Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
1. čer 2009

jdu holky cvičit,papá 🙂

katrin111
1. čer 2009

pa pa ocko a diky moc 😵 marti to je mazec s tim utrosem...tady na konikovi vidim holky co je ted shani...pry je misto toho nejaky gel CRINONE

katrin111
1. čer 2009

baby kde stééééééééééééééééé

asmeena
1. čer 2009

cien: jakto, že máš blbou náladu, dej si něco dobrého a depku hoď za hlavu. Za chvilku už budeš stimulovat (nezačala jsi ještě ne?) a pak už to uletí a bude ET. 😉

spasi: tak jste si tu dovču aspoň trošku užili a hlavně, že sis odpočinula. Hlava taky potřebuje občas provětrat. My jsme se měli v Jeseníku super, naši slavili výročí svatby a babi 80.narozeniny. Takže jsme s mamkou pořád pekkly a vařily a uklízely.

katrin: tak super zprávičky okolo miminka, to je moc, moc dobře, jen tak dál.

rony: dodatečně taky přeji všechno nej,nej a ať na tebe už taky co nejdříve sedne těhu bacil.

lucii: teda to jsi šikulka, a jak to s těma kilama děláš? Taky cvičíš jako Očko nebo to je ten pracovní zápřah?

asmeena
1. čer 2009

cien: četla jsem to tady na etapy, a až teď jsem si přečetla jak to zase dopadá s tvým schválením stimulace. To snad není ani pravda. Místo toho, aby se poučili z minulého problému, který způsobili, tak jim to je evidentně úplně jedno a opět se opakují. To je od nich opravdu profesionální. Už o nich začínám hodně pochybovat a čím dál víc věřím, že se zadaří spíš přirozeně.

asmeena
1. čer 2009

rozi: už máš krásné věcičky. To se bude broučkovi nosit, bude to frajer.

katrin: teda ty už máš taky pěkné bříško. 😉

hnedoocka23
1. čer 2009

jé ahoj holky 🙂 cvičení super,už jsem objednaná na středu i pátek...
katrin,pěkné bříško 🙂

asmeena
1. čer 2009

teda očko, skládám poklonu, že tě to tak baví a že máš pevnou vůli. A když tak pořád cvičíš a pracuješ, stíháš plnit ještě i manželské povinnosti? 🙂

asmeena
1. čer 2009

Jsem se teď dívala Pajdě do albíčka - pamatujete na ni? Už je v 16tt a má krásné bříško. Je to tak krásné, když vidíte jak se zázraky dějí, i když je lékaři přímo vylučují.

rona2
autor
1. čer 2009

Tak jsem si vás tady dočetla.
Katrin gratuluju k dobrým výsledkům,ještě aby nebyly dobré,když jsi měla nožku v ho... . 😀
Marti tak to je mazec co se tam ve ferťasu děje.Asi bych tam dělala vítr,když už je to podruhé!!!
Evi ničeho se neboj,porod není zase tak hrozný a na všechny bolesti rychle zapomeneš,malý měl taky 4,15 kg a v pohodě,nejhorší jsou ty hodiny a kontrakce,to tlačení už je celkem rychlovka. 😉

katrin111
2. čer 2009

krasne ranko holky.je tam neprijemne dusno...asmenko kde jsi natrefila na pajdu???napis,taky bych na ni koukla..........konecne snidam...ze skolky jsem sla jeste do obchodu a myslela jsem ze odpadnu..bylo mi tam zle asi tlak a hlad k tomu....

rona2
autor
2. čer 2009

Hezké ranko kelišky.Katrin dávej na sebe pozor a odpočívej. 😉

michina
2. čer 2009

Ahoj kelišky, tak se jdu na vás po dlouhé době zase podívat, nějaké novinky? Nějak mi na jaře zbývá na net obecně málo času, ale ymslím na vás.. 😉

michina
2. čer 2009

Tak jsem jen dočetla poslendí stránky a koukám, že Utrouš není, ve Fertimedu bordel.. chjo.. to je teda nálada.
Ale zase jsem vám koukala do Albíček, Evi, Rony, Katrin a bříška máte nádherná... Evi a tobě už se to blíží, co?

katrin111
2. čer 2009

ahoj rony a ahoj michi................jinak jak se mas???urco dobre 😉

kat77
2. čer 2009

ahoj holky...přeji hezký den🙂

Katrinko moc pěkné fotečky...

Cien teda to se mi zdá, jsou tam normální, že to pojišťovně neposlali? Zavolala bych asi Kajochovi a řekla mu, co je to za bordel....

katrin111
2. čer 2009

ahoj katy diky 😉 tady je opet mrtvo...............

kat77
2. čer 2009

jj je tu jakési mrtvo...mimo jiné, si představ, že pořád nejsem OK, pořád rýma a teď i kašel a cítím, že mi to sedá na průdušky, tak že jsem šla k lékaři a on má dovolenou a zástupce má až od 13 hod....jsem hotová, včera jsem si myslela, že je to už dobrý... 😠

kat77
2. čer 2009

to je tím pos...počasím

katrin111
2. čer 2009

to jses nachladila asi diky toho pocasi.je to silene predtim vedra a ted jak na podzim..samik taky chytl rymku a kasle...........

katrin111
2. čer 2009

ja z te nudy porad žeru,ted jsem dojedla 4 krajicky slunecnicoveho cheba s bajecnou rajcatovou pastikou.........mnamka 😀

kat77
2. čer 2009

hahhahhaa...ale ty papat můžš, jíš za dva 😉

katrin111
2. čer 2009

no to jo,ale v zime se nevejdu do zadne bundy.............to pak budu brecet 😀

katrin111
2. čer 2009

za chvili mi dopere pracka,tak to pujdu povesit na balkon................zitra jdu do poradny a pak ke kamosce na bezkofeinove kafco caro 😀

kat77
2. čer 2009

taky peru zase 😠 ten můj toho napšpiní, horší jak ženská 😀

Nic Katrinko musím jít, tak se opatruj a ať se nepřekávuješ z Cara.. 😀 😀 😀
pa

katrin111
2. čer 2009

pa katy,a ostatni kelisky se stydte,ze tady apon nenakouknete a nenapisete jednu vetu 😠 😠 😠 😠

rona2
autor
2. čer 2009

Nějak to tady vázne,ale já nějak nic nestíhám.Teď jsem byla koupit lístky na Screamers a už zase fičím do práce,tak se mějte hezky a večer nakouknu,pááá. 😉

katrin111
2. čer 2009

mamka ted taky byla na screamers a nemuze si je vynachvalit............papa romi 🙂

hnedoocka23
2. čer 2009

ahoj holky 🙂
asmeen,čas na manželské povinnosti si vždy udělám 😉
zítra mě čeká polanka,se vůbec netěším 😖 dneska jedu s rodinkou do ikey..brácha se totiž stěhuje od mamči,tak mu chce dobytu koupit nějaké to vybavení do kuchyně a tak..

hnedoocka23
2. čer 2009

já byla na královny noci,ale screamers jsou prostě lepší...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru