Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
18. kvě 2009

Holky psala mi beruska, tak byla na tý KO a doktorka jí řekla, že sliznici má 13mm o 4mm větší než minule, tak to vypadá nadějně, zítra bude mít výsledky krve, prý kdyby jí neřekla, že testy jí vyšly negativně, tak by jí to řekla určo, že se povedlo. Prý ty testy to neukázalo i proto, že se to mimi pomaleji vyvýjí, tak držím pěstičky, to musí vyjít 😉

evcaa
18. kvě 2009

jeeee tak to jsem zvedava co bude zitra budu na ni myslet 😉 😉

kat77
18. kvě 2009

já taky evi, ale věřím tomu, že to bude v pořádku a pozitivníííííííííííííííí 😉

kat77
18. kvě 2009

tak jdu se natáhnout, zatím pa holky

asmeena
18. kvě 2009

Ahoj kelišky,

kat: tak to vypadá s beruškou hodně nadějně, tak držím pěstičky, ať je zítra výsledek velmi pozitivní

evi: konečně zařízeno a teď už jenom porodit, bude to mít brouček moc krásné

michi: konečně zase mezi námi. S tou Polankou to je opravdu na mašli, spousta holek už se těšila, že tam začnou dělat IVF a místo toho to tam ještě v červu zavřou a nic jim tam pořádně nefunguje. V dnešní době je to trošku postavené na hlavu

spasi: takže ty sis o víkendu užívala, tak to má být. My byli zase v Jeseníku a v pátek a sobotu jsme grilovali, tak jsem ještě dnes přežraná.

sido
18. kvě 2009

ahoj holky já byla dneska v polance a ve středu jdu na utz a v pátek na třetí pokus inseminace tak to strávím celý týden na koze 😀 už se nemůžu dočkat 😝 no a mi dneska taky jaroš říkal že se má to ivf rozjet v polance co nejdříve tak doufám že jim to klapne a nebudeme muset jezdit do olmíku 😉 v pátek budeme podepisovat žádost na pojišťovnu a řekl mi že to ivf vidí na srpen tak doufám že to rychle uteče 🙂

asmeena
18. kvě 2009

tak to Kája říkal už od ledna, že to tam bude brzo fungovat, ale s jejich přístupem to tak počítám příští jaro. 😒

sido
18. kvě 2009

a co ty asmeen kdy jdeš na IVI neo už jsi byla?

kacza.b
18. kvě 2009

ahojky holky,tak ja jsem se pokusila pred nocni jeste zdrimout,ale vysledek byl ten ze jsem se tam jen prevalovala.

tak s beruskou to vypada hodne nadejne,drzim palecky.

kelisky ktere s vas byly na te hydrolaparce,napiste mi prosim neco o tom,jak to probihalo a tak,at jsem informovana a trosku pripravena...

asmeena
18. kvě 2009

kaczi: a proč ty jdeš na hydrolaparoskopii? Tím se zjišťuje průchodnost vejcovodů a děloha (myslím a co ještě víc?) není lepší laparoskopie? Jinak já byla na hydro a byla jsem v narkóze a jak jsem se probudila, tak mě akorát trošku tlačil spodek, ale jinak nic.
Já si dnes odpoledne zdřímla a teď nemůžu spát. Zrovna s manželem popíjíme vínečko. 😀

sido: já na IUI nejdu, už mám letos všechny hrazené pojišťovnou vyčerpané.

kacza.b
18. kvě 2009

ja jsem se bavila se sobkem aby mi zkontrolovali delohu jestli je vse o.k. tak rikal ze muzem.
tak myslis ze se mam na to vyprdnout. na laparku se mi fakt nechce,kdyz uz u me neni co zjistit,vejcovody nemam a jdu na IVF s darkyni takze ani vajecniky nejsou aktualni. jem me zajima ta deloha...

kacza.b
18. kvě 2009

tak vy mate s manzilkem romantiku u vinecka,tak to jo.....ja budu it za chvili romantiku v praci.

asmen co dietka jak pokracujes,me bylo obcas blbe tak musim jist pravidelneji a vic,asi ta cukrovka trosku zlobi,ale neco asi slo dolu podle obleceni teda.

asmeena
18. kvě 2009

no mám jenom kilo dolů a teď to tak trošku porušuji, aspoň o víkendu jsem pořádně zhřešila.

Já nevím jestli máš jít na hydro, to je nejlepší probrat s doktorem, nevím co ti tím můžou zjistit.

kacza.b
18. kvě 2009

no me zajima jen ta deloha,vic nic. no a jeste jestli neco vic nezjisti s krve,ale to pujdu az na podzim. jsem si ted psala s lajcikovou ta byla prave na IVF s darkyni a cekala 4 mesice,tak ja pujdu asi taky tak nejak v zari,musime si nechat zamrazit spermijky a pak uz budu jen cekat...no chtela bych az tak v lednu,ale to se neda naplanovat muzu cekat i rok ze.

je to pro me prijatelnejsi nez adopce,s mojima vajecnikama a s kvalitou mych vajicek toho uz moc nevykouzlim a roky mi pribyvaji. a Tomas o adopci nechce ani slyset.

kacza.b
18. kvě 2009

ja taky o vikendu hresim. a nekdy i pres tyden 😀no nedej si kdyz je vsechno tak dobre 😅

jo a nevim teda co ty chces hubnout,vypadas dobre 😉

kacza.b
18. kvě 2009

me se prave nedavno pokazila digi vaha,tak jsem koupila novou a ta si ukazuje co chce,protoze nemame uplne rovnou podlahu a ona ma nejaky divny podstavec. takze me jeden den potesi a druhy den nasere ze ukazuje divne numera....skratka ji neverim. jdu v cervenci na kontrolu na DIA tak uvidim jak na tom jsem 😉

kacza.b
18. kvě 2009

tak ty uz tady asi nejsi 😕

tak dobrou noc a krasne sny 😉

ja ficim do prace,doufam ze tam neprsi,jedu na kole.

asmeena
18. kvě 2009

já si myslím, že i darované vajíčko je dobré řešení, adopci můžete řešit popřípadě až po neúspěchu s dárkyní, ale myslím, že tentokrát už to snad vyjde. Moc ti to přeji. Je to šílené na palici, sama to znám a to já mám oba vejcovody a genetiku v pořádku. Ale i tak ta psychika a hormony dělají své.

asmeena
18. kvě 2009

holky nebyly jste některá v Rakousku? Potřebuji sehnat nějaké levnější ubytování okolo vídně, chceme zajet na dovolenou na jižní moravu a na pár dní do Rakouska.

hnedoocka23
18. kvě 2009

ahoj holky..beruško,moc držím palečky..vypadá to nadějně...písní zítra...

kacza.b
18. kvě 2009

ju asmeen to mas pravdu,ted jsem s psychikou na bodu mrazu,nemuzu mezi deti,mam nejaky blok nebo co,vyhybam se jim jak muzu. jsem divna, a co se mnou delaji tehulky ani nemluvim,u kazdeho krasneho briska bulim....ale nemuzu si pomoct 😔 taky chci a nic s tim neudelam. je tam vetsi nadeje tak nezbyva nez doufat.

taky ti drzim moc palecky,ale vidis vsude kolem,ze zazraky se deji i u tech kterym rekli ze prirozene ani nahodou 😉 a uz jsou tehulky

kacza.b
18. kvě 2009

holky mizim pa

asmeena
18. kvě 2009

no a za chvíli nám už i porodí, že? To tak všechno letí.

To se ti asi ale špatně vyhýbá dětem a těhulkám, když se udělalo tak krásně a přijde mi, že to je úplná invaze těhotných a kočárků.

asmeena
18. kvě 2009

tak pá kaczi a moc se neupracuj. Já jdu spát. dobrou.

michina
18. kvě 2009

Pracuju tak středně, nepřeháním to, J.cien.
Ale nemužu tady chodit pořád jako dřív, pořád by mi to připomínalo to, že mimi nikde. Tak se tu občas objevím a snažím se dělat něco jinýho, i když kolem mě je plno mimin a kočárků. Ale sanžímse to tak nebrat.
Ted v sobotu lezu na LYsou 🙂 Máme to jako firemní akci, banda už jede v pátek odpoledne, vyleze nahoru, přespí a v sobotu budou chodit nahoru naši zaměstnanci - dostanou pivo, grilované masíčko, krýgl a razítko načelo 😀
No a já s kámoškou jsme se rozhodly, že na to jen tak nezapomenem a uděláme si to zajímaější, takže jsme se rozhodly, že tam nebudem spát a půjdeme nad ránem na východ slunce. Už máme zajištěný odvoz asi na 2 ranní, nachystané čelovky a gps, abysme se neztratily, no obě jsme strašpytlové, tak jsme zvědavé. No, přinejhorším tam dolezem ještě v pátek večer, anebo až v sobotu ráno 😀DD
Ted o víkendu jsem tu měla segru z krkonoš, takže jsme furt někde byly (Stodolní smaozřejmě a to skoro celá rodina, protože mamka bydlí v centru a my se u ní sešli všichni v sobotu na oběd a pak se tma plynule přesunuli), minulý prodloužený víkend jsem zas byla za segrou v krkonosích jáá a pak jsme to vzali přes Prahu domu podívat se na pětitýdenní Adélku od švagrové, nádhera, vozila jsem v kočárku..

To jen tak v kostce (hahaha 😀 s píše v románu), abyste o mě neměly strach. Tak dobrou noc.. 😅

hnedoocka23
18. kvě 2009

dobrou holky 🙂

kacza.b
18. kvě 2009

no to opravdu spatne 😔 ale to prejde. ja u kazdeho kocarku nemuzu udrzet slzy tak se radeji vyhybam no,at nevypadam jak magor. musim to prekonat,ted se chystam k dvojcatum kamosky meli vcera dva roky tak to bude takova moje terapie 😉

michina
18. kvě 2009

Je, Asmeen, oni budou mit v Polance v červnu zavřeno?? Tak to musím stihnout jeste pro antikoncepci nebos e domluvit s Jarosem co a jak. Nebo mu zavolam a objednám se k nemu do FUlneku, dalsi MS a boelsti nechci, pekne MS nikde a endometrioza pryc! Tak by to bylo ideální a v září, říjnu na další IVF... No uvidíme, třeba už to pak fakt všechno budou dělat v Polance. Ale sami se ubírají o prachy, když to tma jeste nedelaji..urcite by jim tam chodilo více lidí..

kacza.b
18. kvě 2009

asmeeen neboj neupracuju se mam knizku tak bude relax

kacza.b
19. kvě 2009

krasne ranko kelisky

berusko drzim palecky!!!

tak a uz jdu hajat,doufam ze usnu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru