Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
29. kvě 2009

Super Swet,to je fajn,ze mas pred nema naskok a znas uz HCG 😉 Jen pekne odocivej a dale krasne tehotni! 😀 Jejda,to je tak kraaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeee 🙂

katrin111
29. kvě 2009

sweet taky gratulujiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je super!!!!!!!!!!!!!dneska byla v polance i kamoska a ptala se kaji jestli uz ji vypise jako z fertimedu,taky utehotnela po ivf............a on ze ne..........ze ho to nasralo a ze ji rekl my jsme pro vas neco udelali a tedka vy pro nas................to je co???bude ji tam drzet do 12.tt...pry to tak delaji kvuli statistikam a tak.................a taky dneska vubec necekala............

katrin111
29. kvě 2009

jinak ahoj rozi....je to stres to tehotenstvi....................ale neboj vse bude ok................taky se uklidnuju

katrin111
29. kvě 2009

marti jeste makas???????????????????????????pry je tedka nouze o utros...............uz jsem to slysela od vice lidi...........

katrin111
29. kvě 2009

jo vite kdo byl dneska v poradu sama doma?????????????mudr.čermak z gyncentra.....mluvil o neplodnosti a rackuje 😀 takovy nesympaticky.........

capenka
29. kvě 2009

holky já vás dočítám a pořád čekám na povolení z pojištovny ,nebot sestřička Petulka neodevzdala na pojištovnu ,však bylo alo 😉 ,sejří mě už žeru 3ks antikoncepci ,doufám že začátkem června už se začne něco dít už z tím bojuji od dubna

hnedoocka23
29. kvě 2009

holky,kde jste??píši od ségry z pc..jeli do kina,tak jim hlídám děti,ale za chvíli pojedu domů... 🙂

hnedoocka23
29. kvě 2009

tak už pomalu ale jistě dostávám ms 🙂 asi vínečko zabralo..jsem ráda...holky,krásnou dobrou noc..

j.cien
30. kvě 2009

Ahojky do destiveho rana 🙂 asi bude cely vikend takovy 😒 myslim na Ditu,snad tam mate Spasi nejakou diru v mracich a muzete vyjet aspon na par hodin ven 🙂

Capenko je to binec...mne zase prosvihli platnost schvaleni,mela jsem jit v dubnu na IVf a zacinam od zacatku zase antiko...ale neboj,to uz ti utece,cerven uz klepe na dvere 😀

katrin111
30. kvě 2009

taky preji pekne ranko ikdyz to pocasi k tomu zrovna nepreje.................taky mam na snidani babetku.mamka mi v tescu koupila hned dve 😀 😀 😀 😀 ale musim si tam pro ni stavit bydli asi 2 minutky ode me...........jo jinak jak jsem porad chtela po kajovi ten metformin tak si predstavte ze manzovi ho dali na tu cukrovku tak jsme se tomu zasmali.tak ho mame doma 2 krabicky

hnedoocka23
30. kvě 2009

dobré ránko holky....musím jít s pejsanem ven,ale asi pak ještě zalezu zpátky do vyhžátého pelíšku 😉 dneska nic nevařím,budou se dojídat zbytky,takže pohodička...a večer na 18h,jdu do práce...

evcaa
30. kvě 2009

Ahoj kocky prejeme vam s danikem pekne i kdyz sem tam uplakane rano jinak se vam omlouvamew ze vas tak zanedbavame ale kdyz nepomahame tatinkovi dodelavat hnizdecko tak spime je to hruza jsem unavena tak jako na zacatku tehu 😀 😀 😀

hnedoocka23
30. kvě 2009

ahoj Evičko,to chápu..už se ti to pěkně krátí tak odpočívej s nohama nahoře 🙂

kacza.b
31. kvě 2009

hezkou nedeli kelisky 😉

hnedoocka23
31. kvě 2009

ahoj holky 🙂 😲 kde jste...

katrin111
31. kvě 2009

ahoj ocko,jsem tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evcaa
31. kvě 2009

ahoj holky ja tu sem taky ale jen na skok ted jdeme s jirkou papat a pak jdu vysat a pak sebou mrstim do luzka k tv pod deku co jineho v takovem pocasi ze??? 😀 😀 😀

katrin111
31. kvě 2009

teda vam ale reknu,ze ta babeta uz neni to co byvalo......je uz takova sucha,kdysi byla krasne vlacna az se nekdy lepila na patro ated jsem ji musela porad zapijet aby se dala jist..................vse co je dobre tak se kazi na chuti 😠

rozi.nka
31. kvě 2009

krásné odpoledne kelišky 🙂
dneska v noci nám nějaký dobrák hodil krabici džusu na balkon, tak ho máme celý zaflákaný. Fasádu a okna nevyjímaje 😠 zas nějaké tupé ožralé hovado 😒
jinak se vám musím pochlubit, že jsem byla včera na mega sekáči a nakoupila jsem Matýskovi 50kousků oblečení za 1000,- 😵 a má tam dokonce džíny Lewis 😵 😵 nechutně to páchne tím jejich přípravkem tak celé dvě tašky musím vyprat 🙄
jak se vůbec všechny máte při neděli? 🙂

rozi.nka
31. kvě 2009

jo ještě jsem se vás chtěla zeptat jestli nevíte o někom kdo má moc rád zvířátka a chtěl by 5ti měs. krysaříčka, kamarádka ho prodává protože se k němu její manžel chová dost nevybíravým způsobem 😒
nechce aby trpěl tak mu hledá dobrý domov 😔
je to zlatíčko, dneska jsem se s ním asi hodinu mazlila 😵 kdyby to šlo už ho mám doma, jenže mimi, dva psy a ke všemu každý jiného pohlaví... to by asi nedělalo dvakrát ročně dobrotu 😕 😀
cena je dva tisíce s veškerým vybavením.

j.cien
31. kvě 2009

Take preji peknou nedeli vsem!
Rozi super,tak to mas mega sekacovy ulovek 😉
Katrin ja tu babetku jeste nekoupila...ale MUSIM ji sehnat a ochutnat,at jsem in 😀
Rozi a nemela by ta tva komoska prodat nebo darovat radeji manzela a nechat si krysarika?? 😀

j.cien
31. kvě 2009

Ocko mrcha dorazila,takze zacinas pichat?? 😕

rozi.nka
31. kvě 2009

cien manžela by měla spíš odstřelit, to jediné by zapůsobilo... 😀 ale to je každého věc, samotné jí je to líto 😔

rona2
autor
31. kvě 2009

Hezký den holky,nějak nestíhám tady napsat,jen to tak proletím,ale psát nejde.Já jsem včera doslavila narozeniny,byla jsem zapařit s rodinkou a známýma v Taurusu a bylo úžasně,akorát dneska mi moc dobře není.Po roce jsem se trošku více napila.
Rozi jak píšeš o tom džusu,tak to mi zase z pátku na sobotu nějaká ku... ukradla všechny poklice z kol na autě,tak jsem nadávala jak blázen.Zmetci jedni!

rona2
autor
31. kvě 2009

Holky teď jsem na jiném tématu četla,že byla v Polance nějaká kočena na odběru vajíček a měla jich přes 40 a taky tam zůstala do dalšího dne ležet.Tak to tam už funguje?
Jo a nevíte kdy tam mají tu dovču?

asmeena
1. čer 2009

Ahoj holky, zdravím po návratu z Jeseníku. Moc jsem vás nedočítala, tak ani nevím jestli jsou tady nějaké důležité novinky. 😉

j.cien
1. čer 2009

Ahojky Asmee,to je chyba,ze nedocitas 😠 tak sup sup 😀 😀
Ale ne....nic se tu vazneho nedeje...Ocka snad zacina pichat...jinak vse pri starem 🙂

katrin111
1. čer 2009

ahoj kelisky,dodatcne romi vsechno nej nej nej k narozeninkam.............hlavne to mimco 😵 ,jinak ja zas rano byla na krev tedka na endokrinologii......kolem 12 budu volat na vysledky toho tripplu a neni mozna aby dopadl spatne pac jak jsem vedla samika do skolky tak jsem na chodniku slapla do hovna 😠 jinak rozi a romi mate pravdu ze lidi jsou hovada..........marti a ty pospes s tou babetou 😀 😀 😀 😀

j.cien
1. čer 2009

Ahojky Katrinko,tak to mas dnes stastny den s tim hov.em 😀 😀 😀 ale to nastve,co?
Ja mam dnes malinkou depicku,vypadam jako idiot a presne tak se citim 😀 😀 😀

katrin111
1. čer 2009

marti ani mi nemluv,ja nepochodim ze serou psi uz i na chodnik....to je neco na me..jsem pak celou cestu jen ku.....la!!!!!!!!!!!!!ted jsi me taky rozesmala jak jsi to pekne napsala ze vypadas jak idiot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jakto????????????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru