Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

daguli
19. bře 2012

@veverka.terka Neboj, i me bolelo bricho...treba boli pro to, ze se zahnizduje mimousek 😉

veverka.terka
19. bře 2012

@daguli ahojík, tys byla dneska na dalším odběru? to se jich dělá víc po sobě, jestli vzrůstají hodnoty? 😕 myslela sem, že pak už jenom UTZ....kéž by se mimouš hezky uhnizďoval a líbilo se mu u mě 😉

danielahe
19. bře 2012

@daguli tys byla jeste na odberu krve?, ja myslela, ze jdes na utz a jak se citis jinak? 😉

danielahe
19. bře 2012

@veverka.terka, to bude dobry 🙂 , ja taky testovala 8 den 😉 , jinak dik za podporu 😉.

hanulka0102
19. bře 2012

@daguli Cauky, je to dobry, neco se nam tam klube 🙂

hanulka0102
19. bře 2012

@veverka.terka Neboj se, nestresuj se, bud v klidecku...bricho boli jako pred mrchou, to je uplne nromalni, jak se to prokrvuje, aby se tam mimouskovi libilo...
Drzim pesticky

veverka.terka
19. bře 2012

@hanulka0102 a co ty na UTZ, dobrý, vidělas mimouška? 😉

hanulka0102
19. bře 2012

@veverka.terka No neco tam videt je, ale zatim nic moc, ale to je ted pry jeste normalni 🙂

ivetka77
19. bře 2012

Ahoj holky,jak se dnes mate?Ja se mam uplne supeeer!!

ivetka77
19. bře 2012

@hanulka0102 tak to je perfektni!Hani, moc gratuluju!!!

ivetka77
19. bře 2012

Videla jsem dneska na ultrazvuku malinkatou bublinku,ale jeste neni se srdickem....ale stejne byla krasna... 😵

veverka.terka
19. bře 2012

@ivetka77 to je krásňoučký, tak si to užívej...já bych u toho úplně brečela vidšt poprvé mimouška 🙂

daguli
19. bře 2012

Ahoj holky-vas tu dneska je 😀 Predstavte si, ze ja jsem dnes sla ke sve gynekolozce na ultrazvuk a on ji normalne nefungoval-porad tam nic nemohla najit. Tak mi asi-aby se nereklo-jen vzala krev...tak jsem byla cely den nervozni, myslela jsem ze se neci stalo miminku a nechce mi to rict...a po obede jsem volala na vysledky a nastesti HCG bylo pes 1000...ale stejne mi to nedalo a zavolala jsem si do Heliosu,jestli by mi neudelali ultrazvuk, rekli mi,ze muzu prijit...tak jsem tam hned valila a uz jsem klidna-srdicko tuka, miminko ristem vse je jak ma byt! Ale byly to reknu vam nervy...

daguli
19. bře 2012

@ivetka77 Ivetko taky urcite brzy budes mit srdicko;)

ivetka77
19. bře 2012

@daguli Dekuji a gratuluji k dobrym zpravam..to me by asi taky trefilo...ale hlavne,ze vse dobre dopadlo..

ivetka77
19. bře 2012

@veverka.terka Dekuji, priznavam, ze mi vyhrkly do oci slzy 🙂

daguli
19. bře 2012

@ivetka77 Tak ja taky bulela jak zelva-ale az potom, doma, nechala jsem si svou prvni bublinku vyfotit a furt jsem na to koukala 😀 A dneska jsem dostala taky fotecku, takze uz mam dve-moc rozdil v nich teda nevidim 🙂 ale jsou obe naaadherneee

daguli
19. bře 2012

@danielahe ju,zapomela jsem odpovedet-dekuji za optani, citim se dobre, po tom dnesnim dni....se uz nemuzu citit lepe 😀

daguli
19. bře 2012

@veverka.terka Veverusko prvne je odber krve a pak je jeste ultrazvuk a pak uz pujdes ke svemu gynekologovi 😉

jananovacek
19. bře 2012

@daguli To verim, hlavneze je vsechno ok, gratulace!!!

jananovacek
19. bře 2012

@ivetka77 Same dobre zpravicky, supeeer 😉

veverka.terka
19. bře 2012

@daguli tak hlavně, že nakonec všechno dopadlo dobře, to je úžasný! 🙂

danielahe
19. bře 2012

@daguli tak to je super, ze to tak dopadlo, ja mam taky 2 fotky, na jedne je bublina 🙂 a na druhe dlouha carka 🙂
Tak koukam, ze tehule breci o sto sest 😀 😀 😀 , ja jsem tak citove rozpolozena, ze brecim i u zprav 😠 a mohla bych spat klidne cely den 🙂

ivetka77
19. bře 2012

@danielahe U me teda plac neni nic noveho,protoze ja brecim uz pri znelce od Titaniku 😀 Tak jestli bude jeste hur, to se mam na co tesit 😀

danielahe
20. bře 2012

@ivetka77 to bude 😀

daguli
20. bře 2012

Holky, nemohu nez potvrdit 😀 Ackoliv u zprav jsem jeste nebrecela 😀 Ikdyz nekdy by clovek opravdu zaplakal 😀

danielahe
20. bře 2012

@daguli ahoj 🙂 , pozorujes uz na sobe neco? Mne tak nejak poboliva bricho a pripadam si, jakobych spolkla balon a ten se neustale zvetsuje 😀 . A kdy jdes znova na kontrolu? Ja jdu 30.brezna a mam pocit, ze to nevydrzim, nejradeji bych na to svoje miminko koukala kazdy den 😀

veverka.terka
20. bře 2012

dobrý ránko, venku je zatím sice zima, ale bude krááásně 🙂 hnedka je lepší nálada....
maminy, taky už se chci k vám přidat!!!mám pořád takovej strach ☹

danielahe
20. bře 2012

@veverka.terka vsak uz se dockas 🙂 a jestli te to uklidni, tak strach budes mit porad 😉 , teprve az miminko budes drzet v naruci si oddechnes 🙂

veverka.terka
20. bře 2012

@danielahe to asi joo, ale teďka je to takový hrozně nejistý a přece jenom pak už kapku větší jistota bude, a taky na mě pořád tlačí z práce, kdy už nastoupím, to mě taky pěkně štve, furt opruzujou, tak mě to deptá ještě víc! Dani, tobě už se i ten 8. den ukázaly slabý //, ale hezky viditelný?