Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
19. srp 2009

bell: dobrou noc a sladké sny

j.cien
19. srp 2009

Ahojky drahe moje Kelisky 🙂 to je supr,jak mi drzite palce 🙂 a moc moc rada bych pro nas vsechny tu smulu uz prolomila...ale je tam spousta ALE...a JESTLI...a CO KDYZ....nic neni jiste...vsak to dobre znate....
ALe slibuji,ze udelam vse pro uspech!!!!!

Asmeko tak tocenou bych si ted dala 😉 ale cpu se zrovna tvaruzkama s pivem 😀 no prasarnicka,jako vzdy 😀

asmeena
19. srp 2009

však ty svoje folíčky musíš pořádně vykrmit, takže tvarůžky a pivko jsou nejlepší 😀

radule82
19. srp 2009

Taky už půjdu do hajan, takže všem dobrou noc 😉

spasinka
19. srp 2009

Hezký večer, dostala jsem se tady až teď, byla jsem na návštěvě u kamarádky 🙂
Marti, super úroda, nemůžu se dočkat, až budeš těhule 😉 To vyjde, hlavně musíš věřit a nepřemýšlet nad žádným ALE!! 😠
😀 😀 😀 Dobrou noc, kočky!

j.cien
19. srp 2009

Asmenko prosim nechce se mi docitat tabulku hledat...mam ted Michinku na skypu..kdy presne je srazik??

asmeena
19. srp 2009

12.9.

evcaa
19. srp 2009

v havirovske restaurci stolarna prosimmm 12.9.2009.

asmeena
19. srp 2009

akorát jsem nějak projela, kde ten srazík je, vím teda že v Havířově, ale nevím v jaké hospodě
Někde Evča dávala odkaz přímo na tu restauraci a já jsem se zapomněla podívat.

j.cien
19. srp 2009

jj,diky tak jsem si to dobre myslela...jdu ji to napsat,ale ona zrovinka ten vikend psala,ze urco nemuze...takze skoda...ale uvidime,treba se to jeste nejak vyvrbi...

Jak se citis Asmee,porad unava nebo uz je to OK?Ja mivam dny totalne bez energie...jarni unava mi plynule presla do letni 😀

asmeena
19. srp 2009

ahoj evičko: jaký byl ten odkaz na tu stránku?

cien: pozdravuj michinku, jak se má?

asmeena
19. srp 2009

dnes to bylo cien v pohodičce, ani hlava mě nebolela. Zajeli jsme si dnes s manželem po práci do Ikey, potřebovala jsem ty jejich pěkné barevné bačkůrky za pár korun, ať se máme na té dovolené do čeho přezout.
koukněte kde budeme dva dny ubytování: www.pension-grant-lux.cz - už se těším na tu masážní vanu s rádiem a tu krásnou postýlku. 😀 😵

j.cien
19. srp 2009

Michinka je po dovo,prijeli z Korsiky a plna dojmu...na Kona nechce ted chodit..at ma klid...ceka ji cca6mes lecba endosky a pak IVF...Kajovi veri,tak CAR nemeni...

asmeena
19. srp 2009

tak to má super, tam muselo být krásně. A to chápu, že se jí nechce na koníka. Tak že jí držím pěstičky. A mít důvěru v doktora je hodně důležité. 😉

j.cien
19. srp 2009

Asmee tak to bude bájo 😉

asmeena
19. srp 2009

už se vidím v té krásné postýlce 😀 Nemůžu se už dočkat, ale tři noci předtím budeme ještě v těch Hradčovicích, kde jsme byli už před měsícem. Ale já i kdybych byla jen doma, tak budu šťastná, jenom abych nemusela do práce. už si opravdu potřebuji hodně odpočinout.

asmeena
19. srp 2009

cien: a budeš si brát nemocenskou?

asmeena
19. srp 2009

Přeji všem dobrou noc, jdu se osprchovat a taky už do hajan.

j.cien
19. srp 2009

Hezky se vyspinkejte Asme i ostatni Kelisky spolubojovnice 😉 🙂 🙂
Asme budu si brat zatim dovcu...po ET chci jit tak 10 den na krev u nas,stoji to 200 a nebudu cekat jako pako jejich 16dnu...proste pokud bude 0,tak jdu okamzite do prace.
HOdne holek kvuli absenci pri IVF prislo nakonec o praci..a to nemuzu,pac mam hypoteku 😝

kasa
19. srp 2009

Ahoj Romi tak to je super,že je malá krásná a zdravá,je to další nakopnutí do našeho snažení,teď už je řada na nás z naši 4 z Lukinek z kaufu. 😀
Cien tak držím palečky ať se úrodička ještě rozroste a jsi brzy těhu.
Belli tobě prostě ta 6 padne,ale je dobře,že si to nepřipouštíš,protože jsi aspoň v klidu a o to větší je šance. 😀 😀
Asmen bolesti jsou zatím dost velké,ale už je to lepší než první dny.Už spím i 3 hodky denně. 🙂 ,sice zatím pořád v sedě,ale i tak je to pokrok. 🙂 Dneska už jsem to zvládla jen s 2 Auliny. 🙂
Nic jdu se podívat na to jak po dnešku je na tom bodově Šebrle a půjdu se pokusit na chvilku si zdřímnout.Ať jsem zítra na kontrolu ve fakultce aspoň trošku vyspaná. 🙂

jitulik24
20. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem včera byla ve Fertimedu na kontrole po té revizi a nestačila jsem se divit, co z pana doktora Čepeláka lezlo . Mám sto chutí jít do jiného CARu . První věc byla ta, že mi minule říkal, pokud bude vše v pohodě, tak můžeme po šestinedělí opět na IUI. Ano, ultrazvuk dopadl na 1 a on mi řekl, že máme čekat déle, že je to běžné . Prý je mi 25 let, tak nemám kam spěchat. Na co jsem mu řekla, že je mi sice 25 let ale jsem vdaná 7 let a taky bychom už miminko chtěli. Jo kdyby mi bylo 39 a půl, tak by pan doktor spěchal, tak mi to řekl . To byla první věc, pak mi řekl jestli nechci jít do IVF no to už jsem myslela že po něm skočím a jednu mu vpálím. Chápete to??? Tak já mám za sebou dvě IUI a obě úspěšné a on mě chce hnát do IVF, debil. A nakonec z něj vylezlo že, by mi udělal hydrolaparoskopii, proč? Prý jestli je tam uvnitř vše v pořádku k vůli těm dvou potratům. Na to jsem mu řekla, že ty dva potraty spolu absolutně nesouvisí, on se zamyslel a už k tomu nic neřekl. Holky mě je z toho doktora na zvracení. On mě víc stresuje, než aby mi dodával odvahu do dalšího boje.

bellka
20. srp 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den. Mě je dneska hodně špatně. Kája říkal, že když nebudu moct Utrouš zavést, a my jedeme pryč, tak ho mám polknout, no brutální to je, mám motáka, OMG. Jitul, nenech se ovlivnit. Mě říkají, že jsem mladá od 25. a bude mi 35 a stále jsem mladá, tak nevím, kdy zestárnu. Cien, kde půjdeš na tu krev, že bych si zašla taky? Kasi, dobré pořízení ve fakultce.

bellka
20. srp 2009

Petro, tak dneska už máte ten první pohovor, tak vykroč pravou🙂

sido
20. srp 2009

ahoj holky jdu jenom nakouknout a fičím do práce 😉 cienko to je vajuch 😀 😉 jsem ti říkala že jsi dobrá nosnice 😀

jitulik24
20. srp 2009

Ahoj Bellko, na mě Utroš působí blbě jen když si ho zavádím, když ho polykám, tak mi nic není. Nenechám se ovlivnit. Přemýšlím, že bych zkusila Reprofit, hodně holek z Ferťase odešlo právě tam a jsou spokojené. Nebylo nad doktora Vodičku 😵

j.cien
20. srp 2009

Ahoj holky,jsem v praci a nevim..jestli tu odpoledni zmaknu...vsude me picha a napina se mi to vevnitr..nebo si to sugeruju..tezko rict,ale moc dobre mi neni...zitra mam kontrolu az v 16!uJarose v OC,tak snad bude vse OK..jen at uz nejsou jaja v coudu...

Jitul co na to rict...oni jsou tam pod tlakem docenta,ktery samo chce aby Fertas mel zisky..takze vsem doporucuji vse,za co se plati hotove...tezko se v tom vyznat,co je z hlediska lecby nutne a co je jen jejich zpusob zisku...chjo,to by ale tak nemelo byt,aby clovek mel pocit,ze jim jde hlavne o prachy...
Tento pocit jsem mela od prvniho dne v GC OV...proto jsem odesla.
Ale JItul,kdyz se na to podivas z druhe strany,treba ti doporucuje IVF proto,ze ma mnohem vyssi uspesnost nez IUI,ale tobe se IUI zas 2x podarilo...tak byt tebou to jeste take zkousim IUI...
A s tim,jestli mas "jeste cas" a jsi "mlada" to je ti prd platne,kdyz se nedari tolik let....

A zkusit Reprofit klidne muzes,vsak co,je tu moznost vyberu a konkurence a to je dobre!!
Je to hodne o duvere cele,pokud jdes od dr.vytocena a nastvana...tak to je zbytecne se chtit u neho lecit...

j.cien
20. srp 2009

Belli chudacku,tobe je blbe z toho Utrosaka hnusaka...ja ho zatim nikdy nemela..ale take me to asi ceka...tak to se teda tesim.. 😝

j.cien
20. srp 2009

HOlky prosim o radu,kolik penez potrebuji s sebou mit na OPU?Tam se dava nejaka zaloha predem...5tis??
A kolik stoji ICSI..8tis??
MOc diky! 😉

bellka
20. srp 2009

Cien, ICSI stojí 8000 za 6 vajíček+1000 za každých dalších 6 vajíček, dává se záloha 5000 a před ET musí být zaplaceno všechno.

j.cien
20. srp 2009

Diky Belinko,takze i to ICSI se plati pred ET?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru