Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
6. dub 2009

ahoj kačko,,,no asi tak nějak,,,ale ja sem docela v poho,lhala bych kdybych řekla že mě to nemrzelo..když sem začala krvacet ale přece ještě není nic ztracene,,ne??si s kajošem popovídam,,co dal,,pedemnou jde katrin a to bude na dlouho bo mu bude děkovat a davat balíček s mašličkou 😀 😀 😀 tak doufam že tam nebude věčnost 😀 a se mi zda že po mě pak by měla dojit michinka,,

kacza.b
6. dub 2009

no verco uvidis,jeste ti vezme urcite krev. ja po prvnim IVF taky krvacela a tehotna jsem byla,ale to jsem mela pozitivni testik...ale u tebe nevim,no...ale aspon to bude vic resit,promluv si s kajou at te posle na dalsi vysetreni a poradi co dal.... priste to urcite vyjde,to jdes jeste letos ne. verco a srazik prijdes?

michince drzim palecky,vypada to moc nadejne.porad na ni myslim,taky si uz zazila hodne.

kacza.b
6. dub 2009

verco a dej si uz fotecku 😉 prosim

kacza.b
6. dub 2009

ja si ted chci delat nejake to albicko,napsat neco..ale az mi to vyjde casove. co se oteplilo tak nestiham nic 😀

bracha mi dal vcera pernamentku do naseho aquacentra na 1000kc a plati to jen do prazdnin tak to musim vyuzit,ale nevim jestli je to jen na plavani,nebo i na saunu,solarko a masaze to by bylo super.to bych byla uplne stastna 😵

sido
6. dub 2009

ahoj holky já jsem uplně v pr... 😢 včera se manžel pohádal s matkou a dostal výpověď ☹ teď jel za nima protože jsem ho prosila ať se omluví ale je paličák tak se celá třepu jak to dopadne

verca777
6. dub 2009

ahoj sido,,ježiši,,,co to maš za tchyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ tak je ona normalní????hlavně v klidu jo

sido
6. dub 2009

takže se to všechno sere nejenom že jsem nachcípana tak ještě tohle mám nervy až se mi z toho chce zvracet

kacza.b
6. dub 2009

sido tvuj manza pracuje u rodicu? no,ale je to jejich syn a tam se to vsechno promiji snaz. a v dnesni dobe by mel asi tu tvrdohlavost odlozit,no. kdyz prace nikde neni a bude hur.

tak drzim palce at to dobre dopadne.

verca777
6. dub 2009

kačko na srazik asi nejdu,,,ja ještě nevim co bude...no chci jit ještě letos na druhy ivf..tak asi zajdu v srpnu a než se uděla zas krev a všechno tak měsív v dupě,,,takže počítam tak říjen

kacza.b
6. dub 2009

sido hod se do klidu a dj si cokoladu me to pomaha,sezeru ji vzdycky celou 😝

sido
6. dub 2009

no verus ona hrozná však jsem ti říkala že jí hrabe ale manža je stejný jak ona neustoupí ani za hovno je to prostě syn své matky zase to odseru nejvíc já a to má tchýně zítra narozky tak tam musím jít popřát to je hnus

verca777
6. dub 2009

víte co ale muj je taky tvrdohlavy v takovych věcech,,a omluvit by se asi nešel...ale co jineho vam zbyva,,prace se potřebuje a v dnešni době tim tuplem,,,mi taky v praci zrušili místo,,,však víš sido ale aspon mě teda přeloží,,,teda ty tvoje tchyna je fakt megera

sido
6. dub 2009

kaczi já do sebe nemůže dostat ani kafe jak mi je zle

kacza.b
6. dub 2009

tak se domluv na vsem s kajou,a bez tam treba uz v cervenci,nez ti to schvali pojistovna,ted zase antikoncepce. hlavne at s tebou neco resi a dela nejake vysetreni proc...

verca777
6. dub 2009

ja vím si mi říkala,,,,,a ono je to fakt hnus jak mají stejnou povahu ale je zvlaštni přece se říka že u matky je dycky syn na prvnim místě-!!!!!!
kačko no nevim jeslti mě pošle zase na nějake vyšetřeni,,když mam si myslim všechno udělane,,,a se ho musim zeptat teda

kacza.b
6. dub 2009

verco tobe zrusili misto,kdyz jsi na nemocenske 😲

sido
6. dub 2009

jo já jsem mu řekla že prostě musí jít za nima že eď budeme potřebovat peníze já chodím do práce jen na pár hodin

kacza.b
6. dub 2009

sido ja zas to mam naopak,ja zase tu cokoladu a pul lednicky,kdyz jsou nervicky.

verca777
6. dub 2009

no ta antikoncepce ,,pravě tu ja ale ted nechci,,,,

sido
6. dub 2009

jo a testík jsem si dělala zase včera ráno a nic tak počkám ve středu má dorazit mrcha jestli nepříjde dřív

kacza.b
6. dub 2009

proc ji nechces ze te s ni bolelo bricho,ale to je na utlumeni vajecniku ci co. no domluv se s kajou ja nejsem mudr,ale delnice 😎

verca777
6. dub 2009

a ja ja zase jak mě chytne nervičky tak taky nemužu dat do sebe ani hovno 😠 😠 omluva za to hovno teda 😀 ale jak sem spokojena tak to teda žeru

verca777
6. dub 2009

no nebylo mi z antiko dobře,,bolelo mě břicho,,tyden před menzessem špinila a chytala jsme křeče a paleni do lytek,,, sido vyjde to napodruhe,,,pod domluvime se a zajdem na to cvičeni te mojžíšove...co??????????, 😅

verca777
6. dub 2009

kačo neumim ořezt tu fotku,,,a zapoměla jsme se zeptat jak u mě byla sida,, 🙂

kacza.b
6. dub 2009

kelisky jdu volat na socialku kvuli te nemocenske. tak mi drzte palecky. dalsi sek na inkaso doma a my jsme bez koruny. a to mi uz dluzi za dva mesice 😠

verca777
6. dub 2009

dva měsíce!!! tak to tam udělej pořadek,,to maš žit z ze vzduchu nebo coooo

kacza.b
6. dub 2009

no asi jo,jdu na to 🙄

kacza.b
6. dub 2009

obsazeno 😒 tak to zkusim za chvili.

sido
6. dub 2009

jo verus jestli budu mít za co tak bych na to cvičení šla ☹

sido
6. dub 2009

kaczi dva měsíce bez peněz to je síla musíš tam s nima udělat pořádek 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru