Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
20. črc 2009

To je hezké,že to funguje.A to jí určitě doktoři říkali,že jediná možnost je IVF né? Tak jako kdysi nám.

kasa
20. črc 2009

Ahoj Romi co nového u tebe? 🙂

kasa
20. črc 2009

Jsem i na skypu.

rona2
autor
20. črc 2009

U mě nic,teť jsem ležela a došel drahý tak je po spánku,jsem jak přejetá dneska. 😝

kasa
20. črc 2009

Zítra jdu trhat tu 8 ,tak doufám,že to bude v pohodě. 🙂

rona2
autor
20. črc 2009

Asi pojedeme ke tchýni,máme tam malého a já jsem jí dovezla kytky.protože je tam malý teď pořád.Už jsem mu říkala,že ho tam odstěhuju.

rona2
autor
20. črc 2009

O zubech mi ani nemluv. Bojím,bojím.

kasa
20. črc 2009

A co Honzík chodí s tebou do práce.Líbí se mu tam.A co velký Honza poslouchá,nepodniknem nějakou tu kávičku.

rona2
autor
20. črc 2009

Já tě na skypu nemám uloženou.

rona2
autor
20. črc 2009

Občas semnou jde a je tak rychlý,že nevím co mu pořád dávat na práci.A nebo sedí na rampě a čučí na auta.Velký Honzík poslouchá,musí. 😀

kasa
20. črc 2009

Jsem na skypu jako Petra Kasovska normálně poslala jsem ti zprávu já vás uložené mám tak jukni.

bellka
20. črc 2009

Roni, přesně tak. Jinou cestou, než pomocí IVF mít dítě nebudete, to jí řekli. Berušky, moc vám všem přeju hodně štěstííí a zase nakouknu🙂 Radul, na zítra tfujtfujtfuj🙂

radule82
20. črc 2009

Bell, jsi zase na ctyrce? 🙂 já mám mít zítra kontrolu na 10 hodku 🙂

radule82
20. črc 2009

Belli a jsi tam sama nebo s Pavlíkem? 🙂

bellka
20. črc 2009

Jj, Radul, zase na čtyřce a jsem sama, protože Pavlík musí nakrmit naše zvířátka🙂

radule82
20. črc 2009

Já tentokrát budu taky sama..... Aleš mě odveze a pak si pro nás přijede 😵 😵 😵

bellka
20. črc 2009

No vidíš, tak můžem kecat. Na jedničce je ta kudrnatá holka Iva, měla se mnou OPU, jsme už spolu byly dneska na obědě, zítra mám kontrolu na 9.30, tak se uvidíme už dole🙂

kasa
20. črc 2009

Radulko,s Bellko moc vám přeji ať se vše vydaří a brzy je mimi na cestě.Je to ten největší dar od boha,a věřím,že jednou se dočkáme všichni.Vy už možná brzy. 🙂 .Tak se držte a hlavně pohodička klideček.

radule82
20. črc 2009

a Iva taky ještě dneska neměla ET?

radule82
20. črc 2009

Kasi, děkuji, taky pevně věřím, že se na nás všechny to štěstíčko usměje" 😵

bellka
20. črc 2009

Kasinko, moc děkuju, beruško, já tomu taky moc věřím, že se všechny dočkáme🙂 Né, Iva taky čeká co bude zítra. Jsem nervózní jako poprvé, ale věřím jim, prďolkům našim🙂

rona2
autor
20. črc 2009

Bell,já těm doktorům už prostě nevěřím.Tady je vidět,že se hodně pletou.Je to hlavně o psychice.Mi je teď fajn jak se nestresuju s Polankou a tím vším okolo. A taky mi pomohla nová práce,je mi fajn.

rona2
autor
20. črc 2009

Holky tak ať jste brzo těhule. 😉 A jedete pěkně domů odpočívat. 🙂

bellka
20. črc 2009

Roni, věř, že Ti moc dobře rozumím. Kolikrát si říkám, kdybych měla aspoň jeden vejcovod, tak se taky tak nestresuju, ale bude mi 35, 10 let se snažíme o miminko, 8 let se ve mě hrabou doktoři a co z toho? Mimi nemáme, prachy už nemáme, ale nic jiného mi vlastně nezbývá. Ale vám se to povede přirozeně, moc tomu věřím a moc vám to přeju🙂

kasa
20. črc 2009

Bellko neboj taky to vyjde a možná už teď ,sestřenka je taky bez vejcovodu,čekali 7 let ,nedávali ji žádnou naději a dneska má díky Ferďasu krásnou Simonku.A už má půl roku a je nádherná,taky dojížděla do Olmiku. 🙂 .Tak musíme věřit.

hnedoocka23
20. črc 2009

ahoj holky,jdu vás jen zase pozdravit..nedočítám vás,takže nic nevím nového..věem držím palečky...
akorát jsem se dneska dozvěděla od larri,že katy.m je těhu v 5tt...takže stále máme velkou šanci 😵
ale to už možná víte....mějte se hezky...
u mě nic...jen možná to,že začínám od zítřka cvičit(musím shodit to,co jsem nabrala při stimulce atd..)pá

rona2
autor
20. črc 2009

Bel já vím,že u vás jiná šance než IVF není,ale určitě se to pomocí doktorů povede,držím palce i u nohou. 😉
Já mám právě strach,že čím víc se dokotoři šťourají,tím menší pak je šance na to přirozené.Ale touha je silnější a tak se podstoupí vše.Tak se mějte a dobrou noc. 😉

asmeena
21. črc 2009

Bel a radul: hodně dobré zprávičky dnes ve Ferťasu

Katy.m: ty jsi další náš zázrak, děkujeme za podporu. Moc ti přeji, ať je všechno vpořádku a ty si krásně užiješ těhulkování

kasi: ať trhání moc nebolí.

cien: tak sis užila super víkend? To musí být. Jsem na tebe o víkendu myslela, když mi bylo šílené horko, že bych hned hupsla do toho vašeho bazénu a pozorovala z něho srnky. 😉

j.cien
21. črc 2009

Dobre ranko a vsem preji krasny den!
Bell a Radul-tfuj tfuj tfuj!
Verco777 uzij si pohovor s docentem 😉 🙂
Asmenko jak se mas,jeste jsi dusledna v hubnuti?

bellka
21. črc 2009

Dobré ranko, berušky🙂 jejda, já jsem tak nervózní, jak se těm našim prďolkům vede, že jsem vstávala už v 5.20:-) Děkuju moc za palušky a všem vám přeju nádherný sluníčkový den🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru