Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
26. srp 2009

holky moje jste zlate dikyyyyyyyyyyy moooooccccccccc

j.cien
26. srp 2009

Holky moje ,je to tak 🙂 5embrousku stale bojuje 🙂 jima me takova euforie,az ji musim krotit...pac do cile je nekonecne daleko,ale mame aspon nakroceno 😉
Zitra jdu 9.15na Ko a ET asi kolem poledne,spat jsem tam nechtela,ze po tech 4hod.pojdu domu-tady k segre..ale to se jim vubec nelibi,pac po 13hod pry se klinika zamyka a nedostanu se ven
😀 😀 cimz mne vlastne prinuti zustat na noc 😀 no maji to dobre vymyslene 😀

petra123
26. srp 2009

belko proč plačeš???neplakej ☹ 😉

j.cein tak hoooooooooooooooooodněěěěěěě štatíčka zítra a od zítra opatrně budeš mít miminka pod srdíčkem 😲 😲 😲 😉

smilers
26. srp 2009

cien to je bezva a popravd ekvalita zse nehraje takovou roli, hlavne at ty mas poradne ustlano, jak rika moje mamka 😀 takze tfuj,tfuj na zitra a ja taky ve fertasu prespala, pac jsem mela jaksi et v so😀 da se to vydrzet, nastesti jsme tam byli i se mnou 5 holek 😉

katrin111
26. srp 2009

sakra marti ty uz musis tady prekonat tu hnusnou smulu,to bude super srazik pokud to vyjde a ja verim a modlim se za tebe ze to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smil holcicky jsou zlate 😉

smilers
26. srp 2009

katrin111 diky 😉 pockej, taky budes met zachvilku mrne u sebe🙂 jinak balhopreji dodatecne k narozeninam 😝

rozi.nka
26. srp 2009

ahoj holky 🙂
cien, čeká nás srazík a jak praví kelišovská tradice co srazík to těhule, takže teď je to jasné 😎 držím pěsti 😉
bellko je mi líto, že to nevyšlo ☹ ale jednou to klapne, musí 😉
katrin všechno nejlepší k narozeninkám 😵

dneska jsem naposledy v práci tak si to užívám 😉 😉

bellka
26. srp 2009

Rozinko, tak si ten poslední den pěkně užij🙂 prý tradice, co sraz to těhule, tož to se bude muset dělat sraz pokaždé, když bude někdo po ET, OMG😉 Petro, já už jsem taková. Mě stačí něco říct a už mám po celém těle husí kůži a roním jak želva, no ale zase budu míň čůrat😀

petra123
26. srp 2009

belko ty jsi taková citlivka to jak sjem taky 😀 taky když je něco a někomu se povede věc po které touží moc dlouho a povede se vždycky mě zamrazí a slzyčky a hlavně když vidím v TV že nekomu se narodí mimi nebo že se dozví že je žena v tom je to k slzyčkám 😢 😀 jo jo cíťa jako ty 😀

radule82
26. srp 2009

Ahojte holky 🙂 uf konečně doma z práce 😉

Bobinko, hooodně štěstíčka na píchání, at máš jen samé kvalitní vajuška!!! 🙂
Katrin: tobě přeji krásný narozeninkový den, hodně štěstíčka, zdravíčka a at se ti splní vše, co si přeješ!!!
Cien: paráda!!! pět bojovníčků - to musí vyjít!!! 😎 😉 😉 (hlavně že koutná včera říkala, že dva nepřežijou, pchch.... ) to asi bohužel neví, jací to jsou rváči!!! 😉

radule82
26. srp 2009

tedy BOHUDÍK jsem chtěla samozřejmě napsat! 😉

petra123
26. srp 2009

Katrinko ty máš narozeniny tak to hodně štěstíka,zdravíčka a hlavně pohodu 🙂

jinak holky kdo byl na iui brali jste taky utrogestan?a pomohl vám?

kacza.b
26. srp 2009

ahojky kelisky

cien bajecna zpravicka ak to budou hodne silni bojovicci sami sampionci,drzim palecky!!!a na zitra pfuj,pfuj pro stesticko a hezky pupickovat 😉

katrin vsechno nejlepsi k narozeninam a ten nejkrasnejsi darek nosis pod srdickem 🙂

kasa
26. srp 2009

Krásný večer všem,právě jsem dorazila domů z práce,dneska jsem byla přesčas.A jsem z toho sluníčka úplně blbá.
Jinak už mám doma nastěhovaného čápa,kterého mi dala kamarádka,včera jsem ho objevila u ní v herně,když jsme probírali plyšáky.Tak třeba nám přinese štěstí. 😀

michina
26. srp 2009

Jdu povzbudit Cien, drzím palečky, dobře to dopadne, uvidíš! Nenech se ve Fertasu vystresovat a držte se i s embryjkama!! 😵
A vás všechny ostatní moc pozdravuju 😅

kacza.b
26. srp 2009

ahojky michinko 🙂

asmeena
26. srp 2009

katrin: všechno nej nej k narozeninkám a zítra má Evička? Tak té taky vše nej. 😉

asmeena
26. srp 2009

cien: super zprávička, tak se krásně vyvíjí, to bude tutovka. Budou přinejmenším dvojčátka 😀 😵

kacza.b
26. srp 2009

a v patek jaaa 😒

kacza.b
26. srp 2009

asmeen jsi jeste na dovolence a jak bylo jak je?

kasa
26. srp 2009

Takže nejdříve všechno nejlepší k narozeninkám Katrinko,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a sluníčka a hlavně ať vše dobře dopadne a už brzy držíš v náruči svého broučka.To vše a ještě více,prostě si to dneska užij.
Cien ty tu vlnu rozjedeš,to určitě neboj.A budeš následovat Smil s trojčátkami,to bude nádhera.
Rozi tak teď ,když už od zítřka nemusíš vstávat do práce,tak si užívej dvakrát tolik pohody posledních dnů těhulkování.
A Majdi neplakej dočkáš se já věřím ,že mi čáp donese štěstí a hned potom ho půjčuji tobě,takže na jaře to vyjde.Uvidíš. 🙂

kacza.b
26. srp 2009

rozinko ty jo ty uz nastupujes materskou 😲 toto uteklo. nedavno jsem se radovala s tveho testiku a s originalniho darku k valentonovi a uz je to tady a za chvili bude bobek kricet do sveta ze uz je mezi nama 😵

kasa
26. srp 2009

Tak to je narozeninkami jen poseto,takže gratulace patří i zítřejšímu oslavenci Evičce a hned poté Kačence.
Evi tobě hlavně přeji ať je Daneček zdravý to je základ.A Kačce hlavně ať se brzy dočká taky malého zázraku.

kacza.b
26. srp 2009

kasi nemate tam tech čapu vic 😅 a je to ten co nosi miminka? urcite je to ten co nosi to male stesticko v perince 😵

kacza.b
26. srp 2009

kasi dekuji uz mi bude 33 😔

radule82
26. srp 2009

Já se taky Evi a Kaczi přidávám ke gratulaci všeho nej k Vašim narozeninkám 😉

radule82
26. srp 2009

Já se budu pro dnešek loučit 🙂 Zítra na koníkovi nebudu, takže sem kouknu až v pátek odpo :(

CIEN, ZÍTRA BUDU DRŽET PĚSTIČKY, AŤ SE PRĎOLCI ZAHRYZNOU A NEPUSTÍ!!!! 😉

kasa
26. srp 2009

Kači no já doufám,že je to ten co nosí děti,jak jsem ho v té hromadě plyšáku objevila,úplně se mi rozzářily oči,a říkám kamarádce.No to je jasné,my čekáme až k nám přiletí čáp,a on si tady klidně leží v hromadě dalších zvířátek.Hned jak jsem to dořekla ,tak mi řekla ,že si ho určo musím vzít ,a že bychom měli k němu sehnat ještě vránu ať je to tuplované,asi se po nějaké podívám.Hned jak nám přinese štěstí předávám ho hnedka dál,první na řadě bude Majda,tedy jestli to nestihne dřív i bez zapůjčeného putovního talismana. 😀

kasa
26. srp 2009

No nic budu se loučit,půjdu do hajan,tak dobrou noc všem,zítra Cien hodně úspěchů,a všem oslavencům ať si to hezky užijou. 😀

petra123
26. srp 2009

😔 holky taky přeji krásnou noc jsem nějaka unavena dobrou noc

AZÍTRA VŠEM CO NĚCO MAJÍ HODNĚ ŠTĚSTÍČKA!!!!TVUJ TVUJ TVUJ 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru