Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
18. zář 2009

nic holky valím do práce hold nic se nedá dělat pá 🙂

asmeena
18. zář 2009

cienko: ať se vám zítra ten den vydaří dle vašich představ. Šatičky budou určitě úžasné a ty v nich ještě úžasnější a myslím, že Peťovi by ses líbila i kdyby jsi na sobě měla pytel. 😉

evcaa
18. zář 2009

Martínko něco pro Vás ode Mě Jirky Danečka a Izzinky 😉

Dnes Vám všichni blahopřejí, slavnostní už zvony znějí, tak ať je toto vaše ANO dnešního dne požehnáno. Co je láska, to už víte, co je štěstí pochopíte, až se sklánět budete, nad postýlkou dítěte. A tak pro lásku, pro štěstí, pro všechno co Vás chrání, pro brzkou kolébku přijměte blahopřání. Žijte jeden pro druhého, než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi Vás a děti.!!!!!!!!

A něco pro odlehčeni

Drazí novomanželé, na břehu řeky toku, myl si velbloud prdel třista roků. Aby i ten váš svazek tak dlouhý byl, jak si ten velbloud tu prdel myl.

evcaa
18. zář 2009

rozinko krasny domecek pro matyska a to lehatko mame taky a danik je v nem naprosto spokojeny 😎 😎
jinak jsem dneska a vcera kecala pres tel s belinkou skoro 45 minut pavlik uz byl na nervy prej poloz to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karinko melo to tak byt vsechno ma svuj cas

radus skoda ze jsem te nestihla tak aspon opozdene ahoooooj

jinak danik uz pinka a ja si lakuju nehty 😉 😉

evcaa
18. zář 2009

martinko jestli budes chtit posli foto na mejla hodim to sem nebo na bereme se vsak uvidis kazdopadne se tady urcite vsechny trepeme na to podivat se jak ten tvuj den D probihal 😀 😀 😀 😀 😀 😀

co holkyyy je to tak ?????

bellka
19. zář 2009

Dobré ranko a krásnou sobotěnku vám všem přeju🙂 Martince s Petrem: Vaše malá loď už pluje oceánem života, kdo nebojí se, nezahyne, kdo bojí se, ten ztroskotá. Kapitánem z vás je jeden, kormidelník, druhý zas, chybí vám jen plavčík malý, a ten příjde v pravý čas🙂 Mnoho štěstí na společné cestě životem přejí Magdik a Pavlík🙂

kasa
19. zář 2009

Dobré ranko všem a krásný víkend. 😎

kasa
19. zář 2009

Jo Cien dnes je Váš nádherný den ,tak si ho náramně užijte. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Hlavně sluníčkově. 😀 😀 😀

kasa
19. zář 2009

Ahoj Bellko. 🙂 🙂 🙂

kasa
19. zář 2009

Jo včera jsem zase vytuhla v 7 hod ,tak jsem už ani Radulce neodpověděla. 🙂 .Jsem teď jako lední medvěd.Pořád spím.No budu muset do obchůdku protože včera jsme zasklili pečivo. 🙂 Tak zatím.papa

katrin111
19. zář 2009

krasny slavnostni den kelisky.................rozi fotecky krasne a brisko mas velike a zda se mi ze uz ti pomalinku pada....coz je dobre znameni 😵

katrin111
19. zář 2009

Martinko tady neco za mou rodinku
Přejeme Vám,aby příběh,který
dnes začínáte spolu psát,
zaplnil stránky Vašeho společného života
štěstím,láskou,radostí,porozuměním
a dětským štěbetáním.........budte spolu navždy 🙂

bellka
19. zář 2009

Tak jsem taky konečně zkoukla fotečky, OMG, rozinkooo, nemám slov, no🙂 Katrinko ahoj, no Tobě už to taky klepe na pupíček🙂

monickaku
19. zář 2009

ahojky nevite jak dopadla vcera capenka?

kacza.b
19. zář 2009

krasne ranko kelisky

nevesta se nam urcite uz chysta,ale maji to az nejak odpoledne,ne? myslim ve 15h?

co dneska varite?

katrin111
19. zář 2009

ahoj belli jj klepe ale ted se mi to bude nejvic tahnout............ahoj monickaku,ahoj kacko jj maji to az na 15h.......ja jsem si vcera nalozila kureci prsicka do marinadky a k tomu budou hranolky.............a copak mate vy dobreho kocenky??????????

katrin111
19. zář 2009

uz vyvaruju posledni plinky tedka jsem dovysavala a mokra jsem jak mys tak jdu hodit sprchu...........

kasa
19. zář 2009

Já jsem právě posnídala,na obidek budu dělat drubkovou polévku a filety s bramborkem. 🙂 .Ještě mám chvilku čas ,protože Peťa spí po noční. 🙂 .

kasa
19. zář 2009

Počasíčko jim vyšlo úžasné.Tak si to užijou. 😀 😀 😀 😀

monickaku
19. zář 2009

vcera jsme varili z pleca omacku na zpusob svickove s testovinamy

monickaku
19. zář 2009

namka

bellka
19. zář 2009

Katrin, já budu dělat zapékané maso s kapustou, mňamka je to veliká, ale nejdřív musím dát dohromady ten barák, bo to tu vypadá jak po bombovém útoku, OMG. Pavlík je na té svatbě, tož uvařím později, aby měl na zítra, když budu v práci. Moni ahoj, Kaczko, zdravím Tě, zlato🙂 Capenko, kdepak jsi, beruško? Jdu na ten úklid, nakouknu později😉

evcaa
19. zář 2009

Ahoj kocky zdravim katrinko me se tahl posledni tyden
jinak my dnes mame uz uvareno a to testoviny se sunkou a syrem a zampionkama a zeleninkou
jo a dnes jedeme na vyylet sem vcera uz rikala belince jedeme nekam k rece na sutry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
19. zář 2009

ahoj evicko to se mate..........ja jsem ted povesila plinky zabralo to uplne cely balkon a to jsem je vesela jinak aby se mi tam vsechny vlezly.chudak mamka to zehleni ji nezavidim 😀 😀 😀 😀 😀 ,ja taky premyslim co budeme delat odpoledne manza je v praci a nevim jestli se mu bude neco chtit podnikat............

evcaa
19. zář 2009

jj karin taky jsem mela hadriku jak hrom na zehleni a plinky mi udelala mamka 😉

evcaa
19. zář 2009

ty pojedes v latkovkach nebojen setinedeli a pak pampsrsky

radule82
19. zář 2009

Krásné sluničkové rááánko!!! 🙂))) 😉

Evi, včera jsem ti zapomněla říct, že Daneček už má ode mě taky hlas 😀 Tak snad to vyhraje, pač ta fotka je fatk božííí 🙂)))

Taky se moc těším na fotečky od Cienky, na tu naši těhulkovskou princezničku!!!! 😀 😀 😀

radule82
19. zář 2009

Tak já se zase loučím, jedem do šopin, rozpadly se mi džíny, tak si musím koupit nové, tak snad pořídím 😉

Tak zatím pááááá 🙂)))

katrin111
19. zář 2009

JA UZ PAPKAM OBIDEK...EVI BUDU DAVAT hnedka papmpersky a nato normalni plinky kvuli kyclim.........uz se nechci udrbat s dennodennim zehlenim a vyvarovanim tak jak u samika.............ted to udelam chytre......ty davas latkove nebo pampersky???????kycle ma danik ok???

asmeena
19. zář 2009

ahoj holky, to nám to počasí krásně vyšlo, cien bude mít aspoň krásnou sluníčkovou svatbu.
katrin: ty teda jedeš jako drak. Tolik plinek, uf. Ještě, že jsou rovné a dají se lehce žehlit, že? Ale stejně já žehlení nesnáším.
Dnes máme na oběd rýžový nákyp, dělala jsem ho ještě včera večer, tak jsme dnes mohli dlouho spát (teda můj manžel o víkendu spí vždy dlouho, ale já mám potom výčitky svědomí, že jsem nic moc nestihla).
Včera mi slíbil výlet, tak mu teď říkám, ať si pohne s tím vysáváním, že mě chtěl vzít na výlet a on na to, že půjdeme hrát jen před barák bedminton - no chápete to holky? To je teda zase výlet. Nejraději bych šla někam na hřiby. Nevíte o nějakém pěkném lese, kde rostou? A není to moc daleko od Ostravy? Protože my vždycky jezdili na Bílou a to mi přijde docela z ruky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru