Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
27. čer 2009

očko takže on neměl vždy takový spermiogram? to mu ty vitamíny pomohly?

j.cien
27. čer 2009

Jj,jsem si rikala,ze jste nemrazili..ale to je fuk,mas 2krasne bojovnicky u sebe a tak to bude dalsich 39 tydnu 🙂
no proste jsi nase dalsi IVF tehule a prebiras stafetu po Evci a po Swety 😵
a my ostatni vam budeme brzo v patach 😉

hnedoocka23
27. čer 2009

on měl hodně pohyblivý,při prvním IVF měl jen 5mil!!!!při iui měl nejvíce 23mil,jinač kolem 17vždy..když popíjel femigard,šlo mu to nahoru a ted až na 30mil!!!asi z těch vitamínků a toho sirupu...jmenuje se to Alveo

sido
27. čer 2009

tak myslím že 300,- za noc je ta nejmenší položka jen bych se tam zbláznila nudou ale co člověk neudělá ... 😅

sido
27. čer 2009

a dá se to koupit normálně v lékarně? 😉

hnedoocka23
27. čer 2009

a vitamíny CEM M pro muže 🙂

sido
27. čer 2009

a jak dlouho to užíval?

hnedoocka23
27. čer 2009

já si brala sebou notas,a i dvd,časáky..rychle to uteklo 😉
ne,on si to objednává přes nějakou paní..zkus přes internet..

hnedoocka23
27. čer 2009

0,95l stojí 1250kč

hnedoocka23
27. čer 2009

2 měsíce určitě

sido
27. čer 2009

nám při poslední IUI řekla laborantka že měl 16 mil a prý tam byly nějaké leukocyty že byl asi nachlazený nebo nemocný takže tentokrát tomu vůbec nevěřím 😒 😒 😒

j.cien
27. čer 2009

jj,asi to stoji za to prespat,nez prijit o vaja cestou 🙂

hnedoocka23
27. čer 2009

akuna.cz

hnedoocka23
27. čer 2009
sido
27. čer 2009

dík očko určitě to okouknu a bude papat 😀 😀 😀

sido
27. čer 2009

holky jdu se sprchnout a do hajan zítra musím do práce ☹ tak se mějte a užívejte léta 😢 😢 😢 zas tam prší to je na zbláznění ... papa

hnedoocka23
27. čer 2009

jojo,měj se a já jdu k telce a do hajan.. 🙂 pá všem

j.cien
27. čer 2009

Dobrou Sido 🙂

Holky a vite neco o Verlis?

kasa
27. čer 2009

Asi na tom něco bude já jsem byla na kontrole v Polance v pátek a říkal,že foliky jsou krásně vidět a že musím přijet v neděli do Olomouce,a když jsem tam přijela,tak byli foliky prasklé a rozplynuté,ale to mohli tehdy způsobit i ty nervy po ránu s tím vykradeným autem a jedno s druhým tehdy zbytečný výlet.Teď už máme spermijky zmražené platili jsme za to 1300,- za zmražení,a 500,-uskladnění na 3 měsíce,máme to 2 dávky,tak uvidíme,co bude následovat,je to nefér,že takové věci neproplácí pojišťovny,a když je někdo feťák nebo alkoholik má celou léčbu zdarma,no a když chce člověk děti,což si myslím je pro stát daleko důležitější,tak aby si na to vzal půjčku. ☹ .No budu doufat ,že se nám brzy zadaří,a nebudeme potřebovat na to tolik peněz.Kamča ta na to opravdu zpotřebovala všechny ušetřené penízky z Ameriky.Asi 200000,-i s cestováním.To je hrozná představa.Tak zatím pápá a všem hodně úspěchů. 🙂

kasa
27. čer 2009

Taky krásnou dobrou noc. 🙂

rona2
autor
27. čer 2009

Hezký večer kelišky,vy jste zase drbaly a už pěkně dlouho dočítám.
Očko obrovská gratulace a ať čárečky sílí.
Nějak jste mě zaskočily tím vstupním pohovorem,to jako,že tam rok chodím a pak mám jít na vstupní? To je pěkná blbost,asi nemá prachy na dodělání,či co.To se jim tam na to asi vykašlu.Ach jo,kdo toto vymyslel.

kasa
27. čer 2009

Ahojki Romi jsi tam ještě? 🙂

kasa
27. čer 2009

Romi taky mi to příjde blbost s tím vstupním pohovorem,a hlavně tam se nic moc nedovíš.Je to opravdu takové drahé kafe s docentem.Ale určitě na to nekašlej ten výsledek stojí za to.I když máš teď novou práci,to by vám mohlo taky pomoci,jak se myšlenkami upneš jinam,přesně tak jak to bylo u Honzíka,ve chvíli kdy jsi se objednala na umělé opl. a měla termín ,přestala jsi na to myslet a Honzík byl na cestě?Vzpomínáš,a pak už jsi se jen těšila až příjde na svět.Jak si vzpomenu ,jak si přibrala,tak je až neuvěřitelné ,že ti po porodu nic nezůstalo. 🙂 .To si myslím ,že já mít tolik štěstí určitě nebudu,ale to je jedno,hlavně ,aby už nějaké mimuško bylo na cestě,a bylo zdravé. 🙂 .Tak se měj krásně.pa pa Peťka 🙂

kasa
27. čer 2009

Tak už opravdu dobrou noc.Pa Peťka 🙂

hnedoocka23
28. čer 2009

dobré ráno,jsem jaksi rozladěná ☹ ..test nezesílil..je to divné,nevím,co si o tom myslet..myslela jsem,že každý den bude čárečka silnější,tak jsem se asi spletla 😖

sido
28. čer 2009

ahoj očko dej je do albíčka třeba se ti to zdá že není silnější 😉 víc očí víc vidí 😎 neboj všechno bude ok

hnedoocka23
28. čer 2009

ahoj sido i manža mi to potvrdil...ale furt mě uklidnuje,že to ještě nemusí nic znamenat...zato já už tady pomýšlím na to nejhorší,no 😒

sido
28. čer 2009

já jsem minulý měsíc pi IUI strašně brzo testovala asi 8. den a měla jsem druhou čárku a ta slábla 😢 ale bylo to pregnylem, ale ty jsi určo t..... hlavně nestresuj to by jsi bobíškům ublížila 😉

hnedoocka23
28. čer 2009

tak prgnyl to u mě už nemůže být,ale i tak...na zítř.testovaní se nijak netěším teda

sido
28. čer 2009

já příští týden vyrazím do lékarny a miláčkovi nakoupím vitamínky 😉 už jsem ho na to upozornila ať má dobré a hodně spermijek aby jsme nemuseli platit víckrát 😉 a ty buď v klidu a odpočívej 🙂 já za chvíli letím do práce tak se jdu připravit hlavně psychicky 😀 protože jsme pohádaní s tchýní a ona se mnou dělá takže paráda no nic nenadělám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru