Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
27. kvě 2009

holky máte někdo číslo do POlanky prosím?

kacza.b
27. kvě 2009

katrin ona mi to rikala,ale uz nevim. ale cislo mi sezene od kadernice,tak ji porad rikam ze uz by mela jit ze ma odrust a vypada hrozne 😀 😀 😀

kacza.b
27. kvě 2009

spasinko oni te poslali i na gen.pohovor? do olomouce?

katrin111
27. kvě 2009

spasi tobe nebrali ve fertasu krev na genetiku?????

katrin111
27. kvě 2009

kaci a ona bydli ta kartarka nekde na ctyrce??????????????

j.cien
27. kvě 2009

Katrinko 125 ml 370.-,ale staci par kapek a fakt dlouho vydrzi.

Spasi tu genetiku ti udelaji jako z krve v POlance?To je to,co vam jeste vubec nedelali,ze?

Holky ja tak nejak tusim,ze v tom zari pujdu s vama na IVF! 😀 Udelame tam poradny mejdan s nasim Kajou 😀

katrin111
27. kvě 2009

katy ja nemam.................

kat77
27. kvě 2009

to čísílko máte některá z vás holky moje zlaté? Potřebuji si zavolat na výsledky z genetiky, teda jestli už budou, bude to 6 týdnů

katrin111
27. kvě 2009

diky marti..............katy stejne nebudou mit ty vysledky....................vesmes zadne z nas ty vysledky nerekli....................

kat77
27. kvě 2009

Cien tak to by byl fakt nářez, kajoch a Kelišky... 😀 😀 😀 😀 😀

kat77
27. kvě 2009

ty jo Katrin fakt? No já je ještě upozorňovala, ať nic neztratí, tak mě ta sestra a Dr. ujišťovaly, že se nic neztratí, no uvidíme, to by asi můj už něco řekl

kacza.b
27. kvě 2009

ja mam jenom na sestru co mi vola kdyz se neco deje a vola vzdy s polanky. a nemyslis ze budou mit vysledky spis v olomouci???

katrin111
27. kvě 2009

katy vazne...me taky nikdy nerekl vysledek pokazde jsem se ho ptala a vzdy rekl ze to jeste neni........maji v tom bordel

kat77
27. kvě 2009

ne ne Kaczi, minule mi říkalasestra v OL, že už si máme volat do Polanky, ale číslo jsem někde založila a nemůžu ho najít

j.cien
27. kvě 2009

Holky to cislo na POlanku by se mi take hodilo,tak ho sem pak, prosim, dejte! 😉

kacza.b
27. kvě 2009

me to rekli az po odberech vajicek a kdybych se nezeptala tak prd vim. a to jsem to mela spatne!!! tak 😠 jsem byla pekne nasrana. a najednou mi schvalujou i darkyni,najednou jde vsechno,kdyz uz jsem vycerpala pojistovnu. 🙄 asi jsem mela jit rovnou za sobkem a ne za vodickou...

kat77
27. kvě 2009

koukala jsem i na webovky ferťasu, ale do Polanky tam číslo ještě není...tak si budu muset zase brnknout napřed do OL

kacza.b
27. kvě 2009

nema ho asmeena?

j.cien
27. kvě 2009

Kaczi ten postup jak pises,napred 3 IVf a pak az nekdo zacal resit,ze neni OK genetika!!!
Tak toto verim,ze by se ve statnim zdrav.zarizeni FN nemohlo snad ani stat !!!
Tady je jasne videt,jak jde Fertasu o prachy a ne o medicinu.....

spasinka
27. kvě 2009

Kat, hledej!! 😀
V Olmiku to samozřejmě nikdo nebere....

kat77
27. kvě 2009

596632149...Polanka

spasinka
27. kvě 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeeer, díky!!

kat77
27. kvě 2009

No holky je fakt, že když jsem se v Polance dívala s mojím na ceníky, tak se nám panenky točili 😕

katrin111
27. kvě 2009

za nedlouho bude fertas na stejne urovni jako gyncentrum....................

spasinka
27. kvě 2009

tak to je pr..., v Polance zas nefunguje systém, takže se májm objednat přes Olomouc a tam to buď nikdo nebere nebo je obsazeno 😀

spasinka
27. kvě 2009

jo, taky jsem přemýšlela jít do Prahy, ale jak to udělat časově?

kat77
27. kvě 2009

oni mají prý teď pauzu na oběd do půl 1

katrin111
27. kvě 2009

tak at jim chutna 😀 😀 😀 😀

j.cien
27. kvě 2009

Katrin bojim se,ze je to uz stejne..GC i Fertas...ale srat na to,jen at PROBOHA maji nejake uspechy s IVF!!!

kacza.b
27. kvě 2009

ne cien stalo se to u prvniho IVF a pak uz jsem chtela tu darkyni a schvalil mi ji az sobek,protoze vidi ze uz mi vajecniky moc nereaguji ani na konske davky. mela jsem jit asi hned za nim,treba bych se s nim domluvila. nekomu dartkyni cpou hned a me ji neschvalovali.

ale je fakt ze jsem byla s fertimedem 2×tehotna,takze to jako uspech tak trochu povazuju. i se spatnou genetikou akorad se asi nevyviji jak maji....tak doufam ze s darkyni to bude uz O.K. snad mam delohu v poradku a miminko donosi...az do toho nejkrasnejsiho okamziku

😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru