Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
30. čer 2009

Ahoj KAt,jj.chystam se na IVf...ale to ja se chystam uz od ledna a furt nic 😀 😀 😀

Ocko sup sem s tim testem 😲 😀

HOlky cetla jsem na Apoli,ze Lari pustili domu a bude se cekat..snad nam odpo napise,co se vlastne deje... 😕 chudacek,kez by se to jeste v dobre obratilo....

verca777
30. čer 2009

ahoj ženske,je mi lito u larri,,že to tak dopadlo,,,jo marto ty jsi nejdelší stimulantka 😀 😀 😀 co tě tady připravuji,,,na ivf..a proto to sakra vyjde napoprvee 😀

hnedoocka23
30. čer 2009

no ve čtvrtek má ko..a pokud tam embryjko asi bude,tak ji vyčistí... 😔 nebo asi podle hcg to nějak zjistí,fakt nevím.......

kasa
30. čer 2009

Ahoj holky ,je tu opravdu smutno,je to jedna špatná zpráva za druhou,snad už se to v dobré obrátí.Myslím na Vás snad to bude dobrý.Evi hodně štěstí u porodu ,už aby to bylo,ať nám spravíš náladu.Tak se zatím mějte aspoň trošku dobře.A držím palečky.Očko už jsi zkoušela testík. 🙂

j.cien
30. čer 2009

Verco cus!
uz jsi videla,aby se tragedovi jako ja neco podarilo 😀 ? A napoprve???!!! 😀 To uz je sci-fi 😉 😀

hnedoocka23
30. čer 2009

a jsou tam // a silnějšííííííííííííííííííííííí zase 😵 😵 😵 do 3minutek...už v 1.minutě vylezla 😵

j.cien
30. čer 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 oCKO JSI JEDNICKA 🙂 🙂 🙂 huraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Sup se tu fotku!!!!!!!!!!!!

verca777
30. čer 2009

očkoo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵

verca777
30. čer 2009

no nazdar marto,,sakra jaky traged,,,, 😀 😀 de tady chlamu,a mam radost,,tak očko no parada mam z tebe radost 😅 😅

hnedoocka23
30. čer 2009

šoupnu šoupnumanžel to tekom fotí 😀

hnedoocka23
30. čer 2009

ale vím,že // ještě nic neznamenají 😔

verca777
30. čer 2009

už v první minutce, tak to je moooc dobře,že hcg stoupa,,,,moooc dobře 😵 😵 😵

verca777
30. čer 2009

SAKRA NEPŘEMYŠLEJ TAKHLE ,,,,,TO NESMÍŠ,MUSÍŠ TED KRASNĚ PŘEMYŠLET,,,NO.. 😉

j.cien
30. čer 2009

HOlky jsem tak rada,ze vas mam!Ze SE MAME! 😀 A Ockoo moc nam to pomaha,ze tlustice fakt existujiiiii!!!!!!

verca777
30. čer 2009

a jak marto ty??? sakra my se nakonec uvidime v zaří nebo říjnu u te stimulky,, 😀 to není možne s tebou

larri
30. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem doma.
Jak psala ocko,dr.mi delala utz,kde nic nenasla,tak jsme sly na jiny utz.Tam taky nic nevidela,tak mi vzala sestricka krev. Za dve hodiny jsem se mela vratit s vecma,kdybych tam musela jit na laparku kvuli mimodeloznimu.

Prisla jsem a sestricka na mne koukala proc jsem prisla,ze jsem mela volat.To jsem zacala koukat ja a do toho prisla dr.a rikala,ze mne pro veci poslala schvalne,abych si je donesla a nepotrebovala.Kdybych pry jenom zavolala,tak by to dopadlo jinak.No neni kouzelna? Tak jsem ji podekovala,ze si zase veci s radosti odvezu. 😉

Mam se setrit a kdyby se cokoliv zhorsilo,tak mam prijet.Ve ctvrtek jdu na krev a pokud bude hcg na nule,je to v poradku,pokud by bylo jeste zvetsene,tak by me museli vycistit,to mi ale rekne az si zavolam o vysledky.

Kdyz jsem vlezla na chodbu z ordinace,tak jsem se lekla,neco tam natacela ceska televize.Pry tam mel byt Paroubek,tak nevim,ale on zrovna nemluvil,kdyz jsem vysla.Lituji,ze jsem nesedela v cekarne a nekdo se mne na neco nezeptal.Hned bych se do nich pustila s tim placenim ivf.

Holky,moc vam dekuji za podporu,ale asi to tak melo byt a je dobre,ze to neprislo pozdeji.Budu bojovat dal o ty dve princezny,ktere jsou mym velkym pranim.

verca777
30. čer 2009

😀 😀 😀 o to se mame,,že mame jedna druhou 😀 😀 😀

verca777
30. čer 2009

larinko,je mi to lito,,,a bojujeme tady všechny .... 😢

j.cien
30. čer 2009

Lari jsi super!Hodne stesticka a je to blbe,ale ted ti preji,at HCG ZMIZNE do minusu 😉 🙂 at nemusis na revizi...

hnedoocka23
30. čer 2009

fotka v albíčku

verca777
30. čer 2009

😵 😵 😵 je tam ,,,,nadherne 😵

hnedoocka23
30. čer 2009

larri ahoj,jsi silná vím to a do dalšího boje se pořádně vrhneš a vím,že to dopadne dobře, ty dvě tlustice opět najdeš na testíku a dopadne to vše tak jak má.... 😵 😵

hnedoocka23
30. čer 2009

larri,fakt před tebou smekám,jak se s dokázala zvednout a jít dál...máš můj obdiv,opravdu 😵

hnedoocka23
30. čer 2009

holky a je to tady,zase začíná bolet palice a nohy 😠 mě picne 😀

j.cien
30. čer 2009

JEzisi ta je KRASNA!!!!Ocko 😉 🙂 🙂

kasa
30. čer 2009

Holky moje to je super,je to opravdu konečně dobrá zpráva,já jsem věřila,že se to musí v dobré obrátit.Tak se hlavně šetřete,ať je vše v pořádku.Držím dál palečky.A jdu se kouknout na ten testík. 🙂

kasa
30. čer 2009

Očko tak ta je už opravdu dobře vidět.Hurá, 🙂

larri
30. čer 2009

Ocko,taky ji vidim,je nadherna.

Vsechny hlavu vzhuru a neznamena,ze kdyz mi se nezadarilo,tak tady bude smutno.Naopak ja mam aspon po prazdninach postarano o zabavu.

Ale vy se snazte at se to tady rozrusta,protoze ja si na nektery vas srazik cas udelam a rada vas vsechny poznam. 😉

Ocko,ono nezbyva nic jineho nez se postavit na nohy a jit dal.A ja musim opravdu hodne podekovat nasim dr.a sestrickam,protoze dneska jsem citila,kdyz jsem se vratila,ze nechybelo moc a zacaly jsme se objimat.Jsou neuveritelne hodne a ja se uz kvuli nim v zari vratim. 🙂

hnedoocka23
30. čer 2009

holky máme s manžou radost že sílí...takový skok,pozítří už bude tlustice 😵

hnedoocka23
30. čer 2009

jdu směr postel....natáhnout se 🙂 večer kuknu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru