Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hotaska
8. říj 2011

@teruberi Ale stejně nervy pracují, viď? I když člověk ví, že je v dobrých rukou, stejně určité věci nemůžou ovlivnit 😝 ..... pro mně bylo nejhorší čekání na výsledky PGD.

teruberi
8. říj 2011

@petra878 Vitej mezi nami? No, myslim, ze se mrazeni vajicek jinde opravdu nedela, aspon jsem o tom nikdy od nikoho neslysela....a hups a najednou jsem to sama potrebovala. Klika, ze jsem se rozhodla pro Helios...
A gratuluji k transferu, budu moc drzet pesti...Jak se citis?Ja jdu v pondeli na KET ... modlim se,aby to vyslo...

teruberi
8. říj 2011

@hotaska Ahoj, ano, v pondeli jdeme na to...A vazne jsem ze vseho strasne nervozni i kdyz si porad rikam, ze vic jsem pro to udelat nemohla...
A tak PGD mas za sebou,ted uz jen pekne hladit brisko;)
Jak se citis?

hotaska
9. říj 2011

@teruberi budu na vás myslet!!!
Absolutně neutrálně a to psychicky i fyzicky, až je mi to podezdřelý 😝 .... jako jestli je to vůbec normální 😀

pacinkadol
9. říj 2011

Ahoj vsichni, nas tu teda uz je 🙂
Hotasko, teruberi, hanko a petro, vsem moc drzim pesti 😉

pacinkadol
9. říj 2011

@hotaska A Ty jsi ted teda po transferu? Jestli jsem to dobre pochopila?

hotaska
9. říj 2011

@pacinkadol Jo jo po transferu....

flyaway
9. říj 2011

Ahoj spoluheliosačky 😉 !
Já v Heliosu v červenci absolvovala své první IVF, ET nevyšlo a kvůli nízké sliznici a zpožděné ms nás teprve cca za 14 dní čeká první KET (máme 3 mrazáčky).
Tak doufám, že tentokrát se zadaří! 🙂

teruberi
9. říj 2011

@flyaway Ahoj 🙂 Tak uz za 14 dni-budeme tu na Tebe myslet.Ja osobne teda doufam, ze se tu pak vsechny hromadne presuneme do diskuze tehotnych 😀

teruberi
9. říj 2011

@hotaska A kdy testujes?

hotaska
9. říj 2011

@teruberi netuším jak dlouho ještě vydržím 😉 , zatím mně to naštěstí neláká ..... jinak podle plánu v sobotu 15.10.

hanka1011
10. říj 2011

@hotaska Já totiž nemůžuspát, protože naše dítě je noční tvor a c době mezi 21:00-1:00 mě s velkou oblibou ustavičně kope, škytá, nebo se tam jinak mrňousí 😅 Už aby bylo venku 😀

hanka1011
10. říj 2011

@hotaska tak už se to blíži, sobota tu bude co by dup 🙂

hanka1011
10. říj 2011

@teruberi Ahoj, hodně štěstí k dnešnímu transferu...

hanka1011
10. říj 2011

@flyaway Ahoj a co teď bereš na tu sliznici?

hotaska
10. říj 2011

@hanka1011 a myslíš že to pomůže? 😀 já třeba od porodu rok nespala 😕 😀

hanka1011
10. říj 2011

@hotaska Rok? 😕 No to mi ani neříkej, já se uklidňuju tím, že horší už to snad být nemůže 😀 Je pravda, že za celý den se ani nepohne,tak m.žu odpočívat alespoň přes den....Taky doufám, že po porodu se jí ten režim obrátí a bude v noci pěkně spinkat 😅

hotaska
10. říj 2011

@hanka1011 určitě jo 😉 jen si prohodí den a noc. Nemá cenu se předem nervovat, určitě to spolu zvládnete!
Ten náš poklad není velký spáč ani teď, nechápu jak je možný. Já by jsem klidně spala 12 hodin denně.Na spaní mu prostě nezbývá čas 🙂

hanka1011
10. říj 2011

@hotaska To víš, má toho spoustu na práci 😀 A kolik je vašemu pokladu? A je to holčička nebo chlapeček?

hotaska
10. říj 2011

@hanka1011 kluk jak buk 🙂 jsou mu 2 roky+3měsíce. Pusa se mu nezastaví 😀

teruberi
10. říj 2011

Ahoj heliosacky, tak hlasim, ze jsem po transferu, hladim brisko, co to jdem aby to vyslo 🙂

teruberi
10. říj 2011

Moc vsem dekuji za podporu....

pacinkadol
10. říj 2011

@teruberi Ahojki, tak sup do postele a odpocivat,at je miminku krasne teploucko 🙂

pacinkadol
10. říj 2011

@hotaska To je perfektni, taky bych si moc prala kluka...ikdyz vlastne je to fuk, hlavne aby uz bylo mimco 🙂 Tak to mas teda doma skutecne veselo...

teruberi
10. říj 2011

Ja jsem si odpocla uz v Heliosu, trochu jsem si tam prispala, pani embriolozka, kdyz me tam videla tak spokojene vytuhlou, mi dala ctvrt hodinky k dobru-bylo tam teploucko,hrala tam hudba,no spala jsem jak miminko 🙂 Doufam, ze jsem nechrapala 😀

pacinkadol
10. říj 2011

😀 ty jsi teda cilso 😀

pacinkadol
10. říj 2011

Doufam, ze uz si tam take brzy chvili pospim 😀

teruberi
10. říj 2011

@pacinkadol Urcite....Neboj se, utece to jako voda. Vy ted cekate na vysledky, ne? Ty jsou v Heliosu co by dup 😉 A pak uz se to rozjede...

hotaska
10. říj 2011

@pacinkadol to máme, a nejen doma 😎 Když jsme byli teď v Heliosu pro druhé mimi, měl to v plné režii. Pobavil tam všechny co mu přišli do cesty a to včetně pana doktora Texla. No na konec jak si ho udělali, tak ho mají 😀
Na druhou stranu, občas z něj mám hlavu jak medicimbal 😀

Čekáte na výsledky halospermu, že? Nebo máte ještě něco dalšího?

@teruberi SUPER!!! Teda já už tam ležela 4x ale usnout se mi ještě nepodařilo 😉

pacinkadol
10. říj 2011

@hotaska Budu si teda asi muset pozadat o nejaky klidnejsi mimco-myslis, ze mi daji vybrat ? 😀
no, je to takovy zvyhodneny balicek testu , ze tam jsou i protilatky a nejaky ten test tech spermii, jestli se dobre zpracovavaji nebo co, je to na tyhle strance, ten trial was http://www.sanatoriumhelios.cz/funkcni-testy-sp...