Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
14. čer 2009

dlouoh tady nebyla rona ty jo......asi hodně práce,či co.... 😕
holky,kde je kdo??

katrin111
14. čer 2009

ocko na jakem ohynku ti ji opeka???? 😅

katrin111
14. čer 2009

to jo posledni dobou to tady desne vazne..............

hnedoocka23
14. čer 2009

jé,ahoj katrin..konečně někdo...
no venku na ohýnku 🙂 🙂 gril......

katrin111
14. čer 2009

aha tak to jo.ty bydlis na baraku???ja uz nevim kde kdo..............mam v tom vsem zmatek 😀

katrin111
14. čer 2009

jsem tu jen na chvilku,maza tedka koupe samika a ja mu musim za chvili pripravit veceri..........

hnedoocka23
14. čer 2009

mi nemáme barák..opekají na zahradě u rodičů,je to kousek..

hnedoocka23
14. čer 2009

já už mám hlad jak vlk 😢

katrin111
14. čer 2009

aha ale i tak to mate super.taky bych si dala nejakou mnamku na grilu..............

hnedoocka23
14. čer 2009

ryby miluji a živanskou ty jo....raději o jídle nemluvím...... 😅

hnedoocka23
14. čer 2009

katrin,co to máš v albu ty tablety stamadet?to je na co???
jo a manža dělá i hambugery 😝

j.cien
14. čer 2009

Ahooooj!Jdu vas docist a hned jsem tady 😉

hnedoocka23
14. čer 2009

ahoj j.cien..čekám na véču a mizím 😀

j.cien
14. čer 2009

Ahoj Ocko,myslela jsem na tebe a na tve OPU a vidim,ze to zatim vypada vyborne!!!Tentokrat to musi vyjiiiiiiit!!!
Jsi sikulka,ze to tak dobre zvladas,to je super.

j.cien
14. čer 2009

Ja jsem KO, u segry jsem se vubec nevyspala,Keri stale knucela..to byla noc...Ale jinak v poho,maji kraaaaasnou zahradu,moc pekne,ale taky za hodne penez...no marne,my si to budeme delat sami,postupne...
a totalne jsme se tam prezrali tresni,nam jsou vzacne a oni jsou lini to jit obrat 😀 ...takze se asi v noci po....pac jsem to zapila mohutne mineralkou 😀

hnedoocka23
14. čer 2009

jojo,zatím jo..zbytek se uvidí v úterý 🙂 Sobek ale řekl,že to vypadá tentokrát dobře,pak už záleží na uchycení u mě...dostala jsem dneska agolutin na sliznici a zítra jdu taky ještě na jednu......

j.cien
14. čer 2009

Ocko ty uz tu nejsi!Mne picne!

hnedoocka23
14. čer 2009

takže jsi měla pěkný víkend..i počasí vám vyšlo....třešně bych si taky dala,ty jo...ještě jsem letos neměla,vlastně ani loni 😀
ta tvá kombinace bude velmi dobré projímaldo 😀 😀

j.cien
14. čer 2009

Peto tentokrat je to tuty boty 😉 jeje,to bude krasa,jak bude dalsi tehule!!!Se asi vozeru 😀
Kolik si das mimisek zaves?Pujdes treba i do trojicek??

hnedoocka23
14. čer 2009

nad tím,jsem už uvažovala a nechám si poradit od doktora,co je lepší...jestli dvě nebo tři..ale stejně si msyslím,že jedno vždycky odejde...(skoro u každé)...
díky,snad na tvé slova dojde 🙂

hnedoocka23
14. čer 2009

a já se asi vožeru s tebou..... 😀 😀

j.cien
14. čer 2009

Jo a jeste hlasim,ze mrcha dnes dorazila,tak snad stihnu do ctvrtka odkrvacet,at jsem na laparo cista...zitra mam jit v 7.30 ke Kajovi,ale asi jen info
dam mu to preoperacni vys. a segry jsem se ptala,tak ten stupen rizika c.2 mam asi kvuli tomu srdci,ale pry se uspavaji v poho i lidi se st.3,tak snad jim tam nezmodram 😀 😀 anebo jen na chvilku 😀 😀

hnedoocka23
14. čer 2009

já asi pojdu hlady sakra,kde ten manža vězí 😠 😠 😠

hnedoocka23
14. čer 2009

ty máš se srdcem problém,to mi uniklo? 😕 bude to v pohodě..a myslím si,že špinění u laparky nevadí..
tak mi pozdrav Kájíka a vyřid mu,že mám 12 vajuch 😀 😀

j.cien
14. čer 2009

Chudacku ty jsi jeste hladova.....a v kolik jste dorazili z OPU?Musela jsi tam jeste pak par hodin zustat??

j.cien
14. čer 2009

JJ,vyridim,ale neznam tve jmeno.tak budu asi blekotat neco o hnedoocce 😀 to uz si Kaja bude myslet,ze jsem totalka pako 😀 😀
No mam po 2 katetrovych ablacich,pravili mi to,mela jsem arytmii,ale jiz jsem v poho a leky uz neberu 2mesice...

j.cien
14. čer 2009

Uz asi papas,tak dobre chutnani 😉 a pekny vecer 🙂

hnedoocka23
14. čer 2009

dorazili jsme v 11hod..ve čtvrt na 10 jsem vylezla ze sálu a šla dolů s manžou k ml.Sobkovi...pak jsem dostala injekci,domluvili jsme se na úterý..sestra volala laborantce zda je vše v pořádku a jestli mlžeme jet domů,řekla že jo...tak jsme hned odjeli......tentokrát bolesti jen miminální..uvažovala jsem,jestli to nebylo díky tomu kájenskému pepři,užívám ho už měsíc,možná i dýl a prý tlumí i bolesti.. 😒

hnedoocka23
14. čer 2009

už jdu papkat..

j.cien
14. čer 2009

melo to byt Opravili...ne pravili...sorry 🙂 pisu jako hotentot

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru