Ivf cena samoplátce Gyncentrum Ostrava. Kolik to stojí?

sellynka2
28. led 2022

Ahoj chtěla bych se zeptat kdo má zkušenost s gyncentrem ostrava kolik by mě stálo ivf jako samoplatce já jsem v pořádku jen přítel má špatnou morfologii na 98%
Nejspíš to bil důvod proč jsem 3krat potratila proto sme se s přítelem rozhodli podstoupit radši ivf vím je ceník na webu ale chci vědět osobní zkušenost děkuji moc

mydlova
28. led 2022

@sellynka2 pokud je chyba pouze na straně partnera, tak bych šla pouze do IUI s darovaným spermatem. Trvá to 5 minut a nemusíš do sebe cpat chemii, která má zbytečně hodně nežádoucích účinků. Tipují, že cena bude tak kolem 10tis. U IVF tipují cenu přes 100tis

kelerub
28. led 2022

@sellynka2 kristova noho, Gyncentru se vyhni obrovským obloukem!!!

sellynka2
autor
28. led 2022

@mydlova vložim sem výsledky spermiogramu paní z laboratoře řekla že je to třeba jenom přelečit není problém otěhotnět ale spíš ty potraty vždycky se uchytí ta špatna proto sme chtěli na ivf

mydlova
28. led 2022

@sellynka2 kolik je ti let? genetiku vám dělali (chromozony..)? V kterých týdnech jsi měla potraty?

sellynka2
autor
28. led 2022

@mydlova 24let, genetika v pořádku a potraty 2x v 6tt a jednou v 8tt

europa00
28. led 2022

@sellynka2 ahojky už to tady vidím no spermiogrqm není nějaký luxusní má menší počet spermii ale ne zase nějak katastrofálně a vzhledem k tomu ze jsi d nim 3 x otěhotněla tsk ba jeho straně problém nebude. Dívám se na věk a to jsi mladá takže vajíčka by ještě měla mít určitou kvalitu. Potraty jsou povětšinou způsobené vadou embrya ( geneticky zátěž věk ženy ) což píšeš ze je u vás v pořádku . Dalším faktorem je imunologie ženy tedy ta reprodukční imunologie určitě nechat vyšetřit … můžeš vyrábět protilátky proti embryu. Psk různé abnornality dělohy , nebo hormonální výkyvy nedostatek progesteronu atd … určitě vys měla mít za sebou vyšetření hormonakniho profilu včetně štítné zkázy , genetiku vás obou, a tvou reprodukční imunologii - trombodilni stavy a vše kolem to oni ví co hledat. Určitě se nepokoušel bez všech vyšetření pokud už he to 3 ztráta .