..ale nechci testovat,az v sobotu🙏🙏🙏

ivivka
8. říj 2018

@denicl ahoooj, kdyz na to ráno nezapomenu, tak zkusím 😊bude to 8.den, tak se uvidi

denicl
8. říj 2018

@ivivka tak dej vedet🍀🍀🍀hodne stesticka preju

denicl
9. říj 2018

@ivivka dobre ranko? Myslim na tebe,testila si?

ivivka
9. říj 2018

@denicl ahoj, ano, 😍😍😍

denicl
9. říj 2018

@ivivka a? Tak nenapinej😊

denicl
9. říj 2018

@ivivka nebo teda jsou tam//?

ivivka
9. říj 2018

@denicl to vis, ze jo, pošlu zprávu 😊

apple_tree
9. říj 2018

@ivivka Juuuuuu, tak velka gratulace, ted uz to urcite dobre dopadne 🙂

denicl
9. říj 2018

@ivivka moc gratuluji 🍀🍀🍀

tynka75
9. říj 2018

@ivivka ukaž i nám 🙂 a moc gratuluji 😍🍀

denicl
9. říj 2018

Holky ja jsem 7.den po Ket a mam dusika...

apple_tree
9. říj 2018

@denicl No supeeer 🙂
Holky, vy jste to teda tento mesic pekne rozjely 🙂 Drzim palce, at je vse ok 🙂

denicl
9. říj 2018

@apple_tree Dekujeme..poprve na tom testu neco vidim a porad tomu neverim..prece jenom je to krátká chvíle..pokud neprijde v so mrcha tak rozhodne v pondeli krev..😍

iwettka
9. říj 2018

@denicl
@ivivka
holky gratuluju at se bublinky drží ❤

mirda79
9. říj 2018

@denicl
@ivivka Holky,jestli se můžu přidat s gratulací,tak vám moc moc gratuluji 😍. Držím pěsti,teď už to určitě vyjde🍀🍀🍀,moc vám to přeju

denicl
9. říj 2018

@mirda79 Dekuji moc,porad na ten test koukam a rikam si jestli je to pravda.🙏 ale ta čárka tam proste je..ze bychom se po třech letech dočkali?😍jeste jsem to ani nerekla muzskymu..pockam az prijde z práce...udelala jsem mu plněny knedliky uzenym tak bude mit dvojnásobnou radost..

denicl
9. říj 2018

@iwettka dekuji❤️

mirda79
9. říj 2018

@denicl Tak to je krásný,že bude mít dvojnásobnou radost.😉 Taky se nám to povedlo zhruba po třech letech. Jen si to užívej. Vím podle sebe,že jsem pak chodila na ten test pořád koukat. A přítel mi říkal,že tam nic nevidí,ať ještě počkám.😀

denicl
9. říj 2018

@mirda79
Mam ho na stole a cekam az prijde..ted je to videt jeste vic jak to zaschlo..😍🍀🍀🍀proste jsem tomu ted věřila a ono se asi opravdu povedlo..❤️