Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
27. dub 2009

Hezký den vám přeji holky...
teda teď jsem dočetly asi 4 stránky a nevěřím tomu všemu...tak jsem ti Spasinko držela pěstičky a berus tobě stále držím.

Dnes jedeme s přítelem na genetiku do Polanky na tu 14:00 hod. a pak pojedeme do Ikei, nepotkám se s někým?🙂

spasinka
27. dub 2009

Rozi, třeba jsem provedla něco strašlivého v minulém životě 😀

Holky, dělám si z toho všeho legraci, ale dpufám, že si nemyslítei, že jsem až takový cynik a že je mi to jedno

rona2
autor
27. dub 2009

No nic jdu něco porobit,dobře se tady klábosí,ale práce stojí.Já zase nakouknu. 😉

kat77
27. dub 2009

Berusko, v sobotu jsme slavili u Markety v Loučkách její 25 naroz., mám Tě o dni pozdravovat, jen jsem jí řekla, že se známe nic víc 😉

rona2
autor
27. dub 2009

Spasinko ono je to určitě lepší to brát tak jak to píšeš,ale je jasné,že tě to mrzí,ale musíme jít dál a čekat,že příjde v ten pravý okamžik.A on určitě příjde.

rozi.nka
27. dub 2009

spasi tomu nevěřím 🙂
jsi skvělá, že jsi tak silná. dodáváš ostatním sílu bojovat a nevzdat se. to jak jsi psala o té adopci je jasný důkaz toho, že máš srdíčko na správném místě 😉

capenka
27. dub 2009

holky zdravím a moc bych se ráda zeptala zítra jdeme na pohovor k Sobkovi do OL.cmám za sebou opakované potraty v začátku,léčba z jiného centra je PGDale bohužel nějak se nám do toho nechce hrůza peněz ,dávali vám před IVFtřeba prednison

beruska81
27. dub 2009

ahoj kat, markétu taky pozdravuj 🙂

beruska81
27. dub 2009

spasi ty jsi velká bojovnice,holky z tématu ivf duben/květen jsou po ivf všechny těhulky, dokonce jedna měla 3 foliky, z toho 3 vajíčka, 2 se oplodnily a má jednoho mrazáčka, to mi dodává sílu a naději, že ještě nic není ztracené, už ať je zítřek a vím na čem jsem 😒

beruska81
27. dub 2009

kat a ona pořád bydlí v tom domku od rodičů?

kat77
27. dub 2009

berus myslela jsem na tebe včera, to bude v pořádku, musí 😉

Capenko, peníze budou vždycky a když po něčem moc toužíš, tak uděláš proto cokoli...prednison jsem brala před 1 IVF, ale teď už dr. íkal, že ho nebude dávat a poradil mi vitamíny, které mají vesměs stejné složení a účel FEMIBION 800 a samozřejmě Calibrum Baby Plan

kat77
27. dub 2009

JJ Berusko, ten barák od nich odkoupila tehda i s Petrem

beruska81
27. dub 2009

teď jsem si tady vzala odlakovač a musím si odlakovat nehty na nohách ty umělé nemám,tak pro jistotu 😀 Holky a řetízky a prstýnky taky asi sundat co?

beruska81
27. dub 2009

já vím, ale nevěděla jsem jak to mají, když teď Petr odešel, všechno se tím zkomplikovalo

kat77
27. dub 2009

no zatím mu to zplácí....

řetízky atd sundat

kat77
27. dub 2009

no nic, pujdu se dát dohromady pak přijede můj a jedeme do Polanky.
zatím papa

beruska81
27. dub 2009

no to má holka blbé, koupí si spolu barák a pak se rozejdou,a teď mu to má ještě splácet 😖
Takže pojedu zítra nenamalovaná, bez řetízku, no to budu vypadat. Říkali, že si nemám nic brát sebou, že mi tam všechno dají, jsem z toho nervní 😒

beruska81
27. dub 2009

kat měj se a dobře pořiďte, pá 🙂

katrin111
27. dub 2009

holky jsem si vubec nevsimla ze uz jste na daLSI STRANCE.............ja si porad rikam co je ze nikdo nepise a ted uz popsana dalsi stranka 😀 😀 😀 😀

beruska81
27. dub 2009

katrin to se mi už stalo několikrát, vždycky dám jenom aktualizovat a říkám si nikdo nepíše a pak se nestačím divit 😀

katrin111
27. dub 2009

jj ja prave taky davam jen tu aktualizacio.............co mate dneska dobreho na obed????

spasinka
27. dub 2009

Beruš, nestresuj se. Dostaneš andělíčka a pak po OPU se dje asi 30-45 minut do sprchy, tak to jsem si teď akorát brala sprcháč, protože minule tam nic neměli. A teď jsem si nesundala řetízky, ani mi nic neřekli...

beruska81
27. dub 2009

díky spasi za rady

Katrin dneska máme bratislavskou plec s omáčkou a knedlíkem, mňamka, dneska pro obědy nejdu,Marek je vyzvedne jak pojede domů 😉

katrin111
27. dub 2009

mnam berus to se mate.bez prace tolik dobroty.ja ted snwedla 2 rohliky se sunkou a porad mam malo.............mam jeste hlad

katrin111
27. dub 2009

ty beres ty obedy ze skolky kde bude chodit matyasek?????u nas takova moznost neni ani ve skolni jidelne uz jsem to zjistovala,jinak bych nevahala a taky bych to tak udelala................

katrin111
27. dub 2009

ale nechci placat jedno pres druhe at zas nebleju 😀

beruska81
27. dub 2009

jo je to super, tady ve školce vaří pro celou vesnici, a ještě pro okolní vesnice a charitu. Jeden oběd stojí 45Kč, takže za měsíc dám 1800,-za 2 obědy a najíme se všichni. Bez starostí co pořád vymýšlet 😉

Jo to zvracení je ta horší stránka těhotenství, zažila jsem si svoje. Rohlík se šunkou bych si taky dala 😀

katrin111
27. dub 2009

tak se stav a vybuchame 😀 😀 😀 😀

beruska81
27. dub 2009

to bych se stavila, ale jsi daleko, škoda 😀

katrin111
27. dub 2009

aspon jsem si vzala delisu a pochutnavam si 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru