Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
18. srp 2009

jj Abig...rozhodujici je naknec stejne to HCG z krve..tak ti moc preji,aby to bylo jeste treba to prekrasne prekvapenicko 😉 🙂 ale je to jinak tak..prvni pokus fakt vyjde malokomu...tezko rict,proc...ale je to tak...

Ja uvidim s tim spanim...mame pejska,tak je to trochu problem,oba tam byt nemuzeme...a to jezdeni furt tam a zpet...mame to 1.5h do OC,ale mam segru ve Sternberku/20min odOC/tak mozna budu pred OPU u ni...

spasinka
18. srp 2009

Krásné ráno, Kelišky 🙂

princ
18. srp 2009

kRÁSNÉ RÁNO PŘEJI VÁM. UŽ JSEM TADY DLOUHO NEBYLA A NEMŮŽU SE ANI DOČÍST. U MĚ NIC NOVÉHO, POŘÁD STEJNÉ. PŘÍSTÝ ČTVRTEK JEDU DO OLOMOUCE FN KONEČNE SE DOMLUVIT INJEKCE, AŽ UŽ TO ZAČNE, PROTOŽE SE JINAK ZBLÁZNÍM. V MÉM OKOLÍ JE SPOUSTA TĚHOTNÝCH A NERVIČKY PRACUJOU.... JÁ UŽ ĆHCI TAKY.
🙂

smilers
18. srp 2009

Ahojky, jak se vede? Nejak nestiham ted chodit na net, tak nevim, kdo z vas uz zacal stimulovat...atd. 😅

j.cien
18. srp 2009

Ahojky Princ 😉 takze ty uz nechodis do Fertasu ,ale do FN?Ztratila jsem prehled...cos mela ve Fetr?Iui nebo IVF?

Smil 🙂 ahoj,to se nedivim,ze nestihas net 😀 s trojickama 😀 😀
Ja jsem dnes4.den na Puregonu 🙂 zitra UZV

beruska81
18. srp 2009

krásné dopoledne kelišky, cien, já jsem tam před OPU nezůstávala, chtěli sice ať tam jsem 2 noci před tím, ale pak to nějak vyšumělo a přijeli jsme až ráno, udělali OPU a pak jsme jeli normálně domů. Manžel jel opatrně, nechtělo se mi tam být tak dlouho. Po ET jsem tam zůstavala jednu noc. 😉

j.cien
18. srp 2009

jj,Berus,take se mi tam nechce byt...ale pamatuji si,jak Ocka pri prvnim IVF cestou nejake jaja vytrepala..pac den predtim na UZV jich bylo vic...ale tezko rict,jestli "cestou"..mozna by ji prasky i kdyby tam byla,stejne se tam chodi,prece se jen nelezi...

beruska81
18. srp 2009

jo na očku si pamatuju, taky jsem z toho měla strach, ale jak píšeš, taky se tam pohybuješ a jen neležíš, ale to je na tobě to rozhodnutí 🙂

bellka
18. srp 2009

Ahoj berušky, všem přeju krásný den. Cien, ono se to rozleželo a bolí mě celá Majdalénka😉 Abig, kéž by to bylo těhušpinění, i když já teď po ET taky neměla tu ms tak silnou jako vždy, ale rozhodující je krev, tak tfujtfujtfuj. A na to spaní před OPU jsem taky koukala jako blázen, protože to je nové, ale přijela jsem tam den předem, no.

bellka
18. srp 2009

Mě vždycky dr. řekl, ať jsem opatrná, neběhám, nepadám atd., že by mohly folíky popraskat, ale na UTZ jsou vidět folíky a nemusí být vidět přesný počet a některé můžou být prázdné, takže není zaručené, že je vidět 8 folíků, tak bude 8 vajušek, no. Cien, zítra hodně štěstííí🙂

j.cien
18. srp 2009

Diky Belinko,i za tu vymenu terminu na zitra,jsi zlaticko 😉 a polamany mravenecek 😉

bellka
18. srp 2009

Cien, naštěstí jenom potlučený😀

sido
18. srp 2009

ahoj holky tak jsem dorazila z práce a za chvíli jdu dolu k babi, přijde jí návštěva a chce pomoct s jídlem tak tam potom zůstanu a dám si trošku vínečka 😉 když teď můžu 😒 jinak jsem v noci měla budíček bolelo mě břicho jako bych měla dostat MS a trochu jsem krvácela ale nebylo to nic moc teď už to ustává skoro úplně 😖 to si tento měsíc zase užívám s vložkama skoro každý den 😠
cienko zítra písni jakou máš úrodičku a jak jsi dopadla už se nemůžu dočkat tak trochu to prožívám jako bych sama stimulovala 😅

kasa
18. srp 2009

Ahojki právě jsem dorazila domů z práce a tak jdu kouknout jak se dneska máte a pozdravit Vás no a budu odpoledne ležinkovat ať si zádička a žebro odpočinou no a určitě ještě písnu.Teď si udělám kávičku a budu čekat na telefon segry. 🙂

kasa
18. srp 2009

Tak vidím,že Cienka stále úspěšně píchá,tak ať jich tam je zítra co nejvíc.Já jsem teďkom taky uvažovala,že pokuď by mi vycházela kontrola v září v Olmíku a za 2 dny inseminace tak bych tam možná přespala,protože se mi minule při neúspěšném výletě na inseminaci opravdu stalo,že jsem na kontrole Foliky měla a jak jsem přijela do Olmiku tak byly čerstvě prasklé.Tak bych tam možná přespala.
Belli tak ať se to moc neuleží a zádička nebolí,tak jako mě.
A hlavně ,ikdyž tomu nevěříš tak já jo ,tak uspěšný pokus.Budu na tebe myslet. 🙂

bellka
18. srp 2009

Peťko ahoj, tak konečně doma z práce, viď? Jsem teď ještě vyžehlila, ať toho nemám pak moc, bo mi to nějak zázračně narůstá😉 Sido, jen si pěkně dej vínečko, dokud můžeš, pak si ho dlouho nedáš🙂

kasa
18. srp 2009

Ahoj Belli konečně jsem tě tu chytla,co jsi to prosím tě vyváděla,ty jsi mě v tom nechtěla nechat sama?Už jdeš zítra,že?Budu na tebe myslet. 🙂 Tak se drž a věřím na zázraky,a možná když s tím nepočítáš takže to vyjde. 🙂 .Zasloužila by jsis to nejvíce. 🙂 🙂 🙂 🙂

bellka
18. srp 2009

Jj, Peťko, jsem si říkala, že Tě musím podpořit, tak šup ze stromu dolů😀 Zítra jdu na 10.55, tak jsem zvědavá.

kasa
18. srp 2009

Tak už prosím tě na sebe dávej pozor já se bez takové podpory obejdu 😀 ,teď budeš totiž máma a musíš být v pořádku.Tak už nech lezení po stromech jiným.Pa pa a držím pěstičky. 🙂 🙂 🙂

bellka
18. srp 2009

Kasi děkuju. Dobrá tedy, už nikam nepolezu. Taky pěkně odpočívej, ať se co nejdříve žebra zahojí🙂

kasa
18. srp 2009

Neboj snažím se ať je to co nejdřív O.K a taky už nikam nepolezu. 😀 .Už se totiž těším až se normálně vyspím. 🙂 Jdu si udělat veču.Koupila jsem si makrelu. 🙂

kasa
18. srp 2009

Makrelka byla výborná,a teď už se zakuklím u telky a budu se těšit na finále oštěpu,snad se Barči bude dařit. 😀

radule82
18. srp 2009

Pěkný večer všem 🙂

Tak jsem si vás ted pročetla u véči 🙂 udělala jsem si vaječinku 😵

Cien, zítra držím pěstičky na jedné ruce, at máš jenom kvalitní folíky a Belišku tobě budu držet na druhé ručce pěstíčky, at už máš připravenou peřinku pro Sněhurku 😉 😉 😉

Cien, ohledně toho noclehu, taky jsem raději nocovala před OPU ve Fertimedu, kontrola mi vyšla na pátek a OPU na neděli, tak už jsem tam s přítelem zůstala.. měla jsem strach, aby opravdu nepopraskaly... protože při myšlence, že by mi pak řekli, že něco popraskalo, tak bych se pěkně byla do hlavy. Takže tak to bylo u mě 🙂

radule82
18. srp 2009

Kasi, nevíš v kolik bude Bára na programu? 🙂

kasa
18. srp 2009

Ahoj Radulko,taky raději investuji do noclehu pokuď vyjdou oba termíny na Olmik,protože u mě to opravdu bylo tak,že na kontrole v Polance jsem měla vše připravene ideálně a jak jsem dorazila do Olmíku tak mi řekli,že jsou foliky popraskané.Tak bych asi tu cestu tam a zptky neriskovala. 🙂

kasa
18. srp 2009

Vím ,za hoďku 19:20 volala jsem mamči,a ti to mají zmapované.Sledují v telce totiž jen sport. 😀 Teda snad kromě šachů a kuželek všechno. 😀 ,musíme ji držet pěstičky tak si je připrav. 🙂

radule82
18. srp 2009

jj určitě budu koukat a foukat na oštěpu 😀 😀 😀

kasa
18. srp 2009

To budeme 2.Už jdu koukat bolí mě zádička musím se opřít. 🙂

kasa
18. srp 2009

Startovní číslo 7 doufejme,že bude úspěšné.pa

j.cien
18. srp 2009

Ahojky,ted jsme prisli z prochazky,tak snad jsem ty jaja nevytrepala uz ted... 😉 na zitrek bojim bojim,co bude..uf uf,doted jsem si ten pocit uzivala..ale uz zacinam plasit,at zas nemam nejaky vydup 😀 bo jsem traged 😀
Belli diky moc a moc ti preji zitra jen same dobre zpravicky 😉 a stastne pokracovani o mimi 🙂

Kasi to prece neva na IUI,ze jsou foliky cerstve praskle..to je prede OK,vsak se dela schvalne i reinseminace po ovulaci,aby se spermosky potkaly s vajickem ve vejcovodu...tak to by nemel byt problem,u IUI...u IVF to je neco jineho,pac tam je potrebuji mit jeste ve vajecniku v dobe punkce..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru