Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
14. srp 2009

Krásný pátulínek 🙂
Na srázek se hlásím, pokud ovšem nebude naplánovaná každoroční akce na chatě u kamaráda 🙂

katrin111
14. srp 2009

LRASNY PATECEK STARE DOBRE KELISKY I NOVE.TEDA KONECNE SE TADY CITIM JAKO KDYSI 😵 spasi tak pozjistuj jestli to klapne snad jo i maRTI TO MUSI VYJIT A ZKUS PISNOUT TE MICHINCE URCO BY SLA.........kurde ja pisu jak tatar jednou velkym jednou malym..........marti se mas ze ste si vcera krasne zařadili 😉 a musime porad dookola psat o sraziku at nalakame cop nejvic dusi a hlavne i kasu 🙂

beruska81
14. srp 2009

Překrásný páteček přeju všem keliškám, nějakou chvíli jsem tady nebyla a měla jsem teda co dočítat, jako za starých časů.
Dneska v noci vyjíždíme směr Plzeň, jedeme si pro štěňátko a zároveň se tam stavíme do Dinoparku, tak už se docela těšíme, i když nevím jak tak dalekou cestu přes celou republiku zvládne malý, ale snad to nějak půjde. 🙂

sido
14. srp 2009

ahoj holky krásné ráníčko vám přeju já jsem nějaká dolámaná asi z toho výletu a zase měrozbolelo v krku tak jsem si dala coldrex nifht (osvědčené) a spala jsem jak mimino 🙂

rona2
autor
14. srp 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena

tak šup šup a připisujte se. 😉

rona2
autor
14. srp 2009

Krásné dopoledne kelišky.
Dneska mám poslední den dovči,tak je to blééé,ale zítra chceme vyrazit na Hlubokou a ještě jsem našla,že by to šlo na Červenou lhotu,to mě bude mít drahý rád. 😀 ,ale trochu to chce tu dovču využít a ať má dítko nějaké prázdniny.

katrin111
14. srp 2009

jee to nam to krasne pribyva ta nase srazova tabulka...........ahoj romi teda vylet budete mit fajn ale ma byt parak......akorat jsem dovarila.........

rona2
autor
14. srp 2009

No aspoň trochu tepla,za celý týden jsem si toho moc neužila,pořád jen pršelo. 😝

rona2
autor
14. srp 2009

Kde je Kasa? 😀 Jak dopadla v Polance.

jitulik24
14. srp 2009

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Byla jsem ve Fertimedu v Olomouci na IUI dvakrát, obě úspěšné. Poprvé minulý rok v září a hned úspěch, bohužel díky neschopnosti lékařů jsem ve 21tt přišla o zdravou holčičku . A podruhé tento rok v červnu a opět úspěch, bohužel jsem musela jít před týdnem na revizi, miminko se přestalo vyvíjet. Další IUI by jsme měli podstoupit koncem září, tedy pokud bude vše v pořádku.

beruska81
14. srp 2009

vítám tě jitulko, to je mi moc líto. Ale aspoň jsi příkladem, že to jde tak jako naše Katrinka 😉

jitulik24
14. srp 2009

Děkuji. Jde to, ale kdyby to chtělo vydržet do 9 měsíce, to by bylo fajn. Holky, nevíte co je s doktorem Vodičkou? Minulý rok mi dělal IUI a tento rok jsem ho tam ani jednou nepotkla ☹

j.cien
14. srp 2009

Ahoj Jitul,dr.Vodicka uz nepracuje ve Ferimedu,udajne sefuje nejakemu CAR na Slovensku...

j.cien
14. srp 2009

To je smutne,co te 2x potkalo... 😔 ,ale zaroven uzasna uspesnost IUI!!

jitulik24
14. srp 2009

Ahoj. No tak to je pro mě špatná zpráva, měla jsem ho ráda, moc fajn doktor. Teď je tam ani nevím jak se jmenuje a já mám z něj pocit, že je moc roztržitý. Nějak mi ten doktor nesedí, nevím proč. Docela mě šokovalo, že mi dělali ve Fertimedu i revizi. Já si myslela, že se s tím musí do nemocnice.

j.cien
14. srp 2009

Tak to bych take myslela,ze na revizi se chodi do spitalu....no hlavne,ze jsi OK a jdes do dalsiho boje o mimi 😉 🙂 a samo preji hodne stesticka!!na dalsi IUI a hlavne potom !!

rona2
autor
14. srp 2009

Jitulik vítám tě mezi náma.Apřeji ať je další IUI to poslední a nejkrásnější. 😉

jitulik24
14. srp 2009

Moc děkuji. Na kontrolu po revizi jdu ve ST, tak doufám, že to dopadne dobře a v tom září půjdeme na další IUI.

jitulik24
14. srp 2009

Rono, děkuji. Kéž by tomu tak bylo. Dívala jsem se že máš za sebou neúspěšné IUI. Tak to také držím palce aby už konečně úspěšná byla.

beruska81
14. srp 2009

tak to ti přeju jitul hodně štěstíčka, ať už se nestane nic špatného.

jitulik24
14. srp 2009

Beruško děkuji. Jsou to nervy, ale musím se držet, jinak bych se z toho zbláznila. A jak jsi na tom ty?

beruska81
14. srp 2009

já to teď nechávám na přírodě, mám za sebou 4IUI a jedno IVF, ale nic nevyšlo, mám už ale synátora, takže to snažení je lehčí 😉

jitulik24
14. srp 2009

Na všem jsi byla ve Fertimedu? Ono když už jedno dítě je, tak to není takový nápor na psychiku, ne? Tak to přeji hodně štěstí při domácím snažení a hlavně co nejdřív // 😉

j.cien
14. srp 2009

Holky moje,tak mrcha dorazila a zitra zacinam s Puregonem,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

j.cien
14. srp 2009

Ficim domu a na ten rodinny bowling 🙂 dam si jeste naposled do nosu a pak snad dalsich mi.9mesicu budu abstinovat 😀

jitulik24
14. srp 2009

Tak to je super 🙂

kasa
14. srp 2009

Ahojki tak jsem dorazila asi před hoďkou domů.Musela jsem nejdřív vše povykládat Peťovi,tan už tady kutil dobrý obidek no a jsem tu.
Dneska jsem měla jen dobré zprávy,tak jsem ráda.
Přijela jsem na Ferťas,Majda už mě vyhlížela,tak jsme hned sedli a vykládali a vykládali a smáli se ,že jsem taky ani neslyšela,že už mě sestřička volá.Byl tam dr,Čepelák,který je nový,ale strašně příjemný a fajn.Tak jsem ho nejdříve pobavila ,když si četl zprávu ze včerejška,a pak už jsem jen čekala co mi po tom co mě zkontroloval ,řekne.
No a hydrolaparoskopie dopadla na výbornou,říkal,že vypadá ,že tam žádný problém z mé strany nebude,tak jsem se ptala na tu cystu co mi včera napsal do zprávy ten doktor,tak říkal,že podle toho co tam napsal ,tak to nebyla cysta,ale folikul a ten už prasknul,takže jenom proběhla ovulace.Tak jsme se domluvili na příští cyklus na inseminaci.
Tak doufám,že když už máme zamražené spermijky tak ,že to klapne.
Říkal,že zkusíme 3 cykly inseminaci a ,když tak pak IVF v prosinci.
Pak jsme šli z Majdou na kávičku a Mojitko nealko na Alšák do pizerky.Tak jsme se nasmály nejdřív když jsme chtěli parkovat,tak jsme málem odbočili přes kruháč do protisměru,chlap co tam jel tak se chytil za hlavu,ale máme omluvu jsme blondýny. 😀 😀 Nakonec jsme zaparkovali.Kecali a smáli se asi 2,5 hodky pak mě Majda hodila k fakultce a jela domů.No a já jsem se dověděla druhou dobrou zprávu,ze kterou jsem vůbec nepočítala a to,že můžu jednou rodit přirozenou cestou ne císařem z neurologického hlediska bez omezení.Tak mám velkou radost,takovou,že ani nevnímám,jak mě ta páteř brutálně bolí. 🙂 .No tak teď už záleží na přírodě. 🙂

kasa
14. srp 2009

Jinak vítám Jitulku mezi námi a Katrinko,mě kdyby to okolnosti dovolili tak na sraz určo přijedu,ráda se bavím.Boužel to taťkovi a segře a všem opravdu nemůžu udělat,a nezůčastnit se takové oslavy,na které našim tak záleží,ještě když se jako rodina sejdeme opravdu výjimečně.Slavíme jen kulatiny a navíc segra jak žije ve Skotsku tak jsou pro nás okamžiky když jsme společně opravdu výjimečné.Tak snad příště už to vyjde.

kasa
14. srp 2009

Cien hodně úspěchu při píchání.

kasa
14. srp 2009

Halo Romi už jsem tady. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vysmátá jak lečo ,ani opravdu nevnímám,že jsem skoro dnes pro bolest nespala. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Radost je větší a záda se zahojí i když prý to bude na dýl ,ale hlavní je,že mimi má připravené dobré podmínky.
No už se raději přestanu radovat ať to nezakřiknu. 🙂 Ale mám radost.Asi se půjdeme projít je tam krásně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru