Jsou normální bolesti podbřišku po embryotransferu?

jollynys
18. čer 2012

Ahoj holky,jsem po ET dvou embryjek.Pozitivní test jsem měla 10 den po ET,jenže jsem od rána špinila docela dost.Druhý den špinění ustalo a od té doby nic.Ovšem od 14 dne mě nárazově pobolívá v podbřišku a v kříži.Je to skoro stejné jako menstruační bolesti.Dnes jsem 21 dní po ET a ty bolesti mám pořád.Jinak se vůbec necítím jako těhotná.Máte s tím někdo zkušenost?Předem děkuji za info

pajjaa
19. čer 2012

ahojky, po ET sice nesjem ale tehotna jsem uz jednou byla ted chceme druhe a zkousime IUI- bolesti v podbrisku jsou normalni deloha se zvecuje a pracuje takze to po tydnu az dvou odeni a zklidni se to 🙂 pokud by jsi mela horecku nebo to bylo nesneesitelne tak ale zajdi k dr

djn
19. čer 2012

To pobolívání je, myslím, normální. Embryo/embrya se hnízdí a děloha se připravuje. Mě bolelo bříško hlavně po odběru oocytů. A těhotná se necítím doteď (až na to břicho a občasné šimrání uvnitř, když se malá převaluje).

yes79
19. čer 2012

Ahoj, měla sem to samé po ET, bylo to tím, že se mimi zavrtávalo a děloha se pomalu ale jistě roztahovala 😀 bolesti byli hodně podobné menstruačním, taky sem se bála

ladybugie
19. čer 2012

ahojky, já tedy nebyla ani jednou těhu po umělém, ale dvojčátka se nám zadařila. Když jsem je čekala ze začátku, tak jsem měla šílené bolesti podbřišku, jako při silné menstruaci, jak se děloha zvětšovala. Vypadá to, že se u tebe embryjkům líbí 🙂 Přeju hodně štestí