Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
5. kvě 2009

ahoj kelisky,rozi neboj to nemusi nic znamenat,vse bude dobre........................za chvili me to taky ceka taky budu mit strach............

kat77
5. kvě 2009

Spasinko no vidíííííííš, ty TIC TAC 😀 😀 😀 😀

kat77
5. kvě 2009

Roni, to zase zítra bude s Jaroškem.. 😀 😀 😀
už teď se směju a až ho uvidím to bude srandy 😀

kat77
5. kvě 2009

Holky to je tea morálka, ani večer tu nejste? 😠 🙂

asmeena
5. kvě 2009

Přeji všem kdo jde zítra do Polanky, ať to dobře dopadne.

Kaczi: a ty se nedej a u Sobka vysmlouvej pořádnou slevu za věrnost.

rona2
autor
5. kvě 2009

Rozinko vůbec se nestresuj,mi to taky tak vyšlo podle krve a šla jsem na plodovku a bylo vše ok.Já jsem to taky obrečela,ale neboj,bude to dobré. 😉

rona2
autor
5. kvě 2009

Kat až půjdeš ke Kájovi tak si vzpomeň na mě. 😀 😀 😀

asmeena
6. kvě 2009

Dobré ráno kelišky, teda nevím jestli se můžeme ještě nazývat keliškama, když poslední dobu moc nekecáme. Samá mám co říkat, že?
Ale nějak poslední dobou nestíhám a když konečně zasednu, tak jsem tak unavená, že se mi ani nechce být u počítače moc dlouho.

j.cien
6. kvě 2009

Dobre rano Kelisky 🙂 preji hodne stesti do POlanky holky!!

j.cien
6. kvě 2009

Asmenko behem dneska by se melo rozhodnout,co dal s Jakubem...treba to nebude tak vazne,jak to vypada...kez by!!!

katrin111
6. kvě 2009

krasne ranko kelisky,tak jsem prisla z pojistovny,byla jsem si proplatit vitaminy a ty svine neproplaci vsechny jen urcite druhy.................takze mi jedny proplatily a druhe ne.............marti nechces mi sehnat ucet z vasi lekarny na nejake vit.jeste v hodnote aspon 120kc mi jeste maji proplatit.............

capenka
6. kvě 2009

ahoj holky dočítám vás,pořád přemýšlím jestli jsem udělala dobře že jsem šla k Sobkovi,dostávám na IP adresu nic moc že moc nepomáhá že mu jde o peníze tak nevím jestli mám raději vycouvat,je fakt když je problém moc ho nechtěl u prvního pohovoru řešit,hlavně jsem se bavila z ním o tom Prednisonu ,totálně odsuzuje imunologii,místo toho navrhl dárce ze strany chlapa ,zítra jdu ke své imunoložce tak se jí zeptám zda ho nenapíše ,když je problém z imunitou .ono totiž to většina dává centra před IVF.je fakt že napsal prášky na ředění krve bez problémů,to je totiž taky velkej,a můžu se zeptat dostali jste nějaký ceník ,mě by totiž zajímalo kolik stojí dárce navrhoval polovičního ,chlap už je stím krapet smírlej ale zase nějak nemá špatné spermie jsme pod hranicí normy.

katrin111
6. kvě 2009

ahoj cap,ja nevim na me taky neudelal zrovna dorby dojem.....................tezko rict.............,jinak navstevujes polanku nebo olomouc??????????

j.cien
6. kvě 2009

Capenko zaklad uspechu jakekoliv lecby je DUVERA ve sveho lekare....pokud mu neduverujes,najdi si radeji jineho lekare,jinak to nebude OK....

Myslim,ze vsem soukromym CAR jde VSEM o zisk,o prosperitu...nejdelaji to jako charitu a od statu nic nedostavaji,vsekere zazemi si museli nove vybudovat...to vsechno stoji prachy...

Nevim nepostrehla jsem ,mas jit na IUI nebo IVF/s darcem/??

capenka
6. kvě 2009

no chodím do OL.IVF jinak s dárcem poloviční jak to myslel
katrin 111 vy jste podstoupili IVF ?

capenka
6. kvě 2009

jo chce dělat dlouhej protokol,co to je

katrin111
6. kvě 2009

capenko,ne my jsme ivf nepodstoupili,jen iui

capenka
6. kvě 2009

a byli jste spokojení

katrin111
6. kvě 2009

no prvne jsme byli u sobka na vstupni pohovor,ten na me dojem neudelal...nic nam skoro nerekl jen nam porad rikal at se ptame....ale my laici naco jsme se meli ptat ze?????????jeste nervy atd......me porad rikal at hubnu..........no a pak uz jsme si meli vybrat mezi dvouma doktory jarosem a holubem,my zvolili jarose.............ten je velice prijemny z nej uz jsem mela dobry pocit....domluvili jsme se na lecbe,ja do ivf nechtela jit.tak jsme se sdomluvili na iui aspon 2 cykly a pokud nic tak ze podstoupim laparku..............nastesti uz jsem pak nic absolvovat nemusela

katrin111
6. kvě 2009

sakra baby,kde jste vsechny?????????????????to je jak naschval,jak tu sedim u toho tak je tady mrtvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

rona2
autor
6. kvě 2009

Hezký den holky jen vás jdu pozdravit a letím do práce tak páááá.A je fajn,že tolik nedrbete aspoň dočítám rychle. 😉

kacza.b
6. kvě 2009

ahojky kelisky.

kat77 ja uz musela frcet domu,tak jsem ti asi ujela,tak se omlouvam. musela jsem za barunkou,aby si sama nevatahovala nahodou stehy 😀 a taky eco rychle uvarit (spagety) a pak ficim na odpoledni.

jinak ja byla dneska se sobkem spokojena.

spasinka
6. kvě 2009

Ahoj, holky 🙂
Fakt je tady nějak ticho 😒
Kaczi, to jsi teda byla stručná, podrobněji, prosíme! 😠 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
6. kvě 2009

KACZI!!!!PODROBNEJI PLEASE!! 😀

j.cien
6. kvě 2009

Ahoj Spasi,jak je? 😉

spasinka
6. kvě 2009

Ahoooj, Marti 🙂
Zrovna šílím v práci, strašně mě rozbolela hlava, snad to přejde po obědě. Jinak je to celkem bída, naštěstí doma klid a pohoda. Už se těším na čtvrtek, zas 3 dny volnooo 🙂
Co synovec? Už se něco ví?

j.cien
6. kvě 2009

Zatim je doma,mluvila jsem s nim,hlida ho babicka s dedou.. a na segru se nemuzu dovolat,takze nic noveho nevim....kez by to bylo neco banalnejsiho..!!

Ja mam dosti depku,jeste jsem nedostala MS,jsem 19dnu po IUI...tak jsem se krava rano testla a jasne -ze prd 😠 a presto me to nejak vzalo...tak to mam cele rozhasene,kvuli tomu Synarelu asi....to je cely vysledek 😠

kacza.b
6. kvě 2009

holky s tou monomukleozou mi ani nemluvte,vcera mi taky psala kamoska ze je mala (3 roky) ve FN v porube. a doma maji 12 denni miminko. ze ji odvezli a lezi tam s ni tatka. tak ma hruzu,aby to nechytl honzicek. ze pry uplna sipala a nemohla dychat,tak ji hned odvezli a toto ji tam zjistili. byla par tydnu nachlazena,brala dvoje antibiotika a toto ja vysledek... no sila co jsou ted za nemoci 😠

j.cien
6. kvě 2009

Kaczko je to fakt des....porad ve strachu o ty deti...ale co bysme za to daly,ze??

Tak povidej!!Co Sobek navrhuje????????

kacza.b
6. kvě 2009

jo,abych vam o te me navsteve neco napsala. tak sleva zadna 😔 ale pro me je pozitivni to ze mi schvalil tu darkyni,protoze ja mym vajickum neverim. a docela dost se mi venoval a tak jsme to tak nejak doresili,jeste jsem chtela hydrolaparku tak at mam jistotu ze mam delohu v poradku no a pak budu cekat na tu darkyni...

akorat me prekvapil ten postup 😕 prvne zacnu brat leky na tu sliznici a tak a az pak budu v tom poradniku,no a ja chtela az na zacatku pristiho roku,ale jak dlouho budu cekat to teda nikdo nevi,tak tam budu muset asi uz nha podzim a zase se huntovat tema hormonama. ja si to teda predstavovala uplne jinak,ze tam vypisu nejaky ten dotaznik a pak ze najedu na leky spolecne s darkyni at se teda schodnem.....ale ten jejich mi pripada zvlastni. dokonce pry nemusi mit ani stejnou krevni skupinu 😨 to me taky prekvapilo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru