Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
23. srp 2009

Bobinko, Spasinko, zdravím vás, berušky🙂 Cien, jestli je vhodná PK, to vám řeknou v úterý, jo a na slzy je vždycky času dost a doufám, že ty Tvoje slzy budou slzy štěstí nad // na testíku🙂 Kasi, už jdu okouknout fotešky🙂

j.cien
23. srp 2009

Radulko tys ale mela asi vice jajusek,ne?

bellka
23. srp 2009

Já než to vložím, tak už jste zase na další stránce, OMG!

j.cien
23. srp 2009

Bellinko jsi hodna,ale ja furt nevim,jak to udelat v to utery...hlavne se musime s Petrem domluvit,jestli pojedeme se psem nebo bez..nemuzeme ji nechat tolik hodin zavrenou doma a jeste neni plot...tak jsem myslela,ze ji vememe,tebe bychom vysadili na 9ve f. a hodili pejsu k segre na zahradu,pak zpet do OC,ja Etik a zase k segre a druhy den bychom te vzali pak domu... 😉 to by slo,ne?Ale pokud nebude ET v Ut...tak nevim,co by bylo...to je na prd,kdyz to nebudu vedet dopredu...

radule82
23. srp 2009

Cien, odebrali mi 10, ale k oplodnění bylo jen osm, ale hned dva se nějak přestali vyvíjet, takže bojovalo 6.

j.cien
23. srp 2009

Radulko a kdys tam teda volala,druhy den? a na to stejne cislo nebo nekam do te labiny?A mluvil s tebou dr.nebo ta laboska nejaka??

bellka
23. srp 2009

Cien, no právě, že se to dozvíš až v úterý, ale kdybys už měla ET, tak ten se dělá cca ve 12 a můžeme zajít na oběd, bo bude dost času. Kasi, fotky jsou krásné🙂

radule82
23. srp 2009

Cien, já volala kolem poledne 🙂 volala jsem na to jejich číslo a sestry mě spojily do laboratoře 🙂 mluvila se mnou ta laboranta 🙂 a řekla mi jen, kolik se jich dál vyvíjí, ne kolikati buněčné jsou... takže ti jen řekne takovou 50% informací, ale i to jsem chtěla vědět 🙂

j.cien
23. srp 2009

Diky Radul,asi zitra vymeknu a taky zavolam 😀
Bell,jeste to promyslim,sama si nevim rady s tou nasi pejskou...

bellka
23. srp 2009

A co máte za pejska, že jsem tak zvědavá?

j.cien
23. srp 2009

Belli uz jsem tu,nedalo mi to,je po desti a vsude sama pampeliska a ted se to prave dobre pleje 😉 fuj,ale boli me uz bricho,tak leham..
Mame Kerinku,je to nas milacek rodiny 🙂 nase blondynka 🙂 zlateho retrivra...v rijnu ji budou 2roky

bellka
23. srp 2009

To si dovedu živě představit, jaký je to miláček, my máme to samé doma a málokdo nemá místo miminka zatím zvířátko🙂 jdu chystat večeři, Pavlík za chvilku přijede z práce🙂

j.cien
23. srp 2009

jjBelli,tak si uzijte pekny vecer 🙂

spasinka
23. srp 2009

Diky, Cien, urcite se zastavim...tento tyden mam jeste nabity, ale pak urco jo. Aspon se snazim mit porad nejaky program, jinak jsem doma a jsem na nervy. V patek jsme byly s kamoskou na zabave v Bystrici (myslivecke hody to byly, myslim), no vybornaaaa akce 🙂 A za dva tydny je Den obce 😉

j.cien
23. srp 2009

super Ditus,beru te za slovo 😉 a budu se tesit 🙂 Dobre delas,ze mas nabito..je to lepsi,nez se doma trapit..a brzo bude lip..citim to v kostech 😀

radule82
23. srp 2009

Holky, budu pro dnešek končit 🙂 už jsem okoupaná, tak si šupnu už do postýlky a budu koukat na telku 🙂 Tak všem dobrou noc 🙂 a úspěšný vstup do nového pracovního týdne 🙂

A Cienčiným embrouškům bujaré rozmnožování 😉

bellka
23. srp 2009

Berušky, taky se loučím a přeju dobrou nocku a krásné sníky🙂

katrin111
23. srp 2009

zdravim holky ditus a za 3 tydny mame srazek............

kasa
23. srp 2009

Tak vás jdu ještě pozdravit a popřát vám dobrou noc.
Právě jsme před chviličkou dorazili domů a Peťa šel teď na noční.Šli jsme kolem 5 pomoci kamarádce co má tu dětskou hernu s pokládáním nového koberce,už tam byli ale od rána tak větší část měli položenou,ale dodělávali se ty nejhorší úseky kde se muselo hodně vyřezávat.Ta herna je opravdu obrovská takže položit koberec byla vcelu fuška.No a my ženské jsme umývali skleničky,talíře ,hrníčky...na baru.Taky jsem si od jedné kamarádky co s námi taky byla na tom pobytu na Sukenické půjčila na chviličku Tedíka 4 měsíčního,tak další možnost se nakazit tak doufám ,že nákaza už propukla ve velkém a brzy budu těhu. 😀 😀 😀

kasa
23. srp 2009

No nic jdu se zakuklit,protože ráno se blíží a jelikož stále v noci moc nespím,tak ať se aspoň na chviličku vyspím. 😀

rona2
autor
23. srp 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček

V restauraci Stolárna.

bellka
24. srp 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju všem krásný den a hlavně šťastný vstup do nového týdneee🙂

petra123
24. srp 2009

dobré ránko holky tak dneska jedem do Polanky na to IUI a genetiku tak držte palečky a všem taky co dneska a zítra čekají na nějaky zákrok tak mocinky přeji uspěch a držím palečky hodně štěstíčka všem pá 🙂 😉

bellka
24. srp 2009

Petro, držím palušky, ať to vyjde🙂 kelišky se ztratily, OMG😀

petra123
24. srp 2009

bellko co je to OMG??? 😀

bellka
24. srp 2009

OMG- ó majn got😀

petra123
24. srp 2009

😀 😀 😀 tak ted jsi mě pobavila 😀 😀 😀

bellka
24. srp 2009

Aspoň ses zasmála, budete mít veselé miminko😉 No nic, jdu zavolat na policii, jestli někdo nehlásil únos kelišek😀

evcaa
24. srp 2009

ahooooj holky ted tu sedim drzim maleho za rucku pac se nejak skubal 😀 😀 😀 😀 romanko ses sikulka zes nasla srazik v te zaplave stranek ja se o to pokousela ale marne stratila jsem nervy 😀 😀 😀 😀

cienko ja mela myslim 12 pouzitelnych vajicek sest s ICSI a zbytek na petriho misce a vidis Danik to zvladl 😀 😀 zaplat panu bohu 🙂

j.cien
24. srp 2009

Pekne pondeli holky 🙂
No prave Evi..s dbojnasobnym poctem jajec je dvojnasobna sance,ze mezi nema bude sampionek 😉 a 6jajec je podprumer..tesim se,ze snad to nejake embryjko zvladne..ale jsem pritom nohama na zemi 😉 🙂

Myju okna,papa Kelisky 😉 odpo jeste juknu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru