Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
2. dub 2009

Věrko, já brala jen při první IVF po transféru anopyrin, protože se mi rozjížděl OHHS, teď jsem brala jen utroš. ale před ketem beru estrofom, který je na růst sliznice. myslím si, že v tom je zakopaný pes, ja teď měla sliznici asi 9 mm a myslím, že by měla být vyšší, aby se mimi dobře unízdilo.
JInak na stimulku jsem brala prvně gonal a měla jsem 15 vajuch, ale deset prý bylo špatných, ale nevím jak, to mi v gyncentru neřekli.
A teď jsem brala puregon a měla jsem 11 vajuch a 8 se oplodnilo, dva mi zavedli a 3 byli dobré na zamražení. Ale nějaké jiné spešl věci jsem neměla.
Jen při prvním IVF jsem měla jen jedno embryjko a nic na zmražení. Ale kdoví jak to bylo, protože Gyncentru moc nevěřím. Vůbec mi to nedělal Kajoš, takže tak...

rona2
autor
2. dub 2009

Hezké ranko jen vás pozdravím a jdu cosi robit,jinak bych tady zase proseděla celé dopoledne. 😉

verca777
2. dub 2009

no ja gyncentrum sem začala chodit,,a pak odešla jak odešel jaroš tak sem šla za nim do fulnek ua pak do polanky,,,a sliznice je dobra od 7mm vyše???protože jak pročítam diskuze tak holky,to tam psali,,ja měla 8 mm.ale slyšela jsme že pomaha nějak korthylenovy čaj nebo co??přesně tak v tom fyncentru to je nějak e divne a je tam zakopany pes,,holky tam platili i za laparku 3 tacy,,

verca777
2. dub 2009

ahoj romi,,, 🙂 dej si přípojku netu na zahradu)))

luciik
2. dub 2009

Ahoj Romi 🙂
Já taky chodila do GC ke Kajošovi a za laparku mu platila 3 tis. ale byl to asi výmysl GC.
S tou sliznicí nevím, jak to má být, uvidíme, jsem zvědavá, kolik budu mít zítra 🙂

verca777
2. dub 2009

jo ja mam znamou a taky po ní chtěl kajoš trojku,,a ona kvuli tomu odešla protože to je plně hrazeno pojištovnou ale to maš pravdu byl to vymysl,,z gc..no sem zvědava co mi v ponděli řekne,, a nevim,,jeslti bych si neměla nasadit antiko....mam strach že mi začnou zase cysty a po tom antiko mi odešla cysta jedna a pak už se mi netvořili,,vlastně po antiko se netvoří vajucha tak nemají byt ani cysty z ničeho že,,je to tak? a na tu sliznici se ho zeptam 🙂

verca777
2. dub 2009

lucii přestala si brat ten ultroš jak si začala krvacet??proč se vlastně bere??na udrženi

luciik
2. dub 2009

To já ani nevěděla, že je to hrazeno pojišťovnou, ale mě laparka zase řekla důvod proč to nejde a navíc jsem v tom cyklu ještě i otěhotněla, tak mi bylo úplně fuk, že jsem kajošovi dávala 3 litry, byla jsem ochotna mu dát i víc, protože jsem byla šťastná jak blecha, že je ze mě těhulka 😵

luciik
2. dub 2009

Věrko, je to na udržení, jakmile jsem začala krvácet, tak jsem ho vysadila. Volal jsem i kajošovi, tak říkal, že jestli to má charakter menzes, tak že je zbytečné ho brát

verca777
2. dub 2009

dobre ja ho taky vysadim,,sem si to myslela ,,,,a přirozenou cestou si zapadla???a teda proč pak to ivf??když se vam to podařilo hned napoprve po laparce

verca777
2. dub 2009

a jak dluho se krvaci ted po tom ivf??luci to je normalně teed brane jako menzes??to krvaceni ?nevim..

verca777
2. dub 2009

a jak je možne že na tom testuse mi objevila včera ta čarka druha slaba ale byla tam,,to by mě zajimalo proč se tam teda objevuje,,,když se začne pak krvacet 😠

luciik
2. dub 2009

Věruš, jo já zapadla přirozeně, ale v 9 tt zamlklý potrat, pak jsem jezdila měsíc co měsíc na uzt do Fulneku a furt se mi tvořily folíky na levé straně, kde nemám vejcovod, takže proto to IVF. Za celý rok jsem neměla ani jednou folík na pravé straně 😠
Já dva dny špinila a dva dny krvácela. S tím testem nevím, nezkoušela jsi i dnes??? Já bych ještě testla než bych vysadila ten utroš. Když jsem začala krvácet, tak jsem si dělala test a byl čistý, tak jsem to vysadila

verca777
2. dub 2009

to je zajimave m v zaří po laparce řekl že 20prcent normalní cestou u mě ano,,ale to sme nevěděli že mamě špatny sperio..a chodila jsem každy měsíc na kontrolu k němu do polanky a tak se mi tvořil folik na leve straně kde nemam vejcovod,a dokonce sem tam měla i v jeden měsíc dva foliky,,ja už chtěla na uměle v říjnu jit,,ael on pořad že poččkame do konce roku jeslti nezapadnu normalní cestou,,nezkoušela jsem dnes,,,to nema cenu si myslím jak se krvaci víš

luciik
2. dub 2009

Koukám, že se nám všem tvoří vlevo 😀 Já i teď před IVF měla nejvíce folíku vlevo a vpravo jen tři. Zkus ten test, jestli máš doma, klidně mohlo odejít jedno embryjko, když jsi včera měla pozitivní test.
My máme spermio v pořádku, takže šance na přirozené těhu je, ale to vy se museli umoudřit mé vaječníky 😠

verca777
2. dub 2009

no ja zase měla více foliku na prave straně,,a na leve kde není vejcovod,,,tak jen tři a ty ještě špatne všechny.....a doktorka v olomouci říkala že ta levastrana reagovala špatně pry že tam byl udělany ten zakrok...a ještě sem měla pry nizkou hladinu ted při te stimulce nějakeho hormonu tak sem měla ia vajucha prazdne..tak proč mě nepřelečili když sem měla nízkou hladinu toho hormonu??
takže se klidně muže sttat že zapadneš i přirozenou cestou??

verca777
2. dub 2009

ale tež sem někde četla že se holkam tvořili taky filik každy měsíc na te straně kde nebyl vejcovod,,a a se na to ptala jaroše proč?? a on říkal že tělo nevi že tam není vejcovod 😠

luciik
2. dub 2009

jj, může se to stát, šance tady je, ale kdy?????????????????????????,
Asi ti měli dát taky takové léky co beru já na ten růst sliznice, si myslím 😖

luciik
2. dub 2009

Toto mi přesně Kajoš řekl taky, jsem si myslela, že se to každý měsíc střídá, ale ono nic

verca777
2. dub 2009

no ja se ho musim každopadně zeptat na to,,ted mi volala znama měla svuj prvni uptrazvuk po ivf a čekaji dvojčata 🙂 ja sem taky myslela že se to střída každy měsíc,,a ono prd 😠
no jo ale pořad ta šance tady je,,,,mi na rust bodli tři dny po sobě,,,agolutin víš a měla jsem 8 mm.al ezase si myslim že sme měli slabe ty embrija jedno 4 a druhe5 buněčne,,tka si myslim že tobylo tím

luciik
2. dub 2009

Tak to já taky měla krásnou sliznici, 9 mm a nic jsem na to nebrala, ale teď mi dal něco na podporu, já tomu prd rozumím. a taky mi píchali ten agolutin.
Dvojčátka, to je krása 😵
A jaké kvality jste měli embrouše???
Ono na tom asi nesejde, já měla 8-mi buněčné, ale céčka a stejně na nic......

verca777
2. dub 2009

jo ta ma znama měla taky 8 bunečne,,,my měli cečka,,,joo,,a ona chodila do gyncentra,,po druhem nezdřenem ivf odešla do olmiku FN ale měli dycky velke dostupy víš takže vlastně 9 roku se snažili,,neuvažovala si nad tou fakultkou???oni pry dělají lepší yvšetřeni než fertimed,,pry tam ě rozeberou od vrchu až dolu

verca777
2. dub 2009

za chvili ke mě dojde mamka,,tak sem j ivolala at mi koupi ještě test jeden,,,tak to zkusim udělat ale je to zbytečne,,boli mě břuch jak blazen,,víš

luciik
2. dub 2009

Já zatím nad FN neuvažovala, mám velkou důvěru v Jarošovi, moc se mi nechce měnit lékaře, leda tak po domluvě s ním. Je pravda, že ve FN třeba neplatíš za puregon, ten je v rámci pojišťovny grátis.
Spíš mě sere, že jsem byli na odběrech na genetiku a výsledky nejsou, byli jsme v prosinci, což nechápu, jak se mohou výsledky ztratit 😠

luciik
2. dub 2009

Věrko, však zkus test a když tak pak vysaď ten utroš, budeš mí aspoň jistotu. To mě nic nebylo, kdybych neviděla krev v záchodě, tak ani nevím, že jsem to dostala 😔

verca777
2. dub 2009

lucinko,,to není pravda ve fakultce se za puregon neplati ale latiš 6 tisic za to pero na píchani takže to vyjde na stejno,,jdu zusit ten test,,taky věřím jarošovi ,no uvidime co mi řekne

luciik
2. dub 2009

JJ, dej hned vědět.
Pero jsem si nechala, takže bych nic neplatila 😀 😝

verca777
2. dub 2009

ja sem si taky pero nechala,,a test uplně čisty...no a to pero davaji pokažde jak stimuluješ puregonem ne

luciik
2. dub 2009

Asi jo, já nevím
Takže čistý, ani náznak, jo?? Tak ten utroš už neber ☹

luciik
2. dub 2009

ani na světle, balkoně, pod lampičkou, nic 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru