Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
8. črc 2009

očko bude to dobré, mimouškové tam jsou schovaní 😵 😵 😵

hnedoocka23
8. črc 2009

ale to vím,že je brzy,jen mě neznepokojuje špinění.......
to video jsem už viděla....kdoví jak to je...zda to neudělali schváně 😉 ale duch Jacksona to samo může být...

rozi.nka
8. črc 2009

očko na testu jsou tlustice a to je hlavní 😵
no mě udivuje že to natočilo cnn a to snad není bulvár, ne 😕 ale věřit se nedá nikomu a ničemu v takových věcech, to je fakt 😒

j.cien
8. črc 2009

Ocicko neboj,verim pevne,ze to bude OK!!Vysoka sliznice prece odpovida tehu a tomu,ze je to v deloze 😉 !
Na uzv to urco uz priste zjisti!!!Jsi tehule a ted jen drzet pesti,at vse pokracuje ,jak ma!!!
A dokud natvrdo nekrvacis,je to OK!!!Ted proste prebiras tehulackou stafetu po Evicce 😉 🙂 😀

hnedoocka23
8. črc 2009

holky nevím nevím,ty testy mě ještě držím trošku nad vodou..uvidíme,dneska už utroš začnu polykat,tak jestli špinněí ustane,budu mooc ráda..jdu se natáhnout,mám od DR.příkaz co nejvíce ležet... 😀 pápápápá

vysoká sliznice je i před ms 😒

rozi.nka
8. črc 2009

očko nemaluj čerta na zeď, všechno je v pořádku a ty budeš mít dvě kelišátka 😎 😵 😵

evcaa
8. črc 2009

ahoj holky dal jsem Evče do albumu fotky Danečka tak kouknete

larri
8. črc 2009

Moc a moc gratuluji Evicce k narozeni maleho Kelisaka,hlavne zdravicko a to ostatni neni tak moc dulezite.

Ocko,bude to dobre,ale jsou to nervy.
Ja mam od soboty mensi depku a to mi rano volala provozni,proc jsem objednala tolik zmrzlin.Nema je kam dat,zacala na mne rvat,ze mam zacit pri praci uvazovat.Snad nepozna tyhle problemy co mam ja nebo vy.Ale jeji frajer dite nechce,protoze uz jedno ma,tak to mozna nikdy nepozna.

kacza.b
8. črc 2009

jeee ten je krasnej a je to teda poradny kus chlapa

maminko a tatinku ten se vam teda povedl 😵

kacza.b
8. črc 2009

larri nic si s takovych lidi nedelej.

na kazdeho jednou dojde 😠

larri
8. črc 2009

evi,to je teda kus chlapa,to si mela co nosit.Ted uz budes jenom vozit a uzivat. 😉

rozi.nka
8. črc 2009

Daneček je kráááááásnýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵

sweethy
8. črc 2009

Tak jsem přišla právě včas, Daneček je moc nádherné miminko. Gratuluji novopečené mamince a tatínkovi, ať se spolu máte všichni moc krásně 😵

beruska81
8. črc 2009

evičko moc moc gratuluju, Daneček je krásný, přeji vám hodně zdraví a štěstí, je to nádhera 🙂

j.cien
8. črc 2009

Teda,Danecek je fakticky MACEK 🙂 ale krasny!!!!!Evi tos mela fakt co nosit 😉 !

Ahojky Sweet,jak se citis ?

sweethy
8. črc 2009

ahoj j.cien, od neděle jsem si poležela v nemocnici, strašně mě začalo bolet břicho na pravé stran, myslela jsem, že je to můj konec, k tomu horečka, klepaly se mi ruce, tak jsem se bála nejhoršího, naštěstí miminka v pořádku, měli podezření na slepé střevo, ale nic se nepotvrdilo, tak si myslí, že by to mohlo být od páteře a za měsíc mě čeká nějaká rehabilitace. Tak nevím, co to bylo, asi hodně příčin v jednom projevu, hlavní je, že už jsem doma 😵 V ponděli jedu za Holubem do Havířova a už se budu objednávat na ten screening. Až budu mít kontroly míň často než jednou týdně, tak to nevydržím, já ty malé bobišky prostě musím mít pořád pod kontrolou 😵

hnedoocka23
8. črc 2009

Daneček je nádhernýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 gratuluji ještě jednou....

tak holky už se mi to rozjelo,břicho bolí a kříže taky...paráda 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

larri
8. črc 2009

Ocko,ne.To neni mozne,kazda mame pozitivni testy a pak tohle.

Od nas z diskuse uz psala jedna,ze se ji to zrovna rozjizdi a to chtela v patek testovat.A dalsi,ktere se taky jako mne zvysilo hcg,tak ceka vysledky ze vcerejska.

Nezapomente,ze ja za mesic spinila nebo krvacela trikrat.Muze to byt jeste dobry.

j.cien
8. črc 2009

Sweethy chudacku,tak to jsou nervy s tim spitalem!! ☹
Ale hlavne,ze jsou bobecci v poradku a ze se nic vazneho nestalo!!!
Opatruj se ,at cele tehu dal pokracuje pohodove!!! 🙂

j.cien
8. črc 2009

Ocicko lez a VER,ze to bude dobre!!!!!!Strasne moc ti to preju,at mimisci s tebou zustanou!!!
NEbo alespon jeden!!!!

sweethy
8. črc 2009

ocko, vůbec nic nezávidím takovou nejistotu, ale ještě pořád může být vše v pořádku, zatím neztrácej naději, asi zítra po výsledcích budeš moudřejší, ale doufám, že to dopadne dobře.

beruska81
8. črc 2009

očko snad to bude všechno v pořádku, drž se a věř 😉

katrin111
8. črc 2009

ahoj holky obrovska gratulace mamce evce a tatkovi jirkovi k nadhernemu synovi daneckovi, je vazne naaaaadhernyyyyyyyyyyyy,ocko ty se neboj verim ze jsi tehulka jak ma byt.........tlustice mas nadherne a ti dr.v tech CARech taky hodne strasi.....ja vim jak me celkem strasil jaros tak se toho neboj!!!!!my byly na srdicku a dominik je zdravy zadne vyvoj.vady nema aje uz macek ma 25cm.........nechtel moc spolupracovat porad se tam vrtel!!!!!!pak jsme zajeli dofutura do meka a koupili jsme aspon samikovi happy meal,pak 12 čisburgru a pul litrovy shake jahodovy 😀 😀 😀 a dominikovi zavinovacku

j.cien
8. črc 2009

Katrin to je fajn,ze srdicko tluce krasne,jak ma !
A ty jsi teda drak-v tom Mekaci 😉 😀 😀 😀

kat77
8. črc 2009

Ahooooooj holky 🙂

EVIIIIII moooooooooooc gratuluji k Daníkovi, je kouzelnýýýýýýýýýýý 😉 drž te se oba 😉

Ocko držím pěstičky, to musí být v pořádku 😵

Holky ukápla mi slza, když jsem viděla Daníka na fotkách

kat77
8. črc 2009

Berusko jak se máš? Já jedu zítra do Vítkova na půl 12 tam mám nějaké jednání a pak bych se mohla za tebou stavit 😉 ?

beruska81
8. črc 2009

ahoj kat, já zítra nebudu doma, umřel mi minulý týden strejda a v pátek má pohřeb, takže jdeme zítra k tetě péct koláče a navařit guláš, žádnou hostinu v hospodě neděláme, on umřel náhle, bylo mu 49let a tetka nemá moc peněz, tak to budeme mít u ní doma, tak jim jdu pomoct.
Ale nevím jestli o víkendu nepojedu do Oder, chceme se tam jet podívat na jednoho pejska, tak bych ti napsala a mohli jsme se sejít tam. Musím fičet, jedem malému koupit pantoflíčky, pá

katrin111
8. črc 2009

jj marti jsem totalne prezrana 😀 😀 😀 😀 za to co jsem dneska uz sporadala tak jsem byla za dnesek uz 3x na velke 😀 😀 😀 😀 kde stezase vsechny???u nas pred chvili prselo a byla bourka a ted tu je opet pekne pocasi....no fakt jak na aprila................ja uz se tak tesim az evca sedne tady na konika a vse nam popise do detailu.......maly se jim moooc povedl porad ji nahlizim do albicka

hnedoocka23
8. črc 2009

holky,já spala.asi jsem to potřebovala,vzala jsem si paralen na ty bolesti a mám klid..prozatím moc nekrvácím..díky za podporu..

hnedoocka23
8. črc 2009

Daneček je malý velký fešák 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru