Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
15. zář 2009

Holky zlate zdrham z prace.. 😉 fiicim domuuuuuuuu rict to milackovi 😉 a doufam,ze mi notas dnes bude konikovat!!JEstli ne,tak na vas nekaslu..jen jsem mimo provoz 😀 😀 😀

bellka
15. zář 2009

Holky zlaté, jestli si myslíte, že jsem usnula, tak ani náhodou. Pořád vidím před očima ty krásné pozitivní zprávy na obou diskuzích, kam chodím, OMG🙂

asmeena
15. zář 2009

ahoj holky, tak jsem rychle koukla na koníka a pročetla pouze příspěvky od marti. Je to úžasné. A pak že defekt. Chichi. A to budou určitě dvojčátka.
A s tím voláním do Fertimedu, to je klasika. Já taky tak volala po ET na výsledky krve a nejprve to nikdo nebral, potom, když to vzali, tak zase neměli ještě výsledky, tak jsem měla volat až za hodinku, pak to tam zase nikdo nebral nebo bylo obsazeno a když to konečně vzali, tak prý výsledky teprve třídí, ale naštěstí mají zrovna v ruce ten můj. Tak mi jen tak stroze do telefonu oznámili, nic tam není, potom se sestra zarazila, že to je 12HCG a potom se na to ptala druhé sestry, co to znamená a ta jí řekla, že nic, tak mi teda znovu oznámila že je to negativní. No moje nervy. Je to hnus přístup.

asmeena
15. zář 2009

cienko: ty si to drahé polovičce hned nevolala? A možná Kájoš nic ještě neviděl, protože je na UTZ brzy, ale HCG ukázkové.

asmeena
15. zář 2009

cien: a půjdeš ještě do Polanky? Já už bych tam nešla. 😖

j.cien
15. zář 2009

Asmenko volala,ale byl nedostupny..mame tu strasne spatny signal..
Ale vrta mi hlavou,jak to,ze nevidel na UZV..protoze ta Lucka,co byla se mnou na OPU i ET i na kontrole vcera,tak te potvrdil tehu,gest.vacek...a dnes mi volala,ze ma HCG 16OO....a u ni uz to videl...tak proc u mne ne... ☹ ale to nevyresim...necham to konovi,ten ma vetsi hlavu 😀

asmeena
15. zář 2009

protože u každého to je jinak, ale co já si pamatuju, tak mi Vodička říkal, že ještě tak brzy po ET nemusí jít nic vidět. A od kamarádky jedna známá šla taky po ET na UTZ, byl vidět jeden váček a když šla potom na druhou kontrolu, tak měla dva váčky. Takže to je různé. 😉 Hlavní je, že jsi naše těhulinka. 😵

asmeena
15. zář 2009

a už to tvůj nastávající ví?

j.cien
15. zář 2009

Asmenko je to neuveritelne krasne,cestou domu mi tekly v aute slzy..jsem ani nevidela na cestu 😀 ,ale ten strach trva..to asi tak uz bude..jsem na zacatku a dloooouha cesta prede mnou 😉
zda se to tak jasne,snadne...ale je tolik rizik a neda se na to uplne nemyslet...ted se modlim,at za tyden uz na UZV je to,co tam ma byt videt 😉

kasa
15. zář 2009

Cien obrovská gratulace,to je super,já jsem v to tajně doufala,však to je začátek naši kelišácké těhu vlny. 😀 😀 😀 😀 .Hurá.No já si jdu lehnout,už mě druhý den bolí podbříško ,tak se jdu natáhnout.Včera jak jsem zalehla v 5 odpoledne tak jsem se vzbudila ve třičtvrtě na 5 ráno,akorát jsem se přesunula od televizky do ložnice. 😉 .Tak uvidíme co se z té bolesti vyvrbí.Tajně doufám,že se to třeba uhnizďuje bobišek. 😉

j.cien
15. zář 2009

Jj Petr se jen smal a objimal mne,ze pry jsem hlupacek,ze on to vi uz o zacatku,ze to vyslo 🙂 on je totiz bytostny optimista a ja pravy opak 😀 dela cely den venku plot,uz znicil 2 vrtacky 😀 vrta do zeleza a sroubuje tam pak drevene desky...neda si rict,chce si to proste cele udelat sam..
Ja tu lezim na gauci a vsude je houbova narkoza..susim 4plechy,co jsem nasbirala v nedeli 😀

asmeena
15. zář 2009

a kam jdeš na další kontrolu? Máš jít za týden, že?
Rostou houby? Hned bych šla někam do lesa trošku porelaxovat, ale mám zeleninu v lednici, tak jí musím jít zpracovat.

j.cien
15. zář 2009

Kontrolu mam mit ve stredu..jestli ovsem nevymeknu a nezajdu rovnou ke svemu gyn...fakt mam 100chutii..jeste to probereme s Petrem 😉
Co tvoje nachlazeni,uz´je to OK?
Bydlime u lesa,ja les miluju,tak jsme hlledali misto ,kde je blizko 🙂 Kerinka ho take miluje,nejradeji se cele vyvali v bahne a plave v potoku a je pak jako prase,tak ji musim venku ostrikat hadici 😀 a doma pak samo bordel..ale stoji to za to,jak ji vidim,jak je happy 😀 retrivri tohle nechutne bahneni proste miluji 😀

kacza.b
15. zář 2009

ahojky kelisky tak jsem se sem konecne dostala

cien obrovska gratulace k tak krasnemu ciselku,to je uplne mega ciselko na tak kratkou dobu to budou dva bobišci 😉

katrinko dekuju moc za sms ja uz to v praci nemohla vydrzet

pekne jsem se nachlamala jak jste vsichni cekali,ale vysledek stal za to!!!!!!!skoro 10 000HCG OMG nadhera 😵

j.cien
15. zář 2009

Kazko uz jsem psala,jak jste zlate..jak to se mnou prozivate..ty moje nervaky 😀 😀

sido
15. zář 2009

ahoj holky teď jsem to všechno dočetla neměla jsem odvahu si přečíst konec 😀 ale teď tu sedím a mám husí kůži 😀 cienko zlatá teď už bude všechno ok 😉 😉 😉 moc ti to přeju a věřím že ve středu dostaneš tu nejkrásnější fotku z UTZ 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

sido
15. zář 2009

takže kdo je teď na řadě s dobrýma zprávama? myslím že capenka a bobinka že? 😉

asmeena
15. zář 2009

já bych asi vyměkla a zašla ke svému gyndaři.
Nachlazení už je dobré, jen si občas ještě kapnu sanorin 😉 .
To musí být idilka bydlet takhle u lesa. A počkej až ti tam budou ještě lítat dvojčata, tak to nebude jen psisko špinavé, ale i ... 😵

j.cien
15. zář 2009

Sido dekuji!!!kez bych tu fotecku s prdolkou opravdu dostala!! 🙂
JJ.ted je na rade Capenka a BObi!!!Az se stydim,ze dnes jsem tu stredem pozornosti..ale jak se to protahovalo,to cekani na vysledek,to byl des...

sido
15. zář 2009

jj to musely být nervy ale stálo to za to 😉 jen jsem zvědavá co ti řekne Kája a jak se k tobě bude chovat 😒

rona2
autor
15. zář 2009

Hezké odpoledne holky moje 😉
Cienko obrovská gratulace,to už bylo jasné,ale věřím,že nervy pracovaly,ale hcg úplně ukázkové a tutovka.Tak se teď šetři a dávej na sebe pozor a v sobotu tě čeká další radůstka 😉 .JSTE KRÁSNÝ PÁR A PŘEJU VÁM ŠTĚSTÍČKO.

j.cien
15. zář 2009

jj Asmee ,idylka s ozranyma stromkama od srnek 😀 😀 nedavno sedime u telky a divam se,kdo to k nam jde ...a on si to srnec s ruzkama,vykracuje si to kolem oken,kouknul na nas a pokracoval dal 😀 😀 na zahradu,tak ho sel pak Petr vyhnat s metlou v ruce 😀 😀 😀

bobinka1
15. zář 2009

ahoj j.cien a,kdy ve středu jdeš tuto nebo příští?,musím vám napsat,že čárečka zatím pěkně sílí,na to,že jsem 9.den po ET a neměli jsme PK tak jsem zvědavá,jak to dopadne 🙂

sido
15. zář 2009

bobi tak zatím tiše gratuluju 😉 🙂 doufám že se ještě taky stihnu svést na té těhu vlně 😉 bobi a kdy jdeš na ko ty?

j.cien
15. zář 2009

Ahoj Bobi,tak to je super,ze mas uz tak silnou carecku!!!To vypada hooodne slibne 😉 🙂 🙂 kontrolu mam pristi stredu,ne zitra..a kdy mas ty kontrolu??

Ahoj Rono 🙂

sido
15. zář 2009

a cienko který tt by jsi měla teď být jak se to počítá od ms nebo od ET?

bobinka1
15. zář 2009

no právě já taky příští týden ve středu

bobinka1
15. zář 2009

právě mám tam tři tak jsem zvědavá kolik jich tam bude až se začínám trochu bát 🙂

asmeena
15. zář 2009

bobi: tak ať sílí stejně jako ta cienčina a z krve ti potvrdí, taky tak pozitivní zprávičku. 😉

j.cien
15. zář 2009

Sido jsem z toho pocitani paf...ale nasla jsem na ivf.ca takovy vypocet po IVF,pri ET 5dennich embryjek ..zadas datum ET a vyfluslo mi to tabulku a podle ni jsem 5+3tt

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru