Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
8. dub 2010

Ahojki je nakoukla i Beruška,ahojki co Matýsek je zdravoučký.A jak se máš?
Kat fotečkytam nejsou tak asi jim tam vadí. 😠

kasa
9. dub 2010

Ahojki kde zase všeci jste?Jak se máte? 🙂

kat77
9. dub 2010

AHojky, zkusila jsem to znovu s těma fotkama 😠

beruska81
9. dub 2010

tak jsem koukla na fotky a jsou krásné, moc ti to slušelo vdaná paní. A co jinak jak se pořád máš?
Kasi děkuji za zeptání, malý je už docela zdravý, dneska jel k babičce. 🙂

kasa
9. dub 2010

Jé Kat konečně ti to tam nechali,krásná nevěsta si byla.Super.A měla jsi hezkou kytičku. 🙂 🙂 .Tak to je super,že je malý zdravý,musíme někdy podniknout nějakou tu kávičku,ráda vás poznám osobně. 🙂 🙂

petra123
10. dub 2010

čauky holky tak v pátek jsem byla na předoperačním vyšetřením což je jen krev a moč a šla jsem dom MS nikde tak uvidíme 🙂

kasa
10. dub 2010

A kdy budeš Peti testovat? 😉

kasa
10. dub 2010

Třeba už nebude žádný zákrok třeba.

petra123
10. dub 2010

Peti mam se testovat v den ms což je pondělí a to asi vyjde bo lekarnu poblíš nemam a necítím že bych citěla nějaké změny tak nevím a kříže se ozyvají čím dál víc tak hmmm asi jak to dopadne no uvidíme hlavně musím ted co nejrychleji dostat ms pokud nejsem těhu at ten zakrok ma za sebou a už vím co se děje,a ne pořad marně čekat na smilovaní ☹

U nas padaly kroupy sice půl cm ale mazec jak si stahnu fotečky do PC pokud to stihnu ale chci nastartovat svoje pc ale ted je město andělů tak až pak 🙂

kasa
11. dub 2010

Ještě neztrácej naději třeba na tebe vykoukne dálnice. 🙂 🙂 🙂 A když ne tak te hydrolaparoskopie se neboj ,nic to není.
A IVF pak třeba pomůže v cestě za mimískem,my už jsme se taky pomalu chystali na IVF ,naštěstí už nebylo třeba.

petra123
11. dub 2010

ahojky peti kéž by ale jak jsem napsala prvně bych musela na IVF našetřit ale co když to ted nevyjde tak jak říkaš zakrok a pak si dovezu miminko ale psí a budu štasna. 😀 a pak IVF

kasa
13. dub 2010

A kdy bzudeš tedy testit? 🙂

princ
13. dub 2010

Nazdárek,
Peti moc držím palečky ať jsou // dálnice.
Jinak to počasí je velmi pěkné .... takové aprílové. Raději bych sluníčko 😀 .
Jinak Kasi, chci se zeptat jestli tě pálí žáha? Mě síleně i po čisté vodě. Už nevím co mám dělat, koupila jsem si Gaviscon,ale pomuže jen na chvili a potom to je hruza.
Přeji hezký den 😀 😉

petra123
14. dub 2010

čauky holky tak dalnice se nekonají jen se kona ms pěkně na urovni a 22.4 jedu do OL na hydrolaparoskopii bojím se jako mala ale co bych pro mimi neudělala konečně se dozvím jesli je fakt někde nějaky problém ☹ nebo jsem zdrava no uvidíme.

evakim
16. dub 2010

ahojky, jsem tady prvně a vzhledem k tomu, že to je moje první IVF tak jsem trochu nervózní a rozhodla jsem se přihlásit do diskuze. V neděli mě čeká v Olomouci kontrola při krátkém protokolu a pokud bude vše ok tak 23. v pátek punkce vajíček, tak snad nějaká vajíčka se "urodí" a budou ok. Nejste některá z vás ve stejném stádiu IVF?

petra123
17. dub 2010

Evi ja aspon ne ja jedu do OL na hydroskopii a trochu obavy s narkozy ale co se ma se stane aspon konečně budu vědět na čem sem,jinak přeji aby ti hned první IVF vyšlo a hned pozitivní testík neboj vše dopadne dobře. 🙂

evakim
17. dub 2010

Ahoj Peti, díky. Z narkózy neměj strach, já už mám laparoskopii i hydroskopii za sebou y bylo to v pohodě, žádné problémy po narkóze jsem neměla, netrvá to dlouho takže narkóza není silná a dlouhá.
Tak taky držím palce🙂

petra123
17. dub 2010

Evi díky moc za uklidnění 🙂

jezulicka
19. dub 2010

evi-ahojky nejsem sice s tebou ve stejném stádiu,ale tak ti píši mám za sebou první ivf už je to přes půl roku
ale bohužel se to nezadařilo...a chystáme se na druhé za měsíc...jaký ti dali protokol?co si pícháš a jak to snášíš?
a jsi doma nebo chodíš do práce,?nemusíš se bát vše probíhá v klidu,hlavně bud v pohodě
a nestresuj...musíš se ty cítit báječně to je důležité... 😉 kdyby si cokoli chtělůa napiš....

petra123
19. dub 2010

tak holky už se to blíží ve středu si beru volno at se na to připravím a musím stejnak k DR tak aspon budu mít klid.Jinak stres trochu je ale i tak jsem zatím hrdinka

evakim
19. dub 2010

Ahoj "jezulicko", mám krátký protokol, díky špatným výsledků FSH před rokem (11,8). Beru Puregon, Merionala a od neděle ještě Cetrotide. Zítra mám kontrolu a předpokládám, že se dozvím termín na punkci (asi sobota říkal doktor). Injekce snáším dobře, cítím sice mírný tlak v břiše jako před menstruací, ale jinak vše ok.Vzhledem k tomu, že dělám v kanceláři a nemám žádnou fyzicky náročnou práci tak chodím stále do práce a doma nejsem, ale pokud vše dopadne ok a proběhne transfér tak do testu bych pak chtěla zůstat doma. A mohla bych se tě zeptat jaký ty jsi měla protokol a proč to nevyšlo? S kterým doktorem jsi měla a se kterým méně dobré zkušenosti pokud se tak vůbec stalo?
děkuji a držím palce, teďka už to určitě výjde, hodně lidí říká, že na poprvé to nevýjde tak uvidím, jen nevím, zda bychom měli momentálně na celé druhé kolo stimulace, protože těch 8dnů nás stálo skoro 10tis. a kde je do konce?

měj se ahoj Eva

evakim
19. dub 2010

Ahoj Peti, tak držím ve čtvrtek palce, ale opravdu se nemusíš bát, je to velmi nenáročný výkon🙂 tak pak dej vědět jak jsi dopadla🙂

evakim
20. dub 2010

tak dneska jsem mela kontrolu, jedna strana se stimuluje vice nez ta druha tak se pani doktorka rozhodla jeste prodlouzit injekce do zitrka a zitra pri kontrole asi ukonci stimulaci a odber vypada na patek, ja mam teda trochu strach ze tou delsi stimulaci by mohlo dojit, ze ta strana, ktera je uz tedka zrala na odber by se mohla uz uvolnit a prisla bych tak o vajicka, ale je to jen muj laicky nazor☹ uvidime snad tam vsechny zustanou do patku 🙂 (pokud tam teda nejake vubec budou)
mejte se Eva

petra123
21. dub 2010

čauky holky díky za podporu ani nevm kdo mě bude mít za DR nechám se překvapit a jinak bojím se narkozy tak mě držte palečky at po narkoze tam nemám trapas jak blazen 🙂 moje nervy

zelenka
22. dub 2010

Ahoj Peto, jsi to ty, se kterou jsem sla v Olomouci po narkoze na zachod? A jak dopadla hydroskopie? Asi me to taky čeká? Bolelo to potom?

zelenka
22. dub 2010

To nebyla otázka jestli mě to čeká 😀 Chtěla jsem napsat vykřičník.

petra123
22. dub 2010

Ahojky tak dnešní zakrok v pohhodě vysledky mi řeknou až 3.5 tak ted čekačka 🙂Jinak narkoza než mě uspaly tak 100 puls ale pak jsem se uklidnila a pani anistezioložka byla skvěla tak jsme kecali i se sestrama a pak si jen pamatuji že jsem doktorovi říkala že mu důvěřuji a pak už jen divna pachut v puse a hají 😀pak si jen pamatuji že mě sestra přikryla dekou a ležela jsem a chtělo se mi hodně na WC ale čurat se nemohla jinak pak jsem po hodince a půl jsem šla dom ale co jsem zapoměla potvrdit si paragraf tak zítra telefonaty jesli mi aspon pošlou něco at to můžu dát v práci jinak nahradní volno ☹Tak shrnuto potženo narkoza v pohodě ale naslededek je že mam skříply nerv v krku a nemůžu pořadně nic dělat s ramenem a špatně se ti dýcha no nevím zítra už bude líp doufám. 🙂

Holky jaks e jmenuje ten Čligin nebo jak??si ho nemůžu zapamatovat ten mi to dělal 😀

evakim
22. dub 2010

Ahoj Peti, mi delali hydro... v Polance, ale vysledky mi rekli hned nez me pustili domu, jinak me zitra ceka punkce vajicek tak doufam, ze tam nejake budou a budou ok at pristi tyden je muzou zavest zpet uz oplodnene.
Tak doufam, ze ti reknou jen dobre zpravy🙂 mej se

jezulicka
23. dub 2010

evakim.tak držím moc palečky at máš co nejvíce vajíček..a jinak jsem ti napsala do tvé interní pošty tak si přečti..
tak se drž at je toho co nejvíce... 😉

verca777
23. dub 2010

ahoj peti,tak kjak čtu tak narkozu jsi přežila 😀 😀 to je dobře a snad i vysledky budou dobre,,,jinak doktor se jmenuje čepelak..a ne čligin 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru