Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
22. zář 2009

Cienko zítra ať vše dobře dopadne. 🙂

bellka
23. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den, vůbec nestíhám, OMG. Cien, krásné pokoukáníčko Ti přeju🙂 rozinkooo, Matýsek je za chvilku ve Tvé náručí🙂 všechny vás mocinky zdravím🙂

hnedoocka23
23. zář 2009

držím palce bobince a j.cien...hodně štěstí 🙂 pá já jdu makat

bellka
23. zář 2009

Jé, jsem úplně zasklila, že bobinka jde taky na UTZ, taky držím palušky, ať je všechno tak, jak má být🙂

bellka
23. zář 2009

Ještě jedna zprávička, než začnu uklízet a dělat oběd. Konečně jsem se dovolala do Ferťasu na ty výsledky imuna, no všechno je v pořádku. Měla bych být ráda, ale chce se mi brečet, bo zas se nic nenašlo, tak fakt už nevím, no.

katrin111
23. zář 2009

krasny den vsem,tak jsme prisli z poradny vse ok ja mam nahore 11kg a maly vazi skoro 2kg takze super.jinak vse ok CS uz mam 2........jdu zase za 3 tydny potom uz kazdy tyden.taky jsem zvedava na holky jak dneska dopadly...........zase me silene pali zaha tak se laduju tema pastilkama...............belli je to sila ze ti nic nenasli.........tezko rictz jestli se mas radovat nebo plakat ☹

j.cien
23. zář 2009

Ahojte drahe Kelisky 🙂 dnesni mise byla uspesna 🙂 🙂 🙂 Kaja prijemny a na UZV rika,no vidite sama,jak se nam nalez o minula zvyraznil,vidite se mnou gestacni vacek a v nem ta ceva,ze ktere vznika srdicko 🙂 🙂 🙂 a pak smejdil jeste a rika:a aby to nebylo malo,tak tady nize vidime druhy.... 🙂 🙂 🙂 holky moje zlate,jsou tam zatim OBA!!!!!!!!!!!!!!!!!Vyhnal me na PN,pac ted jsou embryjka nejcitlivejsi na pripadne virove a jine infekce,tak budu zatim doma.Nemam vychazky a kontrolu az za 14dnu 😖 ale rikal,kdyby se cokoliv delo,nejaky divny pocit,nejaky diskomfort-tak hned prijet.
Potkala jsem se tam s tou Luckou,co byla se mnou na OPu i Et,ma uz 3.pokus a je take tehu!!Ma 1dutinku a je stastna jako bleska 🙂

Holky moje,jsem tak stastna, ani tomu stale nemohu uverit!!!Byva mi spatne po jidle a hlavne pak v noci..ale to vse zvladnu s usmevem!!jen aby brouskove dal pokracovali 😉
Jo a Kaja byl OK,mily,hodny,dokonce me poplacal po rameni..a rikal,ze vi,ze minuly byl hnusny..tak mu rikam,ze fakt byl,ze me totalka zdeptal a on na to ,ze to bylo schvalne,ze pry jsem to potrebovala.... 😕 ,ze ted uz mam pry uplne jiny vyraz nez minule,tak nevim...ale odpustila jsem mu to,kdyz me tak potesil 😀 😀 a sestry byly obe mile a cele poprdene,ze jsem se stihla i vdat 😀 😀 a ta 1 sestra se mne ptala,jestli to jsem ja,kdo prosil docenta,at mi prijde v nedeli na OPU..a ja ze jo,ze to jsem ja a ona se pta,jestli fakt prisel,ze nemel sluzbu-tak rikam,ze ano a ona pry-tak to teda koukam.... 😀 😀

Bobi myslim na tebe,at ti to dobre dopadne!!!! 🙂

lenkacar
23. zář 2009

cien gratuluju moc

bobinka1
23. zář 2009

ahoj holky,j.cien tak u mě zatím dobrý,mám velmi velmi vysokou sliznici a to by mohlo být těhotenství,před sebou mám test a je to tam,Dneska se setřičky o tobě bavily,samozřejmě nejmenovaly,ale říkaly,že před chvíli přede mnou byla paní a té potvrdil dr.dvojčátka a ještě,že jsi měla svatbu a moc pěkně o tobě mluvily,a pak prý přijdu já a zase asi další těhotná,že je to super a pak přišla laborantka a hned to někam zapisovala a všichni tam byli tak v pohodě a rádi,že se daří,a tobě mooooooc gratuluji 🙂

katrin111
23. zář 2009

letim pro maleho do skolky ale cien a bobi super mam ulnou husinu marti z tebe jsem uplne vedle............tedkom jsme aspon s rozi predali stafetu 😉 parada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobinka1
23. zář 2009

katrinko děkuji,zítra vám řeknu kolik je HCG,ale tuším asi ty dvojčata 😅 😀

j.cien
23. zář 2009

Bobinko kráááááááááááása 🙂 🙂 🙂 moc gratuluji!!!!!To je super,ze se konecne dari!!!!!!!!!!!ze Fertas neni marny!!!!!!!!!!!!! 🙂 a zitra se tesim na tvoje hcg 😉

bellka
23. zář 2009

Cien, Bobinko, obrovská gratulkaaa, holky zlaté🙂 Cien, a pak, že jsi tragéd, OMG😉

j.cien
23. zář 2009

Belinko moc ti preji take konecne uspech!!!!a pevne verim,ze Machac prijde na to,kde je u vas zakopany pes a ze jednou prijde tvuj cas 😉 a budete ta nejstatnejsi rodinka 🙂

bellka
23. zář 2009

Katrin, taky skvělé zprávičky, paráda🙂 berušky, užívejte si každou vteřinku toho štěstí, protože samy dobře víte, že to není samozřejmostí. Budu držet všechno co mám🙂

j.cien
23. zář 2009

Katrinko to jsi nepribrala moc!!! 😉 to si dej klido neco dobreho k obedu 😀 😀 my dnes mame houbovou omacku s knedlikem 😉

Ocko tebe rada vidim zase psat u Kelisek 😉 🙂 a rychle se uzdrav 🙂 dej si zazvorovy cajicek s medikem a pritul se k manzilkovi 😉 a viry hned utecou 😀

asmeena
23. zář 2009

cien: super zprávičky, to je dobře, že teď už byl Kája v pohodě. Možná byla minule nějaká momentálně mentální indispozice.
My za půl hoďky vyrážime do Olmiku, tak se pak ozvu jak jsme my pochodili v Reprofitu.

asmeena
23. zář 2009

bobi: taky tiše gratuluji.

rozi.nka
23. zář 2009

Ahoj holky, jen jsem nakoukla jak dopadly cien a bobinka a vidím, že dobře 🙂 gratuluju!!!!!! 😵
tak aby ten den byl ještě růžovější pochlubím se i já, Matýsek váží 3100g, hlavičku má sestouplou nízko, hrdlo je 0,5cm bylo 3cm a otevřená jsem na špičku prstu. paní doktorka nález velice chválila, říkala je že to moc dobré na to, že termín mám za tři týdny a jsem prvorodička 😵 😵
takže každým dnem můžeme čekat pupíka venku 😎 samozřejmě to ale taky může ještě trvat 🙂 je to na přírodě 😎

bobinka1
23. zář 2009

asme děkuji a tobě taky držím pěstičky ať dobře pořídíte,ale Machač je super doktor 🙂 rozinko ty za chvíli rodíš ty se máš,to je úplně úžasný pocit až ti prcka dají,já teď často vzpomínám na malou,jak se narodila je to zázrak

katrin111
23. zář 2009

cau rozi asmenko..........marti ty uz si to prepis ty uz nejsi snazilka 😵 ja dneska nevarim nechce se mi zase me boli cely clovek.........takze musi stacit jen bramboracka.chtela jsem delat veprove na hribkach a ryzi pac mam na to od vcera chut.............to vis marti ze ja se v jidle neosidim.uz jsem sezrala dost sladkosti............ 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
23. zář 2009

kde ste vsechnyyyyyyyyyy????????????????jo terminy mam takove jeden 15.11.druhy 22.11. a podle MS 17.11.tak jsem zvedava kdy prcek vyleze 🙂

rozi.nka
23. zář 2009

katrin to máš krásnou váhu, já mám nahoře 14kg 🙂
cienko tvůj život je jak pohádka, normálně bych podle toho natočila romantický film 😉
asmee držím palce 😎

katrin111
23. zář 2009

rozi zatim ale porad to jde nahoru jak budu v tydnu jako ty tedka tak tady zas budu mit vic..........no ale marne..........kolik mas uz ten cervix score???ja 2 a nevim co to znamena............ty jo ja ho videla na utz uplne ten jeho oblicej no nadhera.takovy nosik uplne jak muj chlap tak jsem ji rekla at mi da fotku tak dala ale jak sem ji videla sem mela dost ona to dela pres kopirku tak des.........skoda

katrin111
23. zář 2009

asmenko taky na tebe myslim stastnou cestu a hlavne dobre zpravicky 😉

smilers
23. zář 2009

Ahojky, cien gratulka k dvojcatkum 😉 bobince samo taky gratulka a ted se holky hlavne setrete 😵

rozi.nka
23. zář 2009

katrin to já vůbec nevím to CS, to mi nikdo neřekl a stejně ani nevím co přesně to znamená 😀
Mates má taky nos po Kubovi, takový malý knoflík 😵 my to máme vyfocené z toho 3D. no doktorka zase zaperlila co 😒
jo a jak se říká, že ten poslední měsíc se nejvíc přibírá tak já teda ten pocit nemám, přibírám pořád stejně plus minus půl kila týdně a když si vezmu, že malý přibral za ten týden 400g tak jsem úplně v klidu, těch 10dkg už mě nezabije 😀

rozi.nka
23. zář 2009

je mi dneska nějak ne úplně nejlíp tak si jdu lehnout a později nakouknu 😉

verca777
23. zář 2009

🙂 krasny sluničkovy den holky,,takže v prvni řade gratulace marti a bobince,,,katrince taky gratuluju k vaze,,jsi dobra že maš jen 11 kilčo nahoře a rozince přeji hodne štestí,,,a komu ješte?? jo verunce dobře pořid v olmiku,,,a zdravim taky lucika a jejiho broučka v bříšku ,a ještě je tam očka,,,tu taky zdravim i když určo makáá 😀 jako jáá))) a michi,,a juditu a kačku a belku,,,ted sme na řadě my!!)))) doufam teda...a jesli sem zapoměla na ty nove kočeny tady tak je taky zdravim a jdu pojest at sme tlustí na tři prsty 😀 😀 😀

jsem ted zavzpominala,,na stare kelišky co tady sme začali chodit jak sme stresovali že marti!!!!! hlavně ty !!! tak je to krasa,,lucik rozi katrin a marta těhu,,,jen tak dal s nama pa 🙂 🙂 🙂

verca777
23. zář 2009

😀 😀 😀 jeee a malem bych zapoměla,,zdravím sidu 😀 😀 bo by mi to neodpustila,,a jak se jinak ve(j)de 😀 😀 ozvi se ano ,,papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru