Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
21. kvě 2009

Hezké ranko Kelišky. 😉

kat77
21. kvě 2009

Ahoj Rono🙂
jsem Tě dlouho neviděu 😉

Sido já UTZ nikdy platit nemusela

spasinka
21. kvě 2009

Krásné ráno a celý den 🙂
Cien, jedeme až příští týden, tak doufám, že bude pěkné počasí.
Od sestřenky známé všly 2 IVF, první a třetí, teď už mají dvě děti. Tak asi jen na Koníkovi jsme nějaké prokleté ☹
Sido, ve Ferťasu platíš vždycky 60,-, taky jsme se na to ptala a prý 30,- je normálně Julínkovských a 30,- pro Ferťas. A máš nárok na 7 UTZ ročně, ale maximálně 4 v jednom čtvrtletí. Píšou to tak aspoň na svých stránkách, ale kdoví, jak to doopravdy je 😒

j.cien
21. kvě 2009

aha Spasi,promin,myslela jsem, ze vyrazite uz dnes 😉

No fakt ten nas Konik je nejaky nestastny....a ne a ne prolomit tu smulu...Asi to rupne az v tom zari,to si Polanku rezervujeme na hromadne Kelisacke IVF 😀 😀 😀

Holky s tema UZV to zjistim,mam znameho revizaka v pojistovne,tak na to si teda posvitim 😠 😠

katrin111
21. kvě 2009

krasne poledne holky...................mela jsem tady kamoska tak jsme pokecaly,tedka varim a manza sel do prace a chudak ma cukrovku .............sido je to hnus to placeni.ja jak jsem byla naposled v polance tak jsme mela mit utz zadarmo ale miminku bylo srdicko cili byla tam srdecni akce tak po me chteli zato taky 200kc..............tim u me klesli a proto jsem tam uz priste nesla na ko....................

katrin111
21. kvě 2009

vcera jak byla kamoska na kontrole v polancetak tam zaslůechla mluvit asi sestru ze tedka nemuze nejake dotycne ukazat pokoje jelikos tam zrovna lezela nejaka pani tak nevim jestli uz tam cosi delaji

katrin111
21. kvě 2009

si akorat davam do nosu.papkam obidek 🙂

hnedoocka23
21. kvě 2009

ahoj holky,jen vás jdu pozdravit a mizím do práce..pěkný den přeji 🙂

j.cien
21. kvě 2009

🙂 Copak mas dobreho Katrin?

evcaa
21. kvě 2009

aHOJ milacci moji milovani jdu vas pozdravit a musim vam zdelit ze moji tchyni a tchanovi se smoli asi prijdou i o tu druhou fenecku vcera vecer zacala zvracet vodu byla nafoukla a dnes na veterine jim rekli ze ma otok na plicich a udajne ji mohou pomoci jen vbrne ze tady na to neni nikdo zarizeny tak jsem zkusila obvolat kliniky v ostrave a na jedne mi rekli ze resi plicni problemy tak doufam ze ji pomohou bozatecko male se dusi ☹ ☹ ☹ ☹

evcaa
21. kvě 2009

tak barunka umrela ☹ ☹

j.cien
21. kvě 2009

Evci bozatacko male!To je mi silene lito,to si umim predstavit tu bolest...snad to dobre dopadne!!

katrin111
21. kvě 2009

MARTI MELA JSEM ČINU A RYŽI.MNAMKA a evicko to je mi lito ☹ holky co myslite je dobra hladina hcg 420 16.dnu po et?????

ili5
21. kvě 2009

Ahoj katrin, za jak dlouho jsi měla druhou // výraznou? Já dnes 10 den a je stále slabá, mám strach.

j.cien
21. kvě 2009

Evi tak ted docitam ,ze pejsulka umrela 😔

Illi super,pokud mas // !!!! 🙂

sido
21. kvě 2009

j.cien já ráno volala na pojišťovnu a tam mi řekli že když už je ženská těhotná tak tam je nějaké omezení na UTZ ale když je to můj případ (IUI) tak to má posoudit lékař jak často se má dělat UTZ ale od pojišťovny nemají žádné omezení 😠 tak by mě zajímalo jestli jim dělá radost že jsou lidi nešťastní že se jim nedaří a ještě z nich tahají peníze když by jim to pojišťovna proplatila 😒

sido
21. kvě 2009

těch 60,- ještě člověk stráví ale 200,- za UTZ když ho tento týden budu platit třikrát tak to je humus 😝

j.cien
22. kvě 2009

Dobre ranko Kelisky-ostudy! lovit vas ze 3 stranky! 😎

Sido tak to je sila ,s temi UZV,to je nechutne a je to presne tak,jak jsem si to myslela... 😖

spasinka
22. kvě 2009

Dobré ránko, Kelišky jedny neukecané!!
Dřív jsem šílela z toho, že musím dočítat 5 stránek, teď na mě padají depky, že na 3 dny vám stačí stránka jedna ☹ Ale možná je to lepší, že všechny čerpáme energii ze sluníčka a tepla a užíváme si ty své miláčky a nesedíme celé dny u netu. Víte jak to je: Hlavně pozitivní myšlení 😀

Holky, nevíte co je s Rozinkou, jak dopadla na kontrole? Hodně na ni myslím.

j.cien
22. kvě 2009

Rozinka se podle mne jeste neozvala...take na ni stale myslim,snad je vse OK proboha!!!

sido
22. kvě 2009

dobré ráno 🙂 dneska to venku moc nevypadá ☹

j.cien
22. kvě 2009

V noci byl u nas sileny vitr..a rano dusno jak v pradelne a 20st.!
Ale tesim se silene na vikend,uz me ta prace fakt moc nenaplnuje...a moc moc bych chtela jit na tu materskou 😵

sido
22. kvě 2009

jj cien včera jsme seděli s manžou venku a oba jsme říkali že by bylo fajn jít na procházku s kočárkem 🙂

rozi.nka
22. kvě 2009

Ahoj holky, omlouvám se že píšu až teď ale nějak nic nestíhám 😅
vypadá to, že je rozi zdravé miminko, na velkém utz nám zkontrolovali všechny orgány, jen žaludek a mozek nebyl vidět tak jdeme ještě jednou. A hlavní zpráva dne je že ten dr co mi dělal amnio i můj dr mi řekli, že pokud mi dodnes nikdo nevolal tak je to s největší pravděpodobností dobré 😵 😵 😵
kdyby to bylo špatné tak by volali co nejdřív aby se stím dalo případně něco dělat, tak jen čekáme na dopis ze kterého se dozvíme pohlaví našeho brouka 😉
moc vám děkuju, že jste mi byly velkou oporou. ani nevíte jak vám přeju aby jste konečně našly na testu dvě pořádné tlustice 😎 ale jednou ten čas přijde, věřím že už brzy 😵

j.cien
22. kvě 2009

Chjo Sido,na to myslim ted denne,kdyz chodim s Kerinkou/nase pejska/..vcera jsem s ni sla cca 10km lesem,no nadhera a ten kocarek bych tlacila fakt s chuti !!!
Treba se dockame,musime verit 🙂

j.cien
22. kvě 2009

Rozi hura!!!!Uz jsme mely strach,proc se neozyvas!! 😉 🙂 🙂

rozi.nka
22. kvě 2009

cien jsem hrozná, moc se vám omlouvám 😅 ten den jsem lítala po všech čertech a ďáblech a včera jsem byla v práci ☹ tak se na mě nezlobte 😉

sido
22. kvě 2009

a co máš teď v plánu ty cien? chystáš se na IVF (sory nechce se mi dočítat zpátky) 😉

j.cien
22. kvě 2009

V poho Sido,ja se take orientuji hlavne v holkach,co chodi na sraziky...priste musis take dorazit!!!
Ja beru antiko 3dny,az doberu UZV a snad stimulace k IVF..
Ty jsi ted po IUI,ze?

j.cien
22. kvě 2009

Rozi v poho,hlavne,ze je vse OK! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru