Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
23. srp 2009

😀 😀 😀 😀

bellka
23. srp 2009

Beruško, jj, to je cvrkot s těma penízkama, kde jsou ty časy, kdy lístek stál 2-5,-kč, co? Tak už mám všechno uděláno, to jídlo tady voní, nevím jak mám odolat až do večera😉 Kasi, to víš, že zajdeme na kávičku🙂 Radulko, už jste spapali ražničí😉

kacza.b
23. srp 2009

krasnou nedeli preji kelisky

cienko tak uz to mas za sebou a stihla si to v terminu 😉 a 6 vajicek je slusny pocet. tak drzim palecky at to pokracuje jak nejlepe to jde.

kacza.b
23. srp 2009

holky ja si pamatuju listek za 1kčs a auticka za 5kčs. takze jsem mela na vikend 100-200 kčs a to jsem jeste usetrila a mela doma plny suplik nausnic a ruznych tretek a vytocena jsem bylo do aleluja 😀

bellka
23. srp 2009

Kaczi ahoj🙂 dneska bys byla taky vytočená do aleluja, ale za 2.000,-:-D

radule82
23. srp 2009

A nejlepší bylo Štěstíčko za 5 Kč a když v tom byl prstýnek s barevným kamínkem to bylo radosti 😀 😀 😀 😀

radule82
23. srp 2009

Belli, dneska jsem se musela sama sebe pochválit za obídek... masíčko jsem měla naložené od soboty rána, takže bylo krásně proložené, nachucené a měkoučké 🙂 to byla bašta 🙂

j.cien
23. srp 2009

Ahojky,tak jsem konecne domaaaaaaaaaa!Jupi,doma je doma 🙂
Radulko OPU mii delal sam velkomozny kapo docent 😉 pac ho v patek na chodbe odchytil Petr a nejak dali rec..on si Petra pamatuje,pac je u neho asi nejstarsi pacient 😀 😀 a tak mu rekl,ze me teda prijde pichnout osobne 🙂 ale nejspis mel mit stejne sluzbu... 😀 😀 jinak celkem v poho samotne OPU..akorat ty potize s mocenim mam furt a docenta to ocividne moc nezajimalo...tak si nejak pomuzu sama 😉

Volat tam asi teda nebudu...stejne to bude depka,az to budou embrouskove postupne vzdavat 😝 😝 skoda,ze ani nevim,jak vypadala ta vajca,pac s embryologem jsme vubec nemluvuli...jen s mladym Sobkem...at en tam jen nekomu volall,a pry z tech 10 jen 6 se da pouzit...tak snad na ETbude aspon ten jeden sampionek 😉 kez by!!

Ale stejne mi to vrta hlavou...to mam vlastne 40proc.nezralych,coz je skoro polovina!!

bellka
23. srp 2009

Radulko, to jsi holka šikovná🙂 Cien, Ty jsi stejná jako já, samé otázky a výpočty, OMG! Už je jich 6 a ten jeden brouček bojovníček tak určitě bude, i když bych Ti přála hned najednou dvojčátka, ale myslím, že vděčná budeš i za jedno mimuško. Jo a nechci Ti brát iluze, ale sám velkomožný Sobek by jen tak určitě nepřijel, kdyby neměl službu, ale to je jedno, hlavně ať je všechno v pořádku😉

petra123
23. srp 2009

j.cein hodně štěstíčka ti mocinky přeji a kdy jedeš zavadět emrijka do domečku??za 4 dny??

jinak holky čauky ta papiry na genetiku vypsány a zítra už se těším jsme zvědava jak to bude probíhat to IUI jinak holky mohla bych jet do Prahy odpoledene na dva dny a trochu to ještě dodělat at to vyjde??

j.cien
23. srp 2009

jj,vsak jsem to psala,ze mel stejne urci sluzbu 😀 😀 kvuli mne tam nebyl 😉 😀 tam zas bylo lidi!!!jak opic 😀 😀

bellka
23. srp 2009

Cien a kolik vás bylo na OPU? Petro, no jasně, že to můžeš jet ještě pojistit😉

j.cien
23. srp 2009

Petro Et se dela nejdrive za 2dny,takze v utery mam kontrolu 😉 v 1O.15 jeste to nejak vymyslim,mozna bychom te Belli mohli pribrat na tu 9tou...?

Petro a po IUI jsem sla pokazde normalne do prace,primo,cestou v aute to sile jeste bolelo a chtelo se mi jakoby na velkou,takovy tlak...ale behem hodinky to preslo 😉

j.cien
23. srp 2009

Belli na OPU jsme tam byly jen 2..ta pani tam spala a ja,ale dole pak bylo plno,dokonce lidi stali,si nemeli kam sednout...i v patek vecer-narvano!!Takze s temi uteky do Reprofitu to asi nebude tak zhave 😀

bellka
23. srp 2009

Cien, vždycky je tam dost lidí, záleží jak je mají objednané a stačí malý skluz a už je vidět, že je tam plno. Když jde všechno podle plánu, tak to vypadá, že tam skoro nikdo není, aspoň to jsem vypozorovala za 3 roky, co tam jezdíme.

j.cien
23. srp 2009

Belli uz jsi rozhodnuta,jestli bude po KET spat ve Fertasu?

kasa
23. srp 2009

Tak my jsme právě poobědvali.
Cien neboj,a už hlavně žádné depky a pochyby.Myslet jen pozitivně.A když to dělal,samotnej kapo tak to určo vyjde,a v úterý čeká šťasný den na Belli a pak to oslavíte 12.9. na srazu dvojnásob.Bude totiž radost dvojnásobná.
I když teď si uvědomuji ,že Bellka říkala,že mají také oslavy.To nemění nic na tom ,že to nealko Mojitkem zapijeme. 😀

kasa
23. srp 2009

Já být Majdou tak tam zůstanu,ať si brouček muže v klidečku zahnízdit. 🙂

bobinka1
23. srp 2009

ahoj holky,j.cien tak ti džím pěstičky a ať už máš mimi u sebe 😉

radule82
23. srp 2009

Cien, opravdu hlavu vzhuru!!!!!! 😎 Vzpomeň si na to, jak jsi mě povzbuzovala v tom, že nezáleží na kvantitě ale KVALITĚ!!!! 😉 😉 😉

radule82
23. srp 2009

Cien: víš jak to říká Bellka, na slzy je pak času dost, takže teď jen s úsměvem a pozitivně do toho!!! 😎 😉 😉

kasa
23. srp 2009

Vložila jsem do alba nové fotečky mé neteřinky Simonky,a ještě mou nejlepší kamarádku s dětmi.Hlavně koukněte kolik má Simonka 2,5 měsíce vlásku,to je až neuvěřitelné. 🙂 ,ale jsou to zlatíčka,tak doufám,že jsem dostatečně nakazila těhu bacilkem.

j.cien
23. srp 2009

jj.beru to tak,jak to je 😉 a pevne verim,ze v Ut Etik bude,aspon 1pipišek to musi v te misticce vydrzet 😵
a jestĺi ne,tak stejne jdeme do toho znova 🙂

radule82
23. srp 2009

Cien, ETik určo bude 🙂 v úterý? - vy nechcete PK, pokud to bude možné?

radule82
23. srp 2009

Kasi, tak ty vlásky, to je fakt neuvěřitelné! 😀

radule82
23. srp 2009

Koukám že oproti profilové fotce jsi ted více blondatá 🙂

spasinka
23. srp 2009

Ahoj, holky :_)
Moc jsem vás nedočítala, omlouvám se, snad se nic strašného neděje 🙂
Marti, gratulace k úrodičce a ber to tak, jak si říkala, raději jedno super než 10 k nepoužití!!! A určo to vyjde, musí!! Budu na Tebe v úterý myslet 🙂
Všechny moc zdravím, přeji krásný den a příjemný start do nového týdne, papapa, kočenky 🙂

bellka
23. srp 2009

Tak jsem zpátky, jsem měla přepadovku, kamarádky s malou Terezkou se přijely podívat na zvířátka. Cien, nakonec tam zůstanu, abych si to nevyčítala, že jedu takovou štreku sama na otočku. Jsi moc hodná, ale jedu svým autem, protože bych se druhý den nedostala domů, ale kdybys už měla v úterý ET, tak pro Tebe nemusí jezdit Petr a já Tě domů vezmu🙂

j.cien
23. srp 2009

Radulko o PK dr.vubec nemluvil,takze s kvalitou jajec to asi neni slavne...akorat nam doporucil ICSI,ale to jsme vedeli,ze to bude nutne 😉 Uvidime 😎 na utery se tesim,aspon zase budeme dal 🙂 porad na ty embrouse myslim,ze jsou tam sami 😢 😀 😀 😀 jejda ja jsem ale psychouš 😀 😀

Spasinko ahoj,moc dekuji za podporu 😉 a slibuji,ze pro uspech udelam maximum 🙂 jestli se to tak da rict 🙂 a Petr mi zase rika,proc nekdy neprijdes...tak se proste musis stavit!!!

radule82
23. srp 2009

Cien, se mnou taky o tom dr. nemluvil.... to se rozhodne až v úterý, podle toho jak na tom budou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru