Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
24. zář 2009

stejne rozi tedka urco nedorazi ja zase nevydrzim dlouho sedet.........ted to nevidim moc ruzove...........

bobinka1
24. zář 2009

ahoj ,tak jsem se dovolala do Fertimedu hned napoprvé ani jsem se nestačila připravit a hned mi to sestřička zvedla,kupodivu já zatím nemám s nimi žádný problém ,protože vysledky tam už byly a to jsem volala 10.15,jo a je to pozitivní HCG je 2938,spíš to vypadá na ty dvojčata,tak uvidíme příští týden a adrim máš pravdu i má kamarádka chtěla zavést tři,ale nakonec měla dvě tak ji dali jen dvě,ale asi se to ještě dělá,je větší šance na otěhotnění a to nechodí do Fertimedu 😉

katrin111
24. zář 2009

jeee bobi tak to moooc gratuluji..............teda fakt jsme s rozi predali stafetu zase o kus dala ted to bude jeste double 😀

evcaa
24. zář 2009

bobi bezva bud rada gratuluji 😀

bobinka1
24. zář 2009

katrin díky,jetšě uvidíme na sonu,ale musím říct,že se snad začáná dařit,potkala jsem ve Ferťasu známou a je taky těhule,tak myslím,že to tam nebude až tak strašné,moje kámoška chodí do fakultky v Olomouci a tři holky co s nimi chodí a byly už na druhém IVF a ani ťuk,ale ,jak říkám je to i o šťestí

bobinka1
24. zář 2009

evi díky

katrin111
24. zář 2009

jj bobi mas pravdu je to opravdu o stesti ale co je smutne tak ten pristup personalu............

bobinka1
24. zář 2009

to jo,ale mě to celkem překvapuje já jsem s nimi spokojená,ale víš říkám si jestli to není tím ,že dělám ve zdravotnictví 😒

rozi.nka
24. zář 2009

bobi gratulujuuu 😵
evi no srazík nevím, do havířova si už netroufnu... ☹

evcaa
24. zář 2009

rozi tady je fajn porodnice i lekari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrim
24. zář 2009

Bobi tak to moc gratuluji a to HCG je teda obrovské,to už jsi dost po zákroku ne?
Já myslím,že pokud jde o ten proces IVF,tak výsledky jsou +- stejné všude, tam snad není moc co ošidit. Ale je důležité pro psychiku aby se tam člověk cítil dobře,to určitě, psychika a těhu souvisí určitě 😉
Evi aha,tak suchou nějak moc neznám podrobně,nedávno jsem byla akorát v Šimalovi s malým jo a chodím tam ke kámošce do kadeřnictví - jak je pošta - Dukla.

evcaa
24. zář 2009

a mela by jsi i obecenstvo a my by jsme ti drzeli pesticky

evcaa
24. zář 2009

no bydlim kousek od simaly 😉

rozi.nka
24. zář 2009

jj Evi dík za tip 😀

adrim
24. zář 2009

Evi myslíš,že havířovská porodnice je fajn? Ty jsi rodila tady? Já si teda netroufla - byla jsem ve Frýdku po zkušenostech kamarádek...Ale prý se změnila.

evcaa
24. zář 2009

jj rodla jsem tady a jsem zato rada bylo to tu bezv personal prostredi i pece obzvlaste na jip to bylo fakt nadstandartni danik uz zase spinka

evcaa
24. zář 2009

pro zemnu v lehatku mame uplne stejne jako rozinka

bobinka1
24. zář 2009

adrim odběr byl 17 den po transferu,ale neměla jsem PK tak,že je to dost 😅

evcaa
24. zář 2009

pro zmenu tam melo byt

smilers
24. zář 2009

bobi hezka hodnota hcg 😵 tak snad to dvojky jsou🙂

adrim, kdyz jsem lezela ve FN s trojkama,tak dr byli dost nastvani, ze CAR vubec napadlo zavest tri, ze se to nesmi, prave i kvuli rizikum jak u matky, tak predcasny porod, v cizine s ebezne zavadi jen jedno vajicko a proto cizinci jezdi prave do CR, hold kazdy CAR chce mit nejakou prestige, akorat ze vykazovat trojcata pojistovne je pro CAR znacne ztratove,proto vicetne tehu berou jako velky neuspech a proto i sem tam nuti prave z tohoto duvodu, alei zdravotniho do redukce.

Vice vajicek se ma zavadet zenam se me zda nad 38let nebo tem, co si plati iVF uz sami, aby se zvysila sance uspechu 😉

bellka
24. zář 2009

Bobinko, gratulka veliká ke krásnému Hcg🙂 smilers, adrim, Katrin, zdravím vás, berušky🙂

smilers
24. zář 2009

Bel jak se mas?

bellka
24. zář 2009

Smil, kdyby to bylo lepší, tak to nevydržím😀 a co Ty a děvčátka? Už stojí všechny?

bobinka1
24. zář 2009

holky díky,uvidíme na sonu,jak to všecnhno bude,ale dneska se mi zdálo o trojčatech 😕

adrim
24. zář 2009

Smile to je fakt,že to je velké riziko hlavně zdravotní pro mimča a matku... Ale té politice moc nerozumím,jakože je to pro car ztrátové 😲
A kdy jdeš na ultrzvuk bobinko? TO musí být napětí...

bobinka1
24. zář 2009

no jdu příští týden ve středu,ale jsem celkem v pohodě nějak věřím,že teď to už vyjde 🙂 a jak to máš teď ty? chodíš na IUI nebo už jdete na IVF?

adrim
24. zář 2009

No já myslím,že to určitě vyšlo,jako napětí beru kolik jich tam budeš mít 😀
Já teď nic, mám cystu a dnes dorazila mrcha v plné síle,tak si dám asi měsíc pauzu od Fert. a zajdu ke svému gyn. jestli cysta praskla - řekli mi,že mám přijít a třeba mi řeknou jestli se tvoří zas nějaké vajíčka... Na IUI půjdu říjen - listopad, stejně mám nárok jen na dvě a většinou mi dělají dvě v jednom cyklu.. S ivf ještě počkáme,snažím se věřit,že to vyjde,ale už to asi dlouho nevydržím 🙂

smilers
24. zář 2009

Bel holky uz jsou lepsi, byly nemocne, s oporou stoji kika a gabca, to same i sedi a plazi, jen nela je pohodlnejsi, takze ta zatim se jen plazi, no co uz, jinak zvatlaji ostosest😀 adrim ja tomu taky nerozumim, ale vysvetlovala me to jedna dr. Jenze si to uz nepamatuju, bobi tak at ty trojky zustanou jen sen a mas vytouzene dvojky🙂

bobinka1
24. zář 2009

aha tak to jo,máš pravdu napětí bude kolik jich tam je,taky jsme zkoušeli všechno,( IUI )a až po dvou letech jsme se rozhodli pro IVF,ale mě tlačil věk 😉

bobinka1
24. zář 2009

smilers tak to by bylo super,klidně si nechám o nich zdát,ale opravdu raději jen dvě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru