Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
13. zář 2009

Cien ahoj🙂 honem teplý čajík a ponožky na nožky🙂 jj, to je škoda, že jsme se nevyfotily s Daníkem.

j.cien
13. zář 2009

Holky jdu s Kerinkou do lesa na hribky,pak jedeme na obed nekam,milacek me pozval,ze ma prekvapeni 😉 ..tak potom odpo zase nakouknu 😉

Krasnou nedelicku vsem! 🙂

j.cien
13. zář 2009

Je ahoj Belinko!jsem se smala,jak snidate spolu Activii 😀 😀 to si umim prestavit 😀 😀

radule82
13. zář 2009

Tak už mám vše fertig 🙂

radule82
13. zář 2009

Katrinko a ten holandský řízek děláš z jakého masa?

radule82
13. zář 2009

Kokes zaklepal na okénko, hodil xichtíka jak ukazovala včera Bellinka a šup už má activii 😀 😀 😀

rozi.nka
13. zář 2009

dobré dopoledne kelišky 🙂
jdu vás dočíst jak jste si to užily 😉
jinak v autě samozřejmě vybitá baterka, ani nevím jak se mi to podařilo 😖

bellka
13. zář 2009

Cienko, užijte si s miláčkem a pak přijď říct, co to bylo za překvapení🙂 a ještě Ti musím říct, že je to nádhera, s jakou láskou se na Tebe manžel dívá a Ty na něho🙂 Radulko, přesně jak jsem včera ukazovala😉

kacza.b
13. zář 2009

ahojky kelisky

s danielkem jsme se nemohli vyfotit,Evicka donesla fotak az po jeho odjezdu.

vcera bylo bajecne a jsem taky pro,abychom to brzy zopakovali 😉

bellka
13. zář 2009

Rozinko ahoj, to je škoda, žes nemohla přijet. Kdybyste neměli ještě tu rozlučku, jsem pro Tebe chtěla přijet.

kacza.b
13. zář 2009

bellko tak kokes prisel na activii 😀 😀 😀 se tu chlamu

s tou cien mas pravdu,uplne to s martinky a s petra zarilo 😵 jsem zvedava na to prekvapeni co pro ni chysta,no jo jsem keliska zvedava 😅

radule82
13. zář 2009

Belli, taky jsem si toho hned všimla, pohled stačil a ta láska z jejich očí uplně sršila!!!!

kacza.b
13. zář 2009

me taky moc mrzi ze rozinka nedorazila,jeste jsem ji nemela tu cest poznat a uz to asi nestihnu 2v1,to uz bude asi s Matějičkem v kocarku 😵 a na to se taky mocinky tesim 😉

kacza.b
13. zář 2009

jj radul srsila 🙂

katrin111
13. zář 2009

holky me hned napadlo jak psala cien ze ma petr prekvapko tak ze ji pozada o ruku.............pert je strasny sympatak strasne dobre na me pusobi uz i v polance jsem z nej mela dobry pocit...........ahoj kaci a rozi.......radul delam to z mleteho masa asi misunk je to kupovane pac ja nemam mlynek na maso ale bylo krasne tak jsem ho koupila............tedka jsem dovesela pradlo a volala mi evca takze si pro kapky zajedem primo do pizerky........hlavne ze tam budou jinak by me piclo...........

katrin111
13. zář 2009

mas pravdu kaci ja ji nevidela s briskem a taky me to mrzi......

radule82
13. zář 2009

takže "cienkovští" nejsou manželé?

bellka
13. zář 2009

Kaczko ahoj, jj, přišel na snídani. Jsou manželé, né? Ale jestli né, tak to bude bomba, mám husinu🙂

kacza.b
13. zář 2009

katrinko ahojky,to by bylo krasny 😵 😵 😵 kdyby to bylo fakt ono

je to,ale sila vsichni jsme o tech kapickach vedeli a ani jedna,vcetne cisnicky jsme si nevzpomeli 😀

ja dneska delam veprove roladky s ryzi,mnam uz se tesim 😝

kacza.b
13. zář 2009

ahojky bellko

nejsou manzele a bylo by to bomba!!!! no jetli nas ted ctou 😅 jsem zvedava s cim prijde 😵

rozi.nka
13. zář 2009

tak už jsem vás dočetla, píšu si se švagrovou na icq tak to bylo na dlouho 🙂
no srazík musel být opět jedinečný ☹ jsem ráda že jste si to užily a že nám teď přibyly už i srazíkové kelišky 🙂
bellko jsi moc hodná, říkala jsem i katrin žejste zlatíčka ale enmělo to cenu na tu chviličku 😉
jinak rozlučka taková normál, s váma by to bylo určo lepší 😵 nejlepší část večera byla jak mylý hodil takovou vlnu v břichu, že si toho všichni všimli, no poprask jak blázen a prý ať to udělá znovu a že nemám dýchat ať je to vidět 😀 😀 doma jsem byla v jedenáct, zbitá jak pes. Kuba dorazil z pánské v jednu a jak jsme si povídali tak mi kručelo v břichu a poprvé za těhu jsem jedla ve dvě ráno 😕
jsem moc zvědavá na cienčino překvapení 🙂
dnes jdeme na oběd ke tchýni, tož mám radost až na kost 😝 😀
jo a na další srazík vám přivezu ukázat toho našeho kuliferdu, dopředu si zkontroluju a opravím auto a bude 😀

kacza.b
13. zář 2009

rozinko my jsme se vcera nasmali kdyz jsi volala,katrin se tak vazne zatvarila ze jsme si mysleli ze uz rodis 😉
a ono nejelo auto,smula no.

a co klidne papkej az bude maly venku tak uz si tolik nedoprejes,tak jeste uzivej
a tu vlnu v brisku bych taky chtela moc videt,dominik me vcera ani nekopnul asi spinkala to jsme byly hodne hlucne 😀

evcaa
13. zář 2009

ahoj holky preji krasne rano
tak ja vcera dosla domu okoupala maleho zacvicila si okupala sve tluste telo a sla se divat na tv spat jsem sla kolem 11 danik vytuhl uz v 9 aspal az do 7 do ranaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty jo ja vyskocila jak certik z krabicky kdyz jsem si uvedomila ze jsem v noci nekrmila okamzite probehl test tepu na krku danika a holky byl tam on proste spal celou noc a ja mela strach ze nedycha ty vole to byl sok 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jinak sraz by muhl byt klido dnes bylo proste uplne luxusne jste cupr baby a ja vas mam rada 😀 😀 😀 😀 😀 😎
a belka a jeji zoo no proste parada eliska a marenka 😀 😀 😀 😀
ja tady ted danikovi natahuju hajanka a nahazuju dudlik jo a prej vas mam pozdravit od nej 😀 😀 a od tatky taky
jo a jeste sem prisla domu a na schodech me vzal balanc a jirka prej cos chlastala a ja pry zelenou vodu 😀 😀 😀 😀

evcaa
13. zář 2009

jinak my uz v pul osme byli v kaufu v polsku meli plenky ve sleve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 90plen za 218 korun tou nekup to kurna 😀 😀

evcaa
13. zář 2009

a prasek bonux 8 kilo za 180 korun to je kauf 🙂

evcaa
13. zář 2009

kruci gde stze mam cas kecat danik lezi a keca s tygrisem 😀

rozi.nka
13. zář 2009

kaczko to ani Mates se nenechá ošahat, on se předvádí jen na oko 😀
a katrin je číslo 😀 😀
evi je to šikula, chtěl ti dopřát více spánku po tak náročném dni 😉
holky musím se loučit, na jednu je oběd u tchýně a to ji ještě musím koupit dárek, trochu tady pouklízet a dát vyprat Kubovi pracovní věci. nevím jak to stihnu, asi budu superman 😀
užijte si neděličku, později nakouknu. ještě mrknu na fotky jaké jste kočky 😎

kacza.b
13. zář 2009

ahojky evicko,taky te mame rady 😉
tak ty jsi se bulala s zelene vody 😀
jsi sikulka jak to vsechno zvladas,Danielek je moc krasne a sikovne miminko taky ho od nas moc pozdravuj i tatku 😉 a ze tak dlouho spinkal on byl asi utahany s tech nasich kecu 😀

a ty jsi teda super kocka a ne zadne tlusty telo,tech par kilo pujde brzo dolu,udelas par krat vrz,vrz na orbitreku a pujde to samo 😉

evcaa
13. zář 2009

j rozi uzij si to s TCHOREM(tchýni ja rika jcienka

evcaa
13. zář 2009

jj vrz vrz udelam vcera se mi uz tak nechtelo a jirka prej sup sup mamko mame totiz domluvu ze me musi podporovat tak to vzal vazne 😠 😠

kacko uchazejici budu az nebudu mit tak vyzranou hubu 😀 😀 😀 ty vogo se mi to rymuje 😀 😀

ale dme sem se merila a v pase mam o 4 cm min a ve stehne 3 cm dole

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru