Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
4. kvě 2009

kat77 • snž • Dnes v 16:10

Která pravidla porušuje: | Zruš Psala jsem si s Beruskou a moc vás všechny pozdravuje, psala že jim blbne internet, tak že to bude trvat cca14 dní
říkala, že aspoň odpočívá, spí a leží, tak aspoň nesedí celé dny u pc...ptala se mě, kdy se může testnout ať jí na testu nedělá neplechu pregnyl...?
kat77 • snž • Dnes v 16:14

Která pravidla porušuje: | Zruš Jo a psala, že embryjko bylo kvality B, tak je zvědavá navýsledek

kat77
4. kvě 2009

Já jdu na krev 3DC, poslední jsme dělali už v listopadu, tak ať jsou čerstvější výsledky a určo mi napíše ten clostil k IUI

j.cien
4. kvě 2009

Cus ROno,to je fajn,ze jsi v nove praci spokojena !!
A jak rychle se da vsechno resit,ze?
Tak bys mela furt stres z te stanicni nebo vrchni nebo co to bylo za jezibabu.... 😉

rona2
autor
4. kvě 2009

Moc jí to přeju a doufám,že tady prolomí ty ledy. 😉

j.cien
4. kvě 2009

Aha ,takze te ceka ted IUI ne IVF...promin,mam v tech "novych"Keliskach trochu hokej 😀

kat77
4. kvě 2009

Taky jí to moc přeji berusce....

Roni kde že jsi to předtím dělala?

kat77
4. kvě 2009

JJ Cienko IUI, říkala jsem Jaroškovi, že už jsme to dělali jednou IUI a pak IVF a nic, ale on mě ukecal na další IUI

j.cien
4. kvě 2009

JJ,ted je stafeta na Berusce,jinak jsme vsichni furt skoro bez motivace....Evicka nam brzo porodi a jsme v prd... 😠

kat77
4. kvě 2009

Cienko a co ty? Kdy ta IVF?

j.cien
4. kvě 2009

Tak treba budes mit stesti pri IUI,jako Katrinka !Pokud jste oba OK,tak proc ne ! 😉

kat77
4. kvě 2009

jj to jsme...poslední výsledky spermoušků bylo 25mil., prý na IUI super...no uvidíme, stojím nohama při zemi

j.cien
4. kvě 2009

Kat nevim jeste presne,kdy budu mit IVF,zalezi na rychlosti schvaleni od pojistovny a pak na Kajikovi 😉 co vymysli...nejdrive v cervnu,ale to pochybuji,ze stihne......

rona2
autor
4. kvě 2009

Martinko děkuji,je fakt,že jsem tam měla nervy na pochodu a jak se blízil konec PN tak mi žaludek jen poskakoval nervozitou a to všechno teď spadlo.Všude je něco,ale snad teď bude chvíli klid.
Kat dělala jsem v domově důchodců s dentníma lidma a s alzheimerem a některé kolegyně byly víc postižené jak ti klienti.Tak mi to někdy připadalo. 😀

j.cien
4. kvě 2009

Take jsem meli 26mil,15mil,8mil...ruzne...ale spatne pohyblive,takze o nicem........

kat77
4. kvě 2009

ty brďko Roni, to chtělo mít nervy

Cienko pokud mi nevyjde IUI, tak nějak jak ty v červnu IVF...
Holky musím jít, trochu se věnovat mojemu miláskovi 😝

rona2
autor
4. kvě 2009

Marti ten čas tak hrozně letí,že než se naděješ je červen a všechno klapne a bude dobré,uvidíš. 😉

j.cien
4. kvě 2009

JJ,prace s lidma a navic nemocnyma je nekdy o nervy...a navic jsi to mela fyzicky narocne a jsi takove tintitko 😉 akorat tak se k tem kvetinkam hodis 😀

kat77
4. kvě 2009

Zatím papa zítra

rona2
autor
4. kvě 2009

Nervy to byly,ale s některýma kolegyňkama větší než s těma lidma. 😀

asmeena
4. kvě 2009

Ahoj holky, my jsme měli dnes nervy s pejsekem. Ráno zvracela a jak jsme přišli z práce tak měla několikrát průjem s krví, takže jsme letěli na veterinu, tam dostala tři injekce a teď spí. doufám, že to bude už dobré. Taky mi pokřtila tím průjmem můj nový koberec v ložnici, ale je to naše miminko a co naděláme, když jí není dobře.

rona2
autor
4. kvě 2009

Nervy to byly,ale s některýma kolegyňkama větší než s těma lidma. 😀
Dalo se to,ale do důchodu tam dělat by nešlo.

j.cien
4. kvě 2009

jj,cas opravdu strasne leti,v rijnu mi bude 34...docela me to desi,treba budu mit stesti,ale jsem fakt traged,tak by to musela byt extraspecial vyjimka u mne-mit stesti 😀

j.cien
4. kvě 2009

Asmeeeeeeeeeeeee!

Prave na tebe myslim,kde se flaaaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaas? 😀

rona2
autor
4. kvě 2009

Ahoj Asmen,no nenaděláš nic jak to na pejska přišlo a ven jít nemohl.Tak hlavně ať je v pořádku.

j.cien
4. kvě 2009

Asmenko tak to ti verim,to jsou soky!!
Ale bude OK,asi nejaka viroza,segry psi to maji kazdou chvili-tu krvavou srajdu....dostanou ATB a druhy den jsou OK!

j.cien
4. kvě 2009

Tak to budes mit asi pernou noc....aspon ja bych asi neusnula,jsem fakt hysterka.........

asmeena
4. kvě 2009

já nevím co to naše psisko má, protože loni v Jeseníku měla úplně to samé, buď tam něco sežere nebo olíže nebo něco chytne od jiných zvířat. Opravdu nevím.

cien: máš pravdu, se flákám. V pátek super výlet a jinak celý víkend flákačka v Jeseníku na zahrádce - opíkačka, sluníčko - prostě paráda. Docela jsem si dobře porelaxovala.
Za 14 dní jedeme asi znovu, protože jsem si nechala dělat v Jeseníku v optice do starých brýlí nová skla - zjistila jsem, že už mám zase silnější dioptrie a přes současné brýle nic nevidím - tak snad za 14 dní už uvidím. 😉

rona2
autor
4. kvě 2009

Asmen jaké byly vodopády? To je správne tak relaxovat,tak to má být.Já jsem včera chytala bronz a nějak jsem se připekla,ale naštěstí do hněda.

asmeena
4. kvě 2009

cien: právě, že jsem nespala celou dnešní noc. Uvažovala jsem, že dnes budeme spát v obyváku, kdyby to na ní přišlo, tak mi nevadí, že mi posere obyvák, ale ty nové matrace a koberec v ložnici to odnášet nemusí. Ale zase si říkám, že po těch injekcích třeba už bude lépe, tak to risknu v té ložnici - ona se stejně snaží blinkat i kadit (pokud to stihne) v předsíni kde je lino a to se potom dobře čistí.

rona2
autor
4. kvě 2009

Teď potřebuji sluníčko a musím se opíkat ještě z druhé strany.V sobotu odjíždím na tu rekondici a tam bude asi zima.Brrrr.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru