Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
30. črc 2009

no právě, a nikdo ti k tomu pořádně nic neřekne.

abig
30. črc 2009

Koukám, že to berou jak přes kopírák. Taky jsem dostala Synarel, dneska je to 12den, a 3 den co si píchám Puregon Pen .....

asmeena
30. črc 2009

abig: a taky jsi začala krvácet když jsi stříkala synarel? Vím, že to tady holky psaly? Toho bych se asi bála, nepřijde mi to jako normální. Ale to je jen můj pocit.

abig
30. črc 2009

asmeena: měla jsem to začít stříkat první den ms, takže ano ... popravdě ani nevím, jak ten synarel působí, jestli ovlivňuje či zabraňuje ovulaci ...

radule82
30. črc 2009

synarel by ti myslím měl zklidnit vaječníky, omezit tvé hormony...

abig
30. črc 2009

Máte některá zkušenost s Puregonem ? Čekala jsem, že to bude nějak na mě působit, třeba že se mi nafoukne břicho, budou citlivé vaječníky ... a ono nic, tak se trochu bojím, jestli to na mě dost dobře působí ..

asmeena
30. črc 2009

a taky jste holky absolvovali před IVF ještě než začala stimulace hormonální profil z krve a řekli vám hladinu FSH?

radule82
30. črc 2009

já měla asi měsíc a půl staré výsledky hormonálního profilu z krve

asmeena
30. črc 2009

abig: a jak dlouho pícháš puregon? Já neměla nic ani po fostimonu, na každého ty hormony působí jinak.

abig
30. črc 2009

Ameena: mám za sebou celé tři dny ... jsem ráda, že mi je dobře, jen jsem přemýšlela, jestli bych neměla něco pociťovat ... jsem trochu vyjukaná, je to moje 1IVF, 3 roky snažení ....

radule82
30. črc 2009

abig: uplně tě chápu... já si ted v červenci píchala fostimon a když jsem třetí den nic necítila, tak jsem si říkala, jestli to tak má být, ale pka myslím, že čtvrtý nebo páty den jsem začala mírně cítit vaječníky... ale opravdu to asi na každou jinak působí.... však uvidíš na kontrole, co ti řekne dr. Hlavně se ted zbytečně nestresuj! 🙂

asmeena
30. črc 2009

abig: myslím, že ucítíš brzy vaječníky a tlaky v nich.

martin72
30. črc 2009

Holky dal jsem nějaké názory na téma Fertimed,ale na tom druhém foru jsou-né ovšem všechny,skálopevně přesvědčeni,že jen tam je to ok.

radule82
30. črc 2009

Martin: no čtu si to téma... dost drsné 🙂

asmeena
30. črc 2009

marti: až budeš mít za sebou několik pokusů a né moc dobré zážitky z Fertimedu, tak možná budeš taky uvažovat o změně CARu. Já jsem pořád na vážkách.

radule82
30. črc 2009

Asmee: po tom co si tam čtu, se ti ani nedivím....

asmeena
30. črc 2009

radul: mám trošku strach se pouštět do dalšího IVF po těch všech zkušenostech. A nejhorší je, že ti nikdo ve Fertimedu neřekne co je správné, na co máš nárok. Dokonce mi neřekli, že mám nárok na 30 ampulí hrazených pojišťovnou a bylo jedno, jestli to byl fostimon nebo merional a když jsem přišla na stimulaci, tak mi dali fostimon, těch jsem vyčerpala 25 a další merionaly a ty jsem platila všechny, pak mi jedna holčina na pokoji řekla, že 30 ampulí je zdarma a co je přes se platí, tak jsem se na to ptala sestřičky a až na můj dotaz mi peníze vrátili a nebyla to malá částka.

radule82
30. črc 2009

tý jo tak to čučím... já jsem se koukala na web a tam je napsáno na co máš nárok dle pojištovny...

radule82
30. črc 2009

asmee: reaguji na diskusi na reprofitu, poku budeš jezdit do OL do fertasu. tak ted tam byl jen nový dr čepelák a dr. koutná...

asmeena
30. črc 2009

no, já myslela, že by to mělo být tak, že si pohlídají co mám hrazeno pojišťovnou a pak mi budou účtovat to co je nad rámec, ale tak to nebylo, po tom to neúspěšném IVF jsem byla tak rozhozená, že jsem chtěla přestoupit do FN, ale protože hodně holek utíkalo do FN a byly tam dlouhé čekačky, tak jsem to zabalila a šla na další pokus do Ferťasu

bellka
30. črc 2009

Berušky, přeju vám dobrou nocku a krásné sníky🙂 a k té diskuzi bych řekla jenom jedno, pokud nemáte důvěru v CAR, je lepší jít jinam, ale proč hned hanit? Deseti lidem se nelíbí a tisíc lidí je spokojených, ale je to na každé z nás, kam půjdeme🙂

radule82
30. črc 2009

Belíšku, tobě taky krásnou noc 😉

asmeena
30. črc 2009

bell: máš pravdu. Dobrou a pupíčkuj.

martin72
30. črc 2009

Holky.
Možná se mnou nebudete souhlasit,ale věřím,že tolik neplodných žen i mužů,má na svědomí tahle uspěchaná,
vystresovaná a strašně nezdravá doba.Jednou mi řekl kamarád,že jse kdysi stačilo podívat na ženskou a ona byla těhotná.Vím,že to zní nadneseně,ale je na tom hodně pravdy.Zhruba před půl rokem,proběhl na jedné nejmenované Brněnské univerzitě průzkum o neplodnosti mužů.Všichni studenti to přijali a podstoupili.Výsledek-
70% neplodných!!!Je to šílené a alarmující číslo,ale podle mě,už jse nedá ovlivnit.Pokud zjistím,že po 2,nebo 3 IVF to nejde,dále jse pokoušet nenebudeme,bavili jsme se o tom s manželkou.Je to asi osud,ale co naděláme.Jednoho prcka naštěstí máme.A ještě jedna maličkost.Každá klinika,ať oční,plastická,nebo ty naše jse vždy budou přetahovat o pacienty a dělat pro ně první poslední a tvářit se mile.Ale vždy jde o peníze i když jsi to třeba nechceme připustit.Přeberte jsi to jak chcete,jak jsem psal,všem vám přeji jen to nejmilejší a to krásné,ale hlavně zdravé miminko.

asmeena
30. črc 2009

marťo: buďte šťastni i jen za to jedno dítě, já udělám maximum, abych měla alespoň to jedno. Ale neboj, určitě se na vás brzy štěstí usměje, a budete opět těhulkovat.

radule82
30. črc 2009

Kelišky, jdu už do pelíšku, tak se hezky vyspěte na poslední pracovní den 🙂

asmeena
30. črc 2009

radul: ty taky pupíčkuj a dobrou.

radule82
31. črc 2009

Krásné páteční ráno všem Keliškám 🙂 ať Vám to rychle v práci uteče a hlavně klídek a pohodička! 😀

sido
31. črc 2009

taky přeju krásné ránko dneska to vypadá že bude super nehlásí žáden pařák ani déšť 🙂 🙂 🙂
radul chtěla jsem se zeptat za kolik dní po antiko si dostala ms? já poslední prášek zobla v pondělí a pořád nic nevím jestli mám volat v pondělí do Polanky a nebo k svojí dr. aby mi píchla vyvolávačku 😵

radule82
31. črc 2009

sido, můžeš být v klidu... já MS dostala myslím až za sedm dní a to mi dr říkal, že přijde za dva až tri dny...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru