Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
22. dub 2009

Berus jak se cítíš? Myslím na Tebe a Spasinku...moooooc vám přeji ať to vyjde 😉

kacza.b
22. dub 2009

taky me to s..e ze to asmeen dostala 😠 tu carku jsem viditelne videla 😔

hnedoocka23
22. dub 2009

jakou čárku?dávala testík do albíčka...já už jsem ponaučená..nikdy nebudu testovat před ms..ale až po..protože i mi se ukázala čárečka a nic z toho nebylo...

hnedoocka23
22. dub 2009

já to mám dostat příští týden v sobotu..nic zvláštního necítím...

kacza.b
22. dub 2009

asmeena nam ukazovala testik vyfoceny na mobilu a byla tam. ale me se to taky stalo a ne jednou,ze tam byla a nic 🙄

ocko ty jsi ted po inseminaci a po snazenicku s manzilkem tak drzim palecky... si rikam ze je jaro ze se vsechno mnozi tak ze i tady se to zacne rozmnozovat a s tehulkama se roztrhne pytel.

a co michinka uz je doma,bobek nas statecny 😔

kacza.b
22. dub 2009

ocko tak to mame stejny termin MS,akorad ja ji ocekavam na 100%,ale ty ji pekne odezen...

hnedoocka23
22. dub 2009

já na iui nebyla...jen jsem se snažili sami...
a co michinka,víte o ní něco??

hnedoocka23
22. dub 2009

kaczi a co v práci? 😉

kacza.b
22. dub 2009

v praci dobry a v patek mame po smene 50-satku tak se tesim ze zaparime a pak mozna jeste nekde vyrazime...

nic mizim dobrou noc,jdu kouknout chvili na bednu a spinkat.

hnedoocka23
22. dub 2009

já pařila včera v práci...přišla jsem až ve čtyři ovíněná 😀
měj se kaczule,hezkou dobrou noc 😵

hnedoocka23
22. dub 2009

Evičko,máš pěkné šatičky 😵 sluší ti...a kočárek je taky moc pěkný...

bobinka1
22. dub 2009

ahoj holky,jsem pořád v práci tak už tady nestíhám tolik chodit,co je tady nového?nemám šanci vás dočíst?třeba nějaká nová těhotná?

hnedoocka23
22. dub 2009

holky,hezký zbytek dne 🙂 zítra nakouknu..pá

kat77
22. dub 2009

Ocko dobrou, ani jsem nestihla s vámi pokecat ☹

rona2
autor
22. dub 2009

Hezký večer Kelišky,taky se tady nějak teď nemůžu dostat,jsem na zahradě a užívám sluníčka a dlubu se v zahradě.
evi kočárek moc pěkný.

rona2
autor
22. dub 2009

A malá Rozinka je užpořádná ženská 😉 Roste jak z vody. 😉

bobinka1
22. dub 2009

jé ahoj rony prosím mám prosbu,neznáš nějaké léky na zlepšení spermiogramu,konečně to přítel chce řešit a nevím co na to je ☹

rona2
autor
22. dub 2009

Holky někde jsem četla,že testovat před mrchou není dobré,můžeme být těhu,ale s mrchou to nějak odejde.Prý je to normální a my o tom ani nevíme.

rona2
autor
22. dub 2009

Ahoj bobinko,no nejlepší výsledky měl manža po vitamínu E,A ještě jsem do něho rvala nějaké vitamíny v tabletách.A taky jsem kupovala profertil,ale po něm nevím výsledek,protože už to jarošek nechtěl řešit a šli jsme rovnou do dárce.

kat77
22. dub 2009

Ahoj Roni, jak se máme?

bobinka1
22. dub 2009

aha já na to kouknu na internet no my dárce nechceme,tak to ještě zkusíme,děkuji

luciana101
22. dub 2009

pekny vecer holky.taky jsem to nekde zaslechla a je to zajimave ale takova je priroda

kat77
22. dub 2009

Roni co ty na to?....viz dole

kat77 • snž • Dnes ve 14:22

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky...
Spasinko tak to je super, že je to v pořádku
Dnes jsme byly s Luciankou na kafčo, tak jsme to všechno proklábosily jak se patří. Říkaly jsme, že ke konci května, bychom mohly udělat ten srazík v tom Klokočůvku na Švamlově mlýně a pak se projít na Maria skálu, co vy na to kelišky z OV? Udělat si takový výlet nějakou tu sobotu ke konci toho května? Je tam fakt krásně
kat77 • snž • Dnes ve 14:43

Která pravidla porušuje: | Zruš tady se můžete kouknout...http://www.svamluvmlyn.cz/

rona2
autor
22. dub 2009

ahoj to jsem ráda,ža tady nejsem zase sama.Ještě užívám poslední volne dny a to krásné počasí.

kat77
22. dub 2009

Luci dnes to bylo fajn, určo to uděáme jak jsi psala teď mailíku 😉

rona2
autor
22. dub 2009

Já bych byla pro už jsem to tady psala a tak se mi to líbí,že uvažujeme s manžou,že se tam o víkendu zajedeme kuknout a uděláme si výlet.

bobinka1
22. dub 2009

a měli jste hodně špatný,že vám navrhnul dárce?

kat77
22. dub 2009

to je dobře, taky si to teď užívám, hodně chodím ven s pejskem na procházky a užívám si toho tepla

rona2
autor
22. dub 2009

Kdysi míval kolem 30mil. pak to spadlo na 16 mil. a jak jsme byli ve ferťasu tak měl 4 mil. a pak už jen 1 mil.tak jsem se na dárce ptala já a jarošek mi to jen doporučil,dokonce mi dárce navrhoval i kdybych šla na IVF.

kat77
22. dub 2009

Roni je to vážně prima výlet a mimo to je tu kousek bobovka a různé atrakce pro děti, bylo fajn, kdyby se nás tady sešlo víííc kelišek 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru