Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
6. dub 2009

no uvidiš jak do padne tvuj muž u matky!!!!!no ja seženu nějake info...a uvidime jo co ta martina včera,,byla is sni vubec??

sido
6. dub 2009

byla jsem s ní jsme zase pokecaly a troch jsem přestala myslet na problémy no říkala že prý ještě druhé nebudou zkoušet že jenom vysadil antikoncepci haha ale Pavel tu práci dostal a dneska odjel na týden na školení tak bude Marťa tyden sama

verca777
6. dub 2009

ja vím že odjiždi pavel do olomouce,,psal si včera s tomem,,,takže aspon tak ale mi říkala že bduu zkoušet,,,a čuměla že si byla u mě 😀

verca777
6. dub 2009

to pavel dojde po tydnu nevybouřeny a bude to jak na to vletíííí 😀 😀

sido
6. dub 2009

no to můžeme počítat s tím že za devět měsíců budou mít mimi 😀

kacza.b
6. dub 2009

kurna furt obsazeno.

uz zacinam varit,ted jsem postavila na hovezi polevku a dala jsem varit kvetak,mnam.
ale zasoby jidla uz skoro nejsou,mrazak skoro prazdny a u tchyne i moji mamky jsme uz byli tak nevic co jako dal,a seky se stosujou 😠

kacza.b
6. dub 2009

baby to je tan pavel takovy kanec joooo

sido
6. dub 2009

jinak jsem se včera docela bavila daly jsme si večeři a já moc kuřecí nemusím tak jsem si dala vepřové a blbec až když jsem měla půlku v sobě tak mi to moc nejelo a došlo mi že se kuchř spletl tak jsem to dojedla ale řekla jsem to servírce a potom jsem si dala palačinky a musela jí zavolat že jsou tvrdé že se to nedalo ani ukrát

sido
6. dub 2009

jo kaczi to je kanec sice na to nevypadá ale je 😀

kacza.b
6. dub 2009

sido 😀 😀 😀 ty mas zazitky

verca777
6. dub 2009

😀 😀 😀 tak docela mazec to byla říkala si ji že nam to nevyšlo....
no kačko ja nevim jeslti je pavvel kanec 😀 😀 😀 ale jak si ho vybavim tak se musim smat!!!!!!!!!!!!!§ 😀 😀 😀

kacza.b
6. dub 2009

kurna zvoni to 🙂

verca777
6. dub 2009

😀 😀 😀 jak to víš sido že je pavel kanec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak to bych si rada poslechlaaaa 😀 😀 😀

kacza.b
6. dub 2009

zas to pro jistotu nikdo nebere 😠

kacza.b
6. dub 2009

ja uz to seru 40 kacek protelefonovynych a vyzvani to jak na lesy a pak me to hodi na ustrednu a sezere prachy. tak at jdou do .............................................................

verca777
6. dub 2009

a uřad maš daleko-???tam zajdi ne,,kačko myslíš že mě jaroš necha ještě do příštího tydne doma??

kacza.b
6. dub 2009

to musim az do karvine.

verco ja bych mu rekla ze chci byt do konce mesice.

kacza.b
6. dub 2009

to jsem si zas zvedla nervy 😠 a to mam zitra kontrolu na cukrovce

verca777
6. dub 2009

nee do konce měsíce ne,,,to bych se fakt už doma unudila,,,ale sem zvědava jestli mě pošle někde ještě na vyšetření nebo co??nemužeš se rozčilovat bo ti vyelti cukr!!!!

sido
6. dub 2009

no já si to myslím jak jsme se bavili že tak dlouho abstinoval než poznal Marťu tak se musí vybít né??????? 😅 😀 jinak ze své zkušenosti to opravdu nemůžu posoudit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

verca777
6. dub 2009

kačko maš volno,,jo a ohledně toho květaku,,sme včera viděla že už zase začín květakova sezona,to mam radostt 😠 muj muž miluje květak,,ale ja si ho naučila tak že s maleho květaku udělam asi milion malych ružiček,,,nejraději bych ho rozpulila napul a upekla 😀 😀 bo mě to nebaví se stim srat a obalovat to 😠

verca777
6. dub 2009

😀 😀 😀 😀 zase se tady chlamu,,,,nemyslela jsem ze tve zkušenosti,,,, 😀 😀 😀 😀

kacza.b
6. dub 2009

tak mu rekni kdy chces nastoupit. ale stejne tam asi jeste pojedes.

no vsechno mu rekni ze jestli te jeste nekde posle a tak.

sido
6. dub 2009

jo verus všechno mu řekni a na všechno se ho zeptej a potom nezapomeň napsat co a jak!!!!!

kacza.b
6. dub 2009

verco nemam volno,ale mam dneska az nocni na 22h.

tak na pul a usmazit jo 😀 no muj to moc nemusi tak doufam ze mi hodne necha 😵

verca777
6. dub 2009

jo mam v hlavě milion tisic otazek a jak k němu jdu tak sem vymazana,,,si to budu muset asi napsat a papír!!! 😀 😀

verca777
6. dub 2009

jo fakt květak bych rozřízla napul a každemu puku,,jenom on ne,,,to musi byt na maličke ružičky,,a ser se stim pak 😠

kacza.b
6. dub 2009

jo napis si to papir,to je nejlepsi ja jsem tam taky uplne vymazana a vyklepana. a to nechodim ke kajovi 😀 to bych uz vubec nezvladla.

verca777
6. dub 2009

a ke komu k holubovi??

verca777
6. dub 2009

dobra tedy ja jdu pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru