Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
22. kvě 2009

Sido a budes to v POlance resit,jakoze vybiraji prachy za UZV nepravem??!

sido
22. kvě 2009

já se na ni chystám dneska 😉 😀 jsem zvědavá kolik dneska zaplatím 😠 měli by tam mít terminál ať můžeš platit kartou ja u sebe moc peněz nenosím 😀 😀 a ty už jsi taky platila za UTZ?

j.cien
22. kvě 2009

Neplatila,ale ted uz budu.Mela jsem 3 IUI,mezitim jeste cca 2-3 UZV...ale je mi z toho na nic,platit jim to zbytecne,oni si to nechaji na tuty proplatit i z pojistovny!!!
Budes jim neco rikat????

sido
22. kvě 2009

no zkusím je poprosit aby mi dali nějaký doklad o zaplacení že si sním zajdu na pojišťovnu jestli mi to náhodou neproplatí nechci dělat dusno když přesně nevím co a jak ale na pojišťovnu si zajdu a zeptám se jak to vlastně je 😅

sido
22. kvě 2009

a za návštěvu lékaře platíš 60,-?

j.cien
22. kvě 2009

jj,taky jsem se chystala chtit doklad o zaplaceni a konkretne napsane ,za CO platim!
Tech 60 platim vzdy,ale holky,co chodi k Jarosovi do Fulenku jako jeho pacientky,pak ani v POlance neplati NIC.
To mi teda hlava nebere,co jsou to za rozdily...a kdo o tom rozhoduje,kdo plati a kdo ne...

katrin111
22. kvě 2009

ahoj holky ctu ze rozi ma mimco v poho to je moc dobra zprava to mam radost...........me to ceka pristi tyden tripl test tak se modlim at je vse ok.....................

katrin111
22. kvě 2009

marti a sido ty poplatky jsou zlodejina..............sido jen se jich poptej ze sis to byla na pojistovne pozjistovat..........

kat77
22. kvě 2009

Zdravím holky, přečetla jsem si dobré zprávy od rozinky, to jsem ráda 😉

katrin111
22. kvě 2009

ahoj katy 😉

beruska81
22. kvě 2009

ahoj kelišky, tak asi už víte, že jsem negativní ☹ v úterý jsem si docela pobrečela, já už jsem s tím tak nějak počítala, ale doktorka mě v pondělí tak navnadila, no co se dá dělat. Včera dorazila ta proklatá mrcha, hrozně krvácím, bolí mě břicho, ale už jsem se tak nějak otřepala a jdeme dál.Na další pokus zatím nemyslím, necháme to chvíli být. Holčičky moc děkuju za podporu.
Asi se tady nějakou dobu neobjevím, nevím co bych psala, když se u mě nebude nic dít.
Příští víkend jedeme do Prahy, už se těším.
Kat ozvi se, mohla by ses někdy stavit na pokec.
Mějte se pá

kat77
22. kvě 2009

Berusko určo ti pisnu a stavím se, co nejdříve

hnedoocka23
22. kvě 2009

ahoj holky... 🙂 jsem unavená jak prase...jdu spát,musím dohnat ten spánkový deficit...v pondělí jedu do polanky na 09,30..na odběry a jestli je schválené IVFKO...mějte se pěkně...
beruško,jak budeš mít náladu a chut se pobavit..jsme tady 🙂
rozinko:super,že je rozinnečka zdravá 🙂

j.cien
22. kvě 2009

Ocko prosim,na jake odbery jdes ???

j.cien
22. kvě 2009

Berus,je to skoda...ale beres to dobre,to je hlavni a mas uz doma zlaticko a snadneji se z toho dostanes,kdyz se muzes o prcka starat a venovat se mu!
Ja se toho neuspechu hrozne bojim,bojim se,ze budu totalne v prd....

Tak ted je na rade Ocka,aby prolomila Fertimedacke ledy!!!!

kat77
22. kvě 2009

jste tu někdo holky?🙂

sido
22. kvě 2009

ahoj holky tak jsem se vrátila z polanky IUI provedena 😉 to už je naše třetí tak doufám že do třetice všeho dobrého a konečně se na nás usměje štěstíčko 🙂 jinak jsem zase platla za UTZ 200,- a nechala jsem si vystavit doklad o zaplacení po neděli se stavím na pojišťovnu a zkusím se poptat jestli se to nedá proplatit 😅

j.cien
22. kvě 2009

Sido treba ti to tretice opravdu vyjde! 😉

sido
22. kvě 2009

jj kéž by 🙂 jo a ještě jsem se zapoměla zmínit že mám dneska narozeniny tak jsem dostala pěkný dáreček od Jaroše 😀 a narozky trávím na gauči v ležící poloze protože mě trochu pobolívá podbříšek ale večer si s manžou otevřem lahvinku vína už ji chladím 😉 a oslavíme to jen spolu 😉

capenka
22. kvě 2009

ahoj holky všem držím palečky at to vyjde já zatím ještě čekám na schválení pojištovny,mám antikonepci a prednison už at se tělo nachystá má problémy z přijetím embrya,řekli jedině IVF UŽ TO NEMÁME ZKOUŠET NORMÁL =NEVÍM aspon zkontrolují vnitřek ale to se chci zeptat když jste si šli už pro injekce tak platí se to hned nebo kartou.

sido
22. kvě 2009

Kelišky Těhulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09, zatím beru Clostilbegyt, ve st UTZ folíků a pá IUI

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

larri
22. kvě 2009

Ahoj Berusko,je to skoda,vypadalo to tak nadejne. 😠

A na co jedes do Prahy,jenom tak na vylet? Rekla bych ti,at se stavite na kafe,ale je to 20min,z centra.Ale libilo by se vam to prostredi.Jinak v nedeli mame majove slavnosti Prahy 10 a je tam vzdycky cela Praha.

j.cien
22. kvě 2009

Sido tak treba jsi dnes dostala ten nejkrasnejsi darek k narozeninam 🙂 od Jaroska 😀 to by byla fakt parada!

Holky mejte krasny vecer a pohodovy vikend!

bobinka1
22. kvě 2009

Ahoj holky,dnes jsem byla v Polance,v srpnu jdeme na IVF a ,jak to tady pročítám tak nás bude celkem dost,snad nám to všem už vyjde 🙂

sido
22. kvě 2009

ahoj bobinko a co do srpna jdete ještě na IUI? my máme jěště dva hrazené pokusy tak jsme řekli že zaplníme čas do srpna a v červnu ještě vyčerpáme ty poslední pokusy 🙂 a v srpnu hurá na IVF le dnes jsem byla na inseminaci už třetí cyklus tak zase čtrnáct dní budu doufat že ušetříme penízky, že to třeba vyjde při IUI 😉 Jinak kdyby to nevyšlo tak doufám že už budou v Polance dělat všechny zákroky a nebudeme muset jezdit do Olomouce 😅

sido
22. kvě 2009

holky s váma dneska nic není tak já jdu spinkat mynža už usíná u televize takže z nočního ňuhňání asi nic nebude tak se mějte a dobrou noc 😎

bobinka1
23. kvě 2009

ahoj sido,koukám,že všichni jsou pryč,u nás IUI nemá cenu a ještě je to komplikovanější tím,že přítel pracuje přes týden v Praze tak ono by to stejně nešlo,v červnu jedeme k moři v červenci začnu antiko a jdeme na to,myslím,že se určitě potkáme,ale třeba ti to vyjde už teď 😉 říkal dr.,že by to mělo být v Polance tak uvidíme a ty jdeš poprvé?

sido
23. kvě 2009

ahoj bobinko jj já bych měla jít v tom srpnu na IVF poprvé tak mám trochu obavy 😒

bobinka1
23. kvě 2009

aha to já měla taky,teď je sice mám taky,ale už vím do čeho jdu,jen se bojím výsledku jako každý 😉

larri
23. kvě 2009

bobinko,,pritel pracuje v Praze? Tak proc nejdete na ivf v Praze?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru