Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
6. kvě 2009
j.cien
6. kvě 2009

Ahoj Ocko!
Jak zijes,co je noveho???

asmeena
6. kvě 2009

kat: možná Jaroš schválně řekl, že to nečte, aby jsme si to jen mysleli. Stejně si myslím, že si to čtou.

asmeena
6. kvě 2009

ahoj očko.
Jdu spát, dobrou noc.

j.cien
7. kvě 2009

Krasne rano Kelisky!
Uz jen dnes a pak volnoooooooooooo! 🙂 Sice v sobotu musim do prace,ale to neva 😉 i tak si to uzijeeeeeeeeeem 😀

katrin111
7. kvě 2009

taky preji krasne ranko holky,kelisky je moc silne slovo!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 odvedla jsem maleho do skolky a ted snidam jahodovy jogurt s rohlikem pak si umyju vlasy a skocim do obchodu.............

evcaa
7. kvě 2009

Ahoj holky tak ja jsem po snidani dala jsem si dve bulky se syrem a salamem a zacpala to jogurtem od mullera ale sice jsem blondyna ale nemela jsem ho rozbity 😀 😀 😀 😀

j.cien
7. kvě 2009

Ahoj Evco,to je fajn,ze ti chutna 😀 ty nase tehulko krasna! 😀

evcaa
7. kvě 2009

broucci ja se asi neukazu delsi dobu no urco od nedele do stredy pac nam prijdou delat ty okna v pondeli a pak malujeme ☹ ale uz se tesim az to bude

co se tyce rozinky tak to bude urco dobre kdyz to sijove projasneni bylo negativni jde beztak o falesne pozitivni vysledek

asmenko pesana bude urco dobra mama a bude lipe kdyz ji vykastrujou nez neco zanedbat co???

vidim ze ocicko zacina stimulovat v cervnu no super ted uz to urco vyjde

verlis
7. kvě 2009

Kelišky Těhulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět čekáme ....
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), další IUI 5/09

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku 🙂

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

evcaa
7. kvě 2009

jj chutna cienko akorat budu potrebovat od nasi pani lekarnice marticky z kelisek nejaky preparat na hubnuti 😀 😀 😀 😀

evcaa
7. kvě 2009

marti ani nevis jak rada bych vas poznala

vccera jsme byli kupovat auto a pan z autobazaru nam dal slevu 2000 tisice asi se mu nas zzelelo jak me videl a pak rikal vy uz to mate za par ze a ja na to ze ne ze az v cervenci no hold jsem mala tak to brisko je velke 😀 😀

evcaa
7. kvě 2009

taky se me ptaj lidi jestli neceka dvojcata 😀

katrin111
7. kvě 2009

ahoj evi,kasli na lidi............nekdo ma bricho mensi ze to ani videt nejde,jak jsem byla v poradne tak tam byla jedna a ta to ceka tedka kolem 20.5. a nemela skoro zadne bricho...............

katrin111
7. kvě 2009

a nekdo zase velke....................ja taky uz davno neoblecu rifle tak nosim uz tehu rifle jeste jak jsem cekala samika tak je mam dobre............ 😀

katrin111
7. kvě 2009

jo a na ten druhy skrining v tom 20.tt pujdu to posila vsechny i u samika jsem byla tam mi aspon reknou pohlavi 😉

katrin111
7. kvě 2009

ja musim jit do toho obchodu a je mi spatne...............najim se je mi zle..nejim je mi taky..ja uz nevim co mam delat

katrin111
7. kvě 2009

ach jooooo.................zase trpim samo mluvou 😀 😀 😀 😀

evcaa
7. kvě 2009

ahojky katrin tak co uz se tesis az budes vedet co cekate ? ja byla napnuta jak ksandy 😀 😀 😀

malej ma ted skytavku chude male uplne mi skace bricho 🙂

evcaa
7. kvě 2009

tak holky a ja se budu muset odpojit pac vstal jirka po nocni a jdem pokracovat ve slidovani baraku jo hold neni to tripokojovy byt ze jo???

j.cien
7. kvě 2009

HOlky kde vsechny jste?????????????????? 😠 😎 😖 😲 😢 😕 🤐 😵

spasinka
7. kvě 2009

Ahoj, kočenky 🙂
Tady to vážně nějak upadá 😒 Co jeeee? že by to bylo počasím? 😕

kacza.b
7. kvě 2009

ahojky kelisky,tak se hlasim az ted. vcere jsme po odpoledni zustali jeste na nocni,tak uz jsem vyspinkana a mam volno az do pondeli 🙂

rano jsem nakukovala,ale konik opet nefungoval.

ted zajdu s barou ven,udelam rychlovku na obed a pak vas doctu,vcera jste i teda neco malo keliskovaly 😉

kacza.b
7. kvě 2009

😕 tady nikdo neni 😕

kat77
7. kvě 2009

Ahoj holky...tak už máme o něco lepší počasíčko a celý víkend má být moc hezky...

Kaczko teda to jsi si mákla dělat tak dlouho...

Asmeenko děkuji, že mi budeš držet pěsti...

kat77
7. kvě 2009

Psala jsem si s Beruskou, má už doma malého, tak se nenudí, už neleží, ale bolí jí bříško, jako kdyby toměla dostat...pozdravuje vás všechny kelišky moc...

myslím si, že když jí tak bolí bříško, tak je to prý dobré znamení, uvidíme v neděli, to si udělá testík 😉

capenka
7. kvě 2009

ahoj holky,imunoložka napsala prednison 5 mg že už ho mám užívat před stimulaci ježiš to bude Sobek prskat v pondělí.jasně mu to imunoložka napsala,

evcaa
7. kvě 2009

holky teda necela stranka za cely den mely bychom se stydet 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

rona2
autor
7. kvě 2009

Ahoj holky tak jsem konečně nakoukla,dneska jsem byla celý den v práci,blíží se den matek tak byl šrumec,ale jinak fajn.
Rozinko ničeho se neboj byla jsem na tom stejně a pak bylo vše v pohodě,ale vím ,že to hodně vystraší.A jinak já jsem na plodovce byla a už bych nešla ikdyby byl výsledek krve špatný.Kámoška měla taky blbé výsledky a po odběru plodovky o mimčo přišla a pak jí řekli,že to bylo úplně v pořádku.Ale to s e stáva jen u 1% tak se nestresuj,já jsem si to teď všechno vybavila.A ještě mám spolužačku,které po plodovce řekli,že bude mít downa a marodilo se jí zdravé dítě.Je to všechno složité.Ale nemysli na nic špatného,jsem si jistá,že bude všechno dobré musííííí. 😉
Katrin někdo má mít mimi 20.5.? To je pěkné datum,to taky slavím. 🙂
Ještě na vás zítra nakouknu a v sobotu odjíždím na týden do Tater už se těším,ale mám strach jak to tady doma ti dva mojí lumpíci zvládnou,snad si poradí.

rona2
autor
8. kvě 2009

Hezké ranko.Co vy ještě všechny spíte? 😉
Já mám dnes náročný den,musím se zbalit a ještě jdeme popřát rodince k narozeninám a to je teď mají čtyři,tak to snad nějak zvládnu a další vlna příjde na konci měsíce.Ten květen máme náročný.Dneska bych potřebovala aby den měl aspoň 48 hodin. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru