Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
8. dub 2009

Dobré ránko, kočky 🙂
Asmen, to si děláš srandu??? Tak mě řekl 5.5 tis., ale já si k tomu dala ten AH, takže to vyšlo na devět + léky. Takže necelých deset. Doufám, že to bude co k čemu 😵

rona2
autor
8. dub 2009

Ahojky,já jak je tak krásně vysedávám venku a sluním se,je třba toho využít když jsem doma ještě.

verca777
8. dub 2009

ahoj luci,,no je mi to jasne ja sedím jen na balkoně 🙂 a jak romi pokračuješ?? luci a jake leky ti napsal?

rona2
autor
8. dub 2009

Lucíku s těma cenama to tam mají divné.Asi jak se dr.vyspí tak podle toho jsou ceny.

luciik
8. dub 2009

Já si taky myslím 😠 Mám utroš a estronom, či jak se to jmenuje.....

rona2
autor
8. dub 2009

Já jedu v pátek ke Kájovi a snad folíky vydrží do středy a šla bych ještě na IUI,no a pak to prozatím vzdávám.

luciik
8. dub 2009

Roni, tak to budu držet palečky 😵
Nevíte od kdy má Kajoš dovolenou???

rona2
autor
8. dub 2009

Ještě mi zůstane jeden hrazený pokus,ale to nevím kdy bych na něho šla asi podle dovolené ať už nemusím na PN a taky ať jsem doma.Tento cyklus mi dva nevýjdou protože jak na potvoru mi tam vlezly velikonoce.

verca777
8. dub 2009

no ja normalně uvažuji jeslti mam jit do toho druheho pokusu,,ted v zaři anebo se na to vykašlat,,,ale jase znam,,jak dopadaji ty moje přestavky,,,to se papk počíta na roky,a ja vlastně nemam na co čekat,,32klep na dveře..ale normalně uvažuji,,,nějak tomu nevěřím,,,tomu všemu

rona2
autor
8. dub 2009

Lucíku děkuji,ale teď je držím já tobě to je aktuálnější. 😉
Myslím,že má dovču kolem toho 27.Asi ten týden.

luciik
8. dub 2009

jo, tak to by bylo fajn, chi ho ještě stihnout, ale asi mu budu stejně volat 😀 moc se mi nechce za tím holubem 😖

rona2
autor
8. dub 2009

3Verčo být tebou tak to ještě zkusím,ale popravdě tomu taky moc nevěřím,tomu možná ano,ale těm výsledkům co říkají dr.nevěřím skoro vůbec.A příroda je mocnější než nějací doktoři.

rona2
autor
8. dub 2009

Za Holubem nechoď,Kájik je Kájík.

rona2
autor
8. dub 2009

No já už se těším na ten pátek,co mě zase čeká. 😀

verca777
8. dub 2009

no uvidim,,muž to chce zkusit,,,ale mi se do toho nechce,,,ale určo to zkusime ted ještě jednou,,a když pak nic tak to kašlu,,,sem rozhodnuta...ale i tak se zajdu zaptat na tu radnici ohledně te adopce,stou myšlenkou si pohravam velmi dlouho...

luciik
8. dub 2009

Romi, právě proto mu budu asi volat, abych mohla jít za ním 😝

verca777
8. dub 2009

lucinko kdy jdeš na kontrolu,,a jak ti je))

luciik
8. dub 2009

Věrko, ať manža do sebe tlačí nějaké ty vitamíny, nějaký profertil, či jak se to jmenuje, prý jsou po tom velmi dobré výsledky......

rona2
autor
8. dub 2009

Verčo proč nezkusíš IUI s dárcem,to už je taková poloviční adopce.

rona2
autor
8. dub 2009

Můj bral profertil,ale výsledky jsme se už nedozvěděli,protože jsme šli do dárce,Kájik říkal,že ty IUI s manžou ani nepočíta.

luciik
8. dub 2009

Já mám jít za kajošem 14 den po transféru do Fulneku, ale to vychází na sobotu. Takže mu budu volat, kdy mám vlastně dojít a kam 😀
Jinak se cítím dobře. Dnes ráno trošku pocit na MS, ale pak dobrý.

verca777
8. dub 2009

ja slyšela o tom profertilu,,,,,no romi to asi není pro mě,,to s těma darcema,mam jen jeden vejcovod,,a na ten mi říkal kajoš že mi dava tak 20 procent abyhc sama přišla do jineho stavu a pak po tom našem spremio slavnem tak šance nic...a nenabidl mi to ani to ivi

rona2
autor
8. dub 2009

Ale kdysi bral vitamín E a zlepšilo se to.

verca777
8. dub 2009

nestraš s menzes,včera bylo u nas divočina 😀 po 3 tydnech,,a víš tak jsem automaticky si říkala co kdyby nahodou,,ale ot je blbost s mym štestím,, 😝

verca777
8. dub 2009

romi bere vitamin e a zinek,,,

rona2
autor
8. dub 2009

Mám známou,která má taky jeden vejcovod a má taky tři děti a na procenta kašli,mi nedávali žádne a taky jsem otšhotněla i se špatným spermiem a jeden vejcovod je taky nějaký slabší.A u toho dárce jsou ty spermijky lepší a nestojí to tolik,za pokus to stojí.Někomu to vyjít musí.

rona2
autor
8. dub 2009

A zlepšilo se to?

verca777
8. dub 2009

jo ja mam dojit na kontrolu za 3 měsice to bude asi konec června,,,bo pak v červenci tam nejsou,,sem slyšela a teda od srpna pak začneme nanovo ten kolotoč kuwa mam z otho taky divny pocit ze všeho

rona2
autor
8. dub 2009

Manžovi dal kdysi doktor nějaké léky,které by to spermio měly zlepšit,ale byl pravý opak tak to pak už nebral a měl jen vitamíny,ale výsledky ve ferťasu katastrofa.

verca777
8. dub 2009

nene,,měl pořad stejne ..ty víš promin nic nemmam proti Iui ale sakra ja tomu nevěřím ,,no ted už pochybuji jeslti věřím i ivf...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru