Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

larri
15. črc 2009

Ocko mne boli ted jenom to nafoukle bricho a ramena.Mam problem se uplne ohnout.Ale to jsou jeste ty plyny,potrebovala bych to rozchodit.Kdyz lezim je to nejhorsi a to jenom na zadech.

Ja mela porad bolesti jako pri MS,ale nejvic mne bolelo v krizi.Nastesti,kdyz to bylo nejhorsi,mohla jsem si vzit v praci volno a pak kdyz jsem mela volny vikend,tak jsem dva dny jenom lezela.
Ted mne to bolelo taky,ale bolest prechazela dopredu na pravou stranu.
Kdyz mi prisel rict dr.vecer vysledek laparky,tak povrdil mimodelozni a kdyz jsem se ptala kde to bylo a on rekl,ze v pravem vejcovodu,tak jsem mu rekla,ze to bylo to,co mne bolelo.Rekla jsem dve kratke vety a hned poznal,ze jsem z Moravy.
Na sale se mi smali,ze jsem mela prijet do Prahy na dovolenou a ne do nemocnice.Musim mit v papirech opavskou adresu i prazskou a vsichni si hned vsimnou te opavske.
Ale musim rict,ze jsem mela jine dr.nez od nas z car a opet jsem byla spokojena.Hrozne hodni na mne byli a dr.mne pohladil,kdyz mne prevazeli na pokoj.

Jinak jsem zacala zase krvacet,tak doufam,ze jsou to nejake zbytky po laparce a uz nemusim zpatky,az na kontrolu.

evcaa
15. črc 2009

HOLKY TO SE VAM ZDA ZE JE VELIKY JE TO TAKY BIBISEK MALY ODPO NEBO ZITRA ME S NIM NEKDO VYFOTI Z DALKY A UVIDITE

evcaa
15. črc 2009

DEKUJI ZA POCHVALY
DNESKA JE NEJAKY NEVRLY ASI JE MU TEPLO VELIKE

bellka
15. črc 2009

Larri, četla jsem Tvůj příběh a je mi moc líto, čím vším si musíš procházet. Přeju Ti hodně štěstíčka a posílám pohlazení na dušičku.

hnedoocka23
15. črc 2009

no,tak Lari,to si mě nepotěšila...já mám už 7.den bolesti jak při ms a kříže.... 😔 proto mám strach....co když to jedno se zahryzlo do sliznice a to druhé je ve vejcovodu 😕 mám nervy sakra

j.cien
15. črc 2009

Larinko nebud smutna.Je to hrozne,kdyz uz je miminko na dosah...a nakonec to nedopadne...
Musime verit,ze to tak bylo lepsi,ze to tak melo byt...
A verit,ze brzo te ceka neco krasneho,co ti da na tento smutek rychle zapomenout 😉 Kez by to byla pravda,ze se JEDNOU vsechy dockame!!!!!

j.cien
15. črc 2009

🙂 Sakrys Ocko!!Snaz se na tuto moznost vubec nemyslet!!!!!!
Jeste 2x se vyspinkas a budes vedet vic!Bud klidna,vsak bublinku v deloze uz bylo videt!!!a urco tam pozitri bude i ta druha bubla!!!!

larri
15. črc 2009

Ocko,ja cetla,ze kdyz te boli v krizi,roztahuje se ti deloha.Tak jsem se uklidnovala ja.

Holky ja vim,ze to tak melo byt,protoze muj sen je mit dvojcatka,dve holcicky.Ted to nevyslo,takze priste budou dve najednou. 😉
Pokud nebudu myslet takhle,zblaznim se.Doufam,ze mne chapete.

hnedoocka23
15. črc 2009

j.cien je to těžké sakra..nějak to na mě odpo padlo a brečím a brečím 😢 😔 mám strašně velký strach.......

j.cien
15. črc 2009

Je to strasne ,kdyz jsou uz // a pak takova rana...mimodelozni...Kacka to prozila,pamatuji se ,jak jsme to pak prozivaly s Michinkou...to bylo strasidelne,v tom deloznim rohu...mohla prijit o celou delohu a to by byla konecna....
Holky vsechny si to mimink tak strasne zaslouzite!!!!!!!!!

rozi.nka
15. črc 2009

holky tak jsem volala svému doktorovi kvůli těm křížům a říkal že si mám zajet do fakultky na monitor ☹
že mi tam změří ozvy miminka a taky jestli mi tvrdne děloha, že by se mohl třeba rozjíždět porod nebo tak. jsem z toho poněkud zdrcená 😒 včera už mě to sice nebolelo, ale jistota je jistota.

evcaa
15. črc 2009

HOLKY CO JE TO ZA NALADU SAKRA LARRI POCKEJ SI NA DVE KOCENKY MAS RECHT PRISTE BUDOU
OCKO TEBE NAKOPU DO ZADKU A ZE UZ MUZU JESTLI BUDES BECET A MYSLET NA CIPOVINY (PROMIN ZE JSU SPROSTA ALE STVES ME)
J CIENKO MAS PRAVDU JEDNOU SE VSECHNY DOCKATE IVFKO FUNGUJEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hnedoocka23
15. črc 2009

rozinko hodně štěstí,at je Matěj v pořádku a ty takyyyy...... 🙂

j.cien
15. črc 2009

Ocko PROSIM neplac a zustan klidna,je to v deloze!!!Vzdyt to uz bylo na UZV videt!!!
Neplakej a nestresuj tu malou dusicku,co se ted rozhodla u tebe zustat 😉 ..vem si knizku,zkus na to nemyslet..rizika jsou SILENA,cele tehu a ten zacatek je jeden velky otaznik....ale ty mas SANCI,ze to bude OK!!!!
Ber to tak,zes take mohla dopadnout s /..uz bys mela po mrse a hlavu plnou smutku,co bude dal....
Vse pokracuje krasne,mas ho v deloze,bolesti jsou urco z toho,jak se to tam roztahuje!!!
A brzy to prejde,uvidis!!!!
A NEZLOB,JO?! 🙂

evcaa
15. črc 2009

ROZI JED TRVA TO DVACET MINUT JESTLI SE TI ROZJIZDI POROD NASADI KAPAK A PREJDE TO NEBOJ VIC HOLKAM SE TO UZ STALO A PAK ZASE PRENASELY

hnedoocka23
15. črc 2009

Holky a vy by jste byli v klidu na mém místě?? 🙄 myslím,že ne...

rozi.nka
15. črc 2009

ke všemu je Kuba v práci a žádná kámoška v dosahu tak musím jet sama 😒
ale pro malého všechno, že 🙂

holky nesmutněte, očko a ty se nestresuj. dokud nic nevíš tak na nic zlého nemysli 😉

evcaa
15. črc 2009

OCICKO TO NE ALE POVZBUDIT TE MUSIME TAK NEZLOB NEBO TI HROMADNE NAPLACAME 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
15. črc 2009

jdu do postele,pá

j.cien
15. črc 2009

Ocko uprimne - radeji bych ted byla ve tve kuzi nez ve sve....mam pred sebou IVF a docela klidne zkonim hned s /...takze mit // a HCG pres 2000 a bublinku v deloze potvrzenou na UZV.....tak to je pro me jako prekrasny sen 🙂

j.cien
15. črc 2009

papa,jen odpocivej a nebrec!!!!tim si fakt nepomahas... 😉 🙂

evcaa
15. črc 2009

OCKO CO MA RIKAT MOJE KAMARADKA Z NICEHO NIC JI V 16TT TEHU ZACAL BOLET VAJECNIK BYLA PO IVF A ZJISTILI JI ZE SE JI VUBEC PO STIMULCE NEZMENSIL A ZE SE JI NEJAK PREVRATIL TAK MUSELA JIT NA OPERACI NE NA LAPARO ALE NA KLASIKU A VCERA PORODILA HOLCICKU

VSE SE DA RESIT I KDYBY SE NEDEJ BOZE NECO VYSRALO

evcaa
15. črc 2009

DALA JSEM JESTE DVE FOTKY

larri
15. črc 2009

Ocko,ja na utz nemela nic.A moje nejvyssi hcg bylo 244,TAK SE UKLIDNI A CEKEJ.Jeste v pondeli nevedeli,kde to mam,az pri laparce.Na utz nepoznali nic a ty ho mas v deloze.
Ja spinila tri tydny,tak nezlob nebo ti nebudu vozit kocarek,kdyz prijedu domu. 😉

j.cien
15. črc 2009

Evi tak v kocarku je to fakt drobecek 😉 🙂 a je prekrasny 🙂

j.cien
15. črc 2009

Larinko tebe nechali chudinko strasne dlouho cekat na ten ortel...uf,to je sila,to je sileny napor na nervy...ja nesnasim nejistotu...to radeji dostat pres hubu HNED 😲

bellka
15. črc 2009

Očko neboj, všechno bude v pořádku. Klidné bysme na Tvém místě určitě nebyly, ale Ty bys taky určitě dodávala sílu a povzbuzovala, tak koukej, kolik kobylek Ti drží kopýtka. Rozinko, držím pěstičky, ať je vše v pořádkuuu.

j.cien
15. črc 2009

jj Rozi,aspon budes klidnejsi,kdyz monitor dopadne OK!Pro jistotu tam zajdi,at mas klid!

Holky ficim domu,tesim se na Petra a na Kerinku,milacky moje 🙂

rozi.nka
15. črc 2009

díky holky 🙂
tak jsem se osprchovala, obleču se a vyrážím. doufám, že budu za chvíli doma s tím že je vše ok 😉

radule82
15. črc 2009

Bellko, na levé straně mám 4 folíky a na pravé straně 3 folíky o něco menší, jsem po 6 dnech stimulace, v pátek mám přijet znova na kontrolu a vypadá to na něděli OPU 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru