Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rojenka
12. srp 2009

radule 82 já vím jen máme strach----a vy to zkoušíte jak dlouho,?jestli se můžu zeptat?
a jaký máte problém?teda pokud to chceš napsat.... 😲

radule82
12. srp 2009

Asmee, papa 🙂

smilers
12. srp 2009

Kasa holky jsou v pohode, uz rikaji tata a baba, i kdyz nevi vo co go😀 a zitra mame 8 mesicni prohlidku 😅

sido
12. srp 2009

rojenko jestli jdete do CAR tak asi máte nějaký problémek jako tady my všechny ale ničeho se neboj 😅 kolik je ti let?

radule82
12. srp 2009

Rojenko... my chodím co Fertimedu od konce dubna a ted v červenci jsme byli na prvním IVF, bohužel neúspěšně... přítel má hodně špatné spermoušky, z prvního IVF mi zbyly dvě zmražené embryjka, tak si pro ně v září půjdu 🙂

ale jinak o mimi se snažíme od listopadu loňského roku... takže jsme CAR navštívili po půl roce marného snažení 🙂

sido
12. srp 2009

smil to mi neříkej že holky už něco řeknou segra má Kristánka narodil se 15. listopadu a snažím se ho naučit TETA a on furt nic jenom se na mě řechtá 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
12. srp 2009

Ahoj Asmenko,tak se hezky vyspi.Sido já nemyslela štvát děti proti tchyni,ale jednou jsou to rodiče a musí se tak brát.A třeba by ji to samotnou chytlo a nos a bylo jí líto ,toho promarněného času.,protože ve finále se pak vždycky zjistí,že ten problém vznikl úplně kvůli kravině.Opravdu nejdůležitější je rodina,a zdraví,zdraví a zase zdraví a jak to vidím každý den v práci tak si to uvědomuji 2 krát tolik. 🙂
Jdu se natáhnout.
A má nabídka platí.

smilers
12. srp 2009

sido opravdu rikaji dve tata, jaja a baba😀 gabca ta zatim otvira pusu a ne a ne z ni neco vypustit😀

radule82
12. srp 2009

Kasi, dobrou noc 🙂

rojenka
12. srp 2009

radule---aha tak to je mi líto ale na poprvé to myslím nikomu nevyjde.....tak hoooodně štěstí my jdeme na pohovor 26.8.tak se budeme držet..

smilers
12. srp 2009

sido je to zvatlani ale srozumitelne🙂

radule82
12. srp 2009

Diky 🙂 Jaroš mi říkal, že při prvním IVF je šance při zavedení dvou embrijek 30%, pri druhém IVF otěhotní každá druhá, která neotěhotněla pri přvním a pri třetím otěhotní sedm žen z deseti... v pondělí měl asi matematickou náladu, protože tam na mě chrlil samé statistiky 😀

kasa
12. srp 2009

Smil tak to jsou tedy holky šikovné,je vidět,že se jim opravdu věnuješ naplno,protože žvatlat už v 8 měsících je opravdu úspěch. 🙂 Už se těším až zase vložíš nějaké fotečky.

sido
12. srp 2009

bobečci malí já taky pozoruju že malý by chtěl kolikrát tak pokecat a nejde mu to ale pamatuju si jak starší synovec začal mluvit jak jsme z toho byli na nervy to bylo přád a proč? a proč?a proč? 😀 😀 😀

smilers
12. srp 2009

kasa, mam natocene video, tak pak hodim odkaz, tam zvatlou ostopero😀 sido, no proc nas teprve ceka a uz ted se toho desim😀

radule82
12. srp 2009

akorát mi není moc jasné... čím to je, že se zvyšuje možnost otěhotnění při dalším IVF... tedy chápu to v případě, kdybych blbě reagovala na stimulaci... ale já jsem myslím docela dobře reagovala... tak jen, že jsem nad tím přemýšlela a na nic jsem nepřišla 😀

sido
12. srp 2009

rojenko je spousta holek co jim to napoprvé vyjde 😉 😉 😉

radule82
12. srp 2009

Smil, taky jsem se koukala na fotečky, je to fakt paráda!!!! 🙂)) Asi něco na tom pravdy bude, že při umělém jsou mimi překrásná!!!! 😀 😀 😀

sido
12. srp 2009

radul bůh ví odkud to mají 😉 a vy jste měli ICSI? nevím jestli už jsem se tě neptala sory 😅

smilers
12. srp 2009

radul diky🙂

radule82
12. srp 2009

jj měli 🙂 spíš jsme museli mít 🙂 ale AH jsem si nepřiplácela.

rojenka
12. srp 2009

radule- tak to taky nevím a to samotné ivf jak dělají to se dělá normálně za živa zavádí a je to bolestivé?
já mám totiž ještě dělohu otočenou ze zadu...tak to bude taky zahímavý...holky tu psali že při narkoze
se odebírají ty vajíčka...tak se ptám jak to vše probíhá.....

rojenka
12. srp 2009

radule --a na tu stimulaci musíš taky užívat prášky?a má to nějaké nežádoucí účiny??

j.cien
12. srp 2009

AHOOOJTE 🙂
jj Katrinko ,docent sahal Petrovi na koule za 200.- a ja se ho ptam,to mu budete i strkat prst do zadku kvuli prostate..?A on pry:prosim vas,co byste nechtela za 200.-,snad ne prst do zadku ?? 😀 😀 No proste docent ma svuj humor,ktery mne osobne nevadil,docela jsem se na tom pohovoru uvolnili a nasmali...tim tedy odpovidam Rojenko na tve dotazy,jaky je docent.. 😉 V GC jsem byla,Fertas je lepsi,ale Reprofit pry jeste lepsi...tezko rict,tam jsem jeste nebyla 😀

Asmee jj,sla jsem do toho dnes natvrdo,Kaja jenom valil oci 😀 😀 a pak i sestry valily oci,kdyz jsem chtela ucet 😀 😀

HOlky silene se tesiiiiiiim na tu stimuli,jestli vubec vysedim nejake vajca a tak vubec,co bude 😉

Varim bram.knedliky s rynglema na zitra 😉

sido
12. srp 2009

cienko uvidíš že z tebe bude zasloužilá nosnice 😀 😀 😀 😀

radule82
12. srp 2009

Před odběrem vajíček probíhá stimulace - většina holek má dlouhý protokol, tzn že užíváme kapky do nosu synarel a pak si po dobu cca 6-7 dní pícháme buď puregon nebo fostimon, pak v určitý den proběhne punkce vajíček pod narkozou, já neměla žádné komplikace, z narkozy jsem se probralal po 30 minutách a cítila jsem jen mírné bolisti v podbířšku jako MS... no a pak za několik dní, záleží na délce kultivace, probíhá ET (transfer embryi), to je zákrok na cca 5-10 minut... vůbec nic necítíš... a ve fertasu pak ležíš 4 hodky na posteli, kde ti ten transfer dělají a pak až můžeš na pokoj. Já pri stimulce neměla žádné nežádoucí účinky, chodila jsem normálně do práce, většinou se z té stimulky akorát přibírá (někomu se udržuje voda v těle).

smilers
12. srp 2009

j.cien tak bramborove knedliky s uzenym a se zelim, nemas?😀😀

radule82
12. srp 2009

Cien - vajuch bude i na rozdávání 😉

radule82
12. srp 2009

Sido a tobě to taky všechno dobře dopadne! 😉

smilers
12. srp 2009

holky vsem vam to dobre dopadne, drzim pesti i s holkama 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru